Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja u siebie mam już od dawna przełożone bebechy do ostrego pudła i musisz zrobić tak:

 

Najpierw wymotuj sobie wszystko z starego pudełka tak żeby zostało puste w środku (ta część która jest w miejscu gdzie wychodzą naboje w ostrym jest już niepotrzebna, chodzi mi o ten plastik prostokątny do którego wchodzą te rurki)

 

Następnie musisz pomierzyć w jakich odstępach są otwory na spodzie magazynka aby w takim samym miejscu wywiercić w ostrym magu (2 otwory na śruby, 1 otwór na gniazdo jack 3,5 oraz 1 duży prostokątny otwór na przełącznik trybów)

Po tych zabiegach możesz spróbować włożyć wnętrzności do środka ale przynajmniej u mnie był problem że ta plastikowa rynna na której są kulki w magu była troszkę za długa i skrucenie jej o jakieś 5mm na rogu rozwiązało problem (skracaj po trochę żebyś sobie za dużo nie ucioł)

 

Teraz powinieny ci wejść wnęczności bez problemu do ostergo maga. I można się pochwalić przed kumplami ostrym magiem 8) oraz +10 do lansu ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam!

Mam parę pytań do właścicieli m249 p&j.

Planuję zakup Bore-upa (do m4 Guardera), prowadnicy sprężyny z łożyskowaniem systemy i tłoka z tytanowymi zębami Deep-fire, Komora hop-up CA.

Do tego mam głośnikowe okablowanie 2,5mm , pozłacane-wzmocnione styki CA i mosfeta. Włożona czarna systema.

 

Jakie zębatki uciągną bez większych problemów sprężynę m130?

Ile fps dałby takowy tuning?

 

Jakie zębatki uciągną bez większych problemów sprężynę m140?

Ile fps dałby takowy tuning?

 

Jak będzie z żywotnością tłoka w obu wypadkach?

Jaki powinien być rof na baterii 9,6V na ogniwach KAN?

Link to post
Share on other sites

Ja w swojej na dość wydajnej baterii też nie miałem za dużego ROF i wymieniłem tak:

 

- kable , na głośnikowe niskooporowe - 1.5 mm ale lepiej wsadzić jeszcze grubsze

- silnik Guarder High Speed Revolution

 

po tych zabiegach jest to je**** kosiarka.

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Elo.Mam tą baterię :

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2619

 

a rof żałosny.W gb tylko zębatki na g&p zmienone.O co możę chodzic?

 

no ja mam 9.6 3300 mah i też żałosny, wymieniłem na silnik ICS 3000 i ta sama batka i było to samo, później spaliłem kable i silnik nie wiem co się stało niestety, wysyłam paczke do chłopaków z GUNSMITH to mam nadzieję że mi zrobią

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Musisz kupić cały zestaw spustowy. http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1281

 

 

Mi też się połamało.

Poszedłem na łatwiznę i wziąłem kawałek blaszki,owinąłem metkami z metkownicy(nie śmiejcie się,totalny sponton) i wcisnąłem od dołu pomiedzy gb, body,śrubkę od spustu.

 

Działa:)

 

Jak bedzie troche hajsu to trzeba będzie kupić jednak ten zestaw.

Link to post
Share on other sites

Co ty gadasz? Jak nakrecic zamiast tłumika?

 

I po pierwsze normalnie pasuje.Kup sobie tą PARA i zacznij sie nia bawic ,odkryjesz ze wszystkie maja takie same wejscia lufy.

 

To było odnośnie mojej wypowiedzi czy kogoś innego bo nie rozumiem o co Ci chodzi?

I co to są "wejścia lufy"?

 

A taką kostkę da się kupić z sklepie z artykułami elektrycznymi. Jeśli jest przyzwoicie wyposażony to nie powinno być problemów. I to za parę złotych.

Edited by FRAGER
Link to post
Share on other sites

W swoim potworku mam kable 1,5mm beztlenowe, akumulator 10,8V, silnik taki http://www.taiwangun.com/shop,show,768 (ponoć jeden z lepszych silników mimo jego ceny) i sprężynę M140. I ROF nie jest najgorszy, ale też nie zachwyca. Myślę, że to coś z silnikiem, bo na stockowym silniku przy w.w zestawie części ROF niewiele gorszy. Ktoś wie co może być źle z silnikiem?

Link to post
Share on other sites

To zdecydowanie silnik bo on ma dużą moc ale mniejszą prędkość obrotową. Czyli generalnie jest jak stary diesel. Najprostsze rowzwiązanie to przełożenie wałka do silnika CA, ma słabsze magnesy więc szybciej się kręci. Ja tak zrobiłem i wyraźnie zyskałem na szybkostrzelności. Mam zamontowany zestaw JBU i zębatki CA, sprężyna M120 z zestawu, jak się wszystko ładnie dotrze to wymienię na mocniejszą. Kable 2,5^2 z miedzi beztlenowej (chyba bo tego nigdy nie wiadomo); T-connectory, bateria GP 9,6V 3300 mAh.

Generalnie polecam, to jest dobra i tania konfiguracja.

Pozdrawiam!

 

ps. Jakby ktoś miał wrażenie, że dysza podczas strzału nie uszczelnia zestawu ( czyli tak jakby była za krótka) to polecam przesunąć element który pełni rolę dosyłacza kulek i pozycjonuje hop-up w kierunku gearboxa. Śłużą do tego dwie śróbki imbusowe któymi jest przykręcony. U mnie po kilku strzelaniach poprostu się to poluzowało i rozjechało.

Link to post
Share on other sites

Nie uśmiecha mi się przekładanie części z jednego do drugiego silnika. Dlatego mam pytanie. Czy ktoś pakował silnik ICS TURBO 3000 do Minimi?

Chodzi mi generalnie o ROF, o to jak szybko silnik rusza z miejsca po naciśnięciu spustu i o to z jakimi sprężynami daje sobie radę?

 

ja od siebie polecam Guarder High Speed Revolution - kosiarka przy M120 i 9,6V 2000 mAh. Po za tym mocny i wysokoobrotowy jest ten silnik Eagle Force czy jak mu tam - na asgshop.

 

 

no i oczywiście systema turbo - klasa sama dla siebie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...