Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam takie pytanko na które odpowiedź tu zapewne była ale nie mam czasu wertować całego tematu.

Jaki silnik do tak powiedzmy 220 zł wsadzić w minimkę? Na kosmicznym rofie mi nie zależy. Raczej na tym żeby batka spokojnie wytrzymała ileś tam czasu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam od niedawna jestem posiadaczem minimi para P&J i mam kilka pytań:

Czy istnieje jakiś twardszy zamiennik Bepoda do tej repliki, bo ten stockowy stop z którego jest zrobiony to prawie w rękach się wygina.

 

Drugie pytanie czy części CA/G&P pasują do P&J, dokładnie chodzi mi o:

 

Magazynek 1200 kulek

 

Przednia rączka

 

R.I.S.

 

I trzecie pytanko czy może ktoś posiada i wie, czy jak już się zainstaluje dolne RIS-y (jeśli pasują) to jaka bateria wtedy maxymalnie wejdzie (i czy w ogóle jakaś wejdzie (czy będzie trzeba kolbę zmieniać) ?

Link to post
Share on other sites

Części będą pasować. Magazynka lepszego nie znajdziesz do tej repliki.

Tylko po co chcesz instalować Ranger gripa jednocześnie z tymi RISami? Nie lepiej kupić zwykły chwyt pionowy na RISa i zaoszczędzić trochę kasy?

Co do baterii jaka wchodzi po instalowaniu tego RISa to jest temat dotyczący dolnej szyny do M249 i tam było poruszone jaka batka się mieści. Poszukaj tematu o nazwie w stylu "Lower RIS do M249". Nie pamiętam dokładnie.

Co do bipoda ( bo chyba o to Ci chodziło jak pisałeś "Bepod") to jest stalowy zamiennik dostępny na zagranicznych stronach. Ja go osobiście wywaliłem i zainstalowałem inny. Mogę zamieścić wieczorem fotki jeśli będzie zainteresowanie.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za informacje.

 

No jak już się uda zainstalować risa, to faktycznie nie będzie potrzeby tego przedniego gripa dedykowanego do minimi nabywać.

Tylko pytanie czy aby go zainstalować to muszę jakoś tę dolną szynę zmieniać, bo jeśli nie to zakładam, że to co wchodzi do normalnego schowka w przednim gripie (bez risa) również wchodzi po zainstalowaniu RIS-a, czy się mylę?

 

Oczywiście chodziło o Bipoda. Pytanie o mocowanie go do minimi, bo zakładam, że jakoś trzeba go przymocować do tego przedniego pierścienia, i teraz czy to jest jakiś standardowy uchwyt, który jakoś się nazywa?

 

Jeśli jest możliwość zainstalowania jakoś innego Bipoda, to oczywiście prosiłbym o informacje jakiego no i oczywiście zdjęcia, jeśli to możliwe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...