Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Twoja pomoc jest nieoceniona, Ryba ;) A już idąc dalej-

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3478&name=Systema_-_Zestaw_Cylindra_Bore_Up_-_M16

Z tych borków wszystkie są podobne cenowo. Nie ma cenowej różnicy między CA a Systemą. 40 złotych tańszy jest Guarder, a jeszcze nizęj są Element i Deep Fire. Skoro już i tak mam wydawać kasę i tak, to czy nie lepiej dozbierać tą bańkę- 150 złotych i zakupić któryś z tych borków? Czy to jest dobre rozwiązanie pod m130 z widokami na tuning do m140? Jak da radę stockowy silnik? Zębatki uciagną wszystko? Zakupić do tego ten tłok od JBU? Sorry, że tak pytam, ale też jestem '1993' więc musze jeszcze bardzo liczyć się z wydawaną kasą.

Edited by Uada
Link to post
Share on other sites

Guarder jest wystarczający i podobno jest nawet lepszy od Systemy sam taki mam wstawiony i sobie chwalę.Tłok to tak jak pisałem wcześniej tylko JBU inne typu deep fire (tytan coś tam) nie dorastają mu do pięt.Silnik i zębatki wytrzymają M140 tylko będziesz potrzebaował dobrej batki.

Link to post
Share on other sites

Dziś udało mi się unicestwić tłok JBU Alu a mianowicie sprężyna przetarła dolną część korpusu tłoka co przy m150 guardera doprowadziło do wyrwania listy zębatej i połamanie jej.Wyrwanie listy zębatej doprowadziło do pęknięcia głowicy tłoka bore up guarder (nówka 100BB przebiegu).Ciekawi mnie jedna rzecz czy do zestawu bore-up można wstawić metalową tłowcę tłoka np Ultimate,JBU czy G&G (ale nie bore-up) oraz czy szkielet wytrzyma M150 z metalową głowicą????

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie. Znaczącego spadku fps nie będzie. Oczywiście dobrze by było, gdybyś miał głowice tłoka i cylindra jednego systemu. Jeżeli stożkowego to dźwięk podczas strzału będzie bardziej miękki, a jeżeli płaski to głośny(trzask). Niedopuszczalne by było gdybyś miał odwrotnie( głowica tłoka stożkowa-cylindra płaska).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj.

Mam M249 P&J, wsadziłem głowicę cylindra Ultimate (tą niebieską), jaka dysza będzie szczelna w połączeniu z tą głowicą? Nie mam czasu i pieniędzy na testowanie a może ktoś z Was już kupował dyszę do głowicy Ultimate ;P

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wie ktoś co z tymi komorami HU od CA? Wszędzie niedostępne...

 

Przykro mi, ale nie znajdziesz tu rzeczników prasowych sklepów airsoftowych. Zamiast pytać na forum, napisz do sklepów. Tam pewnie uzyskasz odpowiedź dlaczego są niedostępne.

Link to post
Share on other sites

żeby zajeździc szkielet w minimie to trzeba byc wybitnie uzdolnionym.

 

Znajomemu wystarczył do tego wyczynu bore-up Deep Fire w połączeniu z M150

 

Co mniej więcej potwierdza to co napisał piotrek7714...

Niezbyt mądrze jest łączyć aluminiową głowicę tłoka z M150 na full auto. Nie ma co się dziwić że coś się rozwaliło.

Link to post
Share on other sites

A używa ktoś z was SHSy 18:1 + AimTop Tłoczek z Metalową Szczęką z M140 guardera na jakimś masakrycznym rofie?

Jak z żywotnością? Bo zamierzam do stock Ca silnik wsadzić 12V 4600 mAh

Edited by Silk
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam będę szczęśliwym posiadaczem m249 i mam kilka pytań odnośnie tuningu

 

- ekstremalnie wzmocniony tłok Deep Fire z tytanowymi zębami

- cylinder Deep Fire do luf 380-509mm

- głowica tłoka alu Deep Fire z łożyskowaniem

- głowica cylindra z zestawu cichego P&J

- dysza P&J

- popychacz P&J

- sprężyna M120 G&G

- metalowa prowadnica sprężyny

- zębatki JG

- stalowe łożyska kulkowe 8mm

- stockowy silnik P&J

- kable modelarskie + wtyk deans

- 9,6V 1500mAh NiCD Sanyo

 

 

a teraz pytania czy coś może sie posypać jesli do tego zestawu wstawię m140

oraz utrzymać szybkostrzelność na poziomie 14 k/s

Edited by janusz1201
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...