Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Miałem już kilka różnych zestwów części i pozostałem przy kosmetycznych zmianach

1. Precka 510 mm plus przedłużka lufy zewnętrznej

2. Łożyskowana prowadnica sprężyny

3. Uszczelka tłoka od TM

zależnie od tego którą sprężynę M130 włożę nam 420 lub 440 fps.

Jak widać nic nie jest pewrne - ta słabsza i krótrza jest element a ta lepsza huricane

Link to post
Share on other sites

Ok odpaliłem wczoraj karabin, po raz pierwszy z nowymi tailami, działa pięknie. W środku spring M150, jedyne co muszę jeszcze wymienić to dysza, komora HU i precka. Teraz strzelam sobie w latarnię która jest jakieś 50m odemnie, w miarę pojedyńczym ogniem, i trafiam bez problemu. Jednak sądzę że da się z niego wyciągnąć te 10m, tak na oko, po zmianie HU.

Link to post
Share on other sites

Witam , chciałem sie podzielić spostrzeżeniami po wymianie kolejnych część w M249 , teraz dołożyłem 4 rzeczy :

 

- okablowanie typu Anti-Heat Guarder .

-pozłacane styki

-wzmocniona kostkę stykową CA

-silnik ICS Turbo 3000

 

Efekt to niesamowity ROF :-P , przy sprężynie M140 i baterii 9,6 V mam większy ROF niż wcześniej na M130 i 10,8 V .

 

 

Tylko teraz zaczynam sie bać o żywotność zestawu

Link to post
Share on other sites

Spoko spoko, wiem co robie gadałem o wyborze silnika z ASGShopem. Jak mówią że do sprężyny M150 lub większej, trzeba wymienić baterie na 10.8V lub 12V, chyba że zmieniasz silnik na Systema Magnum, wtedy wystarczy bateria 9.6V, to ja im wieżę na słowo. Ten silnik naciąga sprężynę M170 na baterii 8.4V. Poza tym mi nie chodzi o to żeby ROF byl przegięty tylko żeby był. Teraz mam około 2 strzały na sek, mi wystarczy jakieś 4.

Link to post
Share on other sites

Spoko spoko, wiem co robie gadałem o wyborze silnika z ASGShopem. Jak mówią że do sprężyny M150 lub większej, trzeba wymienić baterie na 10.8V lub 12V, chyba że zmieniasz silnik na Systema Magnum, wtedy wystarczy bateria 9.6V, to ja im wieżę na słowo. Ten silnik naciąga sprężynę M170 na baterii 8.4V. Poza tym mi nie chodzi o to żeby ROF byl przegięty tylko żeby był. Teraz mam około 2 strzały na sek, mi wystarczy jakieś 4.

Możesz wziąć też ICS Turbo3000.

Ja bym się pochlastał ;-) .

:-F

Link to post
Share on other sites

Ok komora HU śmiga jak szalona. Na sprężynie M150 mam zasięg jakieś 70-80m. Komora pasuje jak ulał. Silnik Systema Magnum działa jak należy ROF jest taki, że często nie mogę wystrzelić tylko jednej kulki, bo nawala jakieś 2-3. Generalnie dobrze zainwestowane 1050zł(Tuning). W końcu gnat strzela tak jak ma strzelać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...