Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pidżefjat zielony nie oznacza głupi... wiadomo że z 15m nie będę do nikogo strzelał... co do szybkostrzelności to nie wiem o co Ci chodzi :/ może zbyt dużo wymagam a może zbyt mało sam nie wiem ale z twojej wypowiedzi się tego nie dowiem. Madjong a jakie sklepy polecasz (chciałem kupować karabin u krakmanów)?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja to całkowicie rozumiem, tylko po prostu czasami wydanie tych kilkuset zł nie jest adekwatne do wzrostu osiągów...

Lepiej postrzelać się po wymianie el newralgicznych tego karabinu:

*komora HU CA

*lufa systemy

*gumka systemy

*ewentualnie głowica tłoka i cylindra na wzmocnione

*sprężyna M130

Po tym będziesz miał 450-460fpsów i 50-55m zasięgu skutecznego.

Szybkostrzelność, skorochcesz robić za wsparcie powinno być wyższe niż normalnie tak ok 800kulek na sek będzie ok więc bateria to powinna być 9,6 large Sanyo.

Serwis najlepiej do Krakmana, ale jest też zbrojownia...

Edited by pidżefjat
Link to post
Share on other sites

Silnik Systema Trubo, sprężyna M130, BoreUp, duża bateria, komora CA, porządna gumka, precka, 4,5V zamiast 3 w magazynku, kabelki we własnym zakresie.

 

Nie rób głupstwa nie wysyłaj nigdzie Mini - budowa GB jest tak prosta, że wszystkie prace możesz zrobić sam. Miłej zabawy ;)

Edited by woma
Link to post
Share on other sites

Silnik turbo krótki czy długi? Kabelki jakiej grubości?

 

P.S,Jedyna lufa precyzyjna jaką znalazłem na taiwangunie (wolę kupić wszystko w jednym sklepie) do m249 jest firmy ELEMENT zna ktoś tą firmę? Miał ktoś może styczność z jej produktami? ;-)

Edited by MwMichal
Link to post
Share on other sites

Silnik krótki, "kabelki"...ktoś inny musi się wypowiedzieć :) BTW gdzieś wcześniej CHYBA było ;)

 

Trzeba też pamiętać iż jakość stokowych elementów pozostawia sporo do życzenia. U mnie był krzywy GB i w końcu z "delikatnego" wzmocnienia bebechów, stokowego nie pozostało nic poza silnikiem i popychaczem :/

Edited by memphis3
Link to post
Share on other sites

Kabelki wchodzą 2,5mm spokojnie, lufa dowolna (do wersji para od m4 a do wersji długich od M16 np.)

 

Okablowanie do minimi może wykonać średnio inteligentna małpa. Jak nigdy nie miałeś kombinerek w ręku to i tak sobie poradzisz. W kazdym elektrycznym sklepie znajdziesz wsuwki pozłacane (chyba 6mm nie pamiętam) końcówki tamiya musisz kupić w modelarskim. Łączysz jedno z drugim i volaille.

Edited by woma
Link to post
Share on other sites

to może zaprezentuję co mam zamiar kupić a wy powiecie czy coś zmienić :P

 

karabin:PJ249 MKII [P&J]

 

silnik: Silnik krótki TURBO [sYSTEMA]

 

sprężyna: Sprężyna M130 [ZA-06-03] SYSTEMA

 

bore up: Wzmocniona stalowa głowica BOR UP [CA] oraz Cylinder Bor Up [CA]

 

bateria: Akumulator NiMH 9.6V 4000mAh typ LARGE do kolby SF [FIREFOX] (zastanawiam się nad 10,8V)

 

komora hop-up:Metalowa komora Hop-up do M249 [CA]

 

gumka hop-up:Gumka silikonowa hop-up [sYSTEMA]

 

precka: Lufa precyzyjna 6.04mm do M16/AUG [sYSTEMA]

Link to post
Share on other sites

Jaką szybkostrzelność będę mieć przy tej baterii 9,6V? Niestety ale na taiwangunie nie umiem znaleźć zestawu B-U :/ tylko osobno cylinder i głowice. Wolałbym wszystko kupić w jednym sklepie :) więc może napiszesz dlaczego nie powinienem kupować tych części osobno? :wink:

Edited by MwMichal
Link to post
Share on other sites

panowie mam takie pytanko:

 

Mam tego SAWika i chciał bym zwiększyć szybkostrzelność o nieco więcej, wstawiłem sprężynę m130 guardery i batka 9.6 3300 G&P,układ mosfet, głownie chodzi mi o silnik jaki wstawić byle też nie za drogi??

 

sorki jak już gdzieś to było napisane ale duuużo tego czytania jest ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...