Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

ovne - żeby zepsuć magazynek do HFC, trzeba być moim kumplem. Magazynki do Bella przeciekają już od nowości, trzeba je doprowadzać do ładu wszelkimi dostępnymi środkami typu silikon do okien, prezerwatywy, oringi z zapalniczek itd. itd.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

hmm . A w Polsce takie coś dostanę? Mi dysza "pizła" w obu bellach , wymiana na plastikową mija się z celem . A może jakiś zamiennik z innego producenta by pasował?

Mam lukę w pamięci i nie pamiętam, czy Guarder robił wzmocnioną dyszę do Beretty TM (części od TMki pasują, tak jak do HFC).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

 

Jestem żółtodziobem jeśli chodzi o ASG więc proszę o wyrozumiałość.

Mam taki problem z moją Berettą(oczywiście Bell) więc:

 

Jak oddaje strzał z magazynku bez kulek zamek cofa mi się do tyłu i zostaje w tej pozycji. Jak go zwalniam dochodzi prawie do końca i właśnie chodzi o to prawie. Zostaje trochę z tyłu i trzeba go dopchnąć do przodu. Zupełnie inna jest sytuacja bez magazynka jak zwalniam zamek z tylniego położenia leci do przodu prawie jak sprinter(nie trzeba go dopychać). Zauważyłem jednak że popychacz nie cofa się razem z zamkiem tylko dopiero po chwili zaskakuje i sie cofa bardzo powoli. Jeśli możecie mi jakoś wytłumaczyć co można zrobić w miarę prosto byłbym wdzięczny. Dopiero zacząłem przygode z ASG a tu taka mina.

 

Z góry dzieki za każdą pomoc.

Link to post
Share on other sites

Jest nowa ma może 2-3 dni więc wydaje mi sie że powinna być nasmarowana. Wystrzelałem z niej tylko 4-5 magów. Ale jak mówisz żeby posamrować to posmaruje rozumiem że silikownem tak?

 

Dzięki za info jak bedę mógł kupię silikon w sklepie i zobacze.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc działa już tak jak powinna. Ale mam tylko jeszcze jedno pytanie zauważyłem przy testowaniu Beretty że wypluwa czasami po dwie kulki... Czy to może być wina złych kulek bo kupiłem w Gunfire 0.23g i mają taką tolerancje 5,95mm z tolerancją +/-0,02mm. A jak strzelałem z tych co przyszły z Berettą to nie było tego problemu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...