Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp7 Galaxy


Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie traktował bym MP7 jak klasycznej broni bocznej, to nie jest zwykły pistolet który możemy nosić sobie w kaburze. Tzn. podobnie jak MP5 może on służyć do walki na krótkich i średnich dystansach a noszenie jej do klasycznego karabinu (np. AK47) jest raczej bezsensu (wystarczy zwykły pistolet)

Bo to jest broń boczna nieklasyczna:P A tak na serio, uzywanie MP7 w tym charakterze ma o tyle sens, że masz w tym przypadku coś co zapewnia Ci sporą siłę ognia w budynku. Pistolet z magazynkiem na kilkanaście czy dwadzieśącia pare kulek raczej niespecjalnie (nawet jak ma tryb strzelania seria, a nie każdy ma, zresztą jak to wygląda - pistolet strzelający serią... w końcu trochę realizmu by się przydało). tak więc myslę, że jeśli ktoś życzy sobie mieć do budynków jakąś broń automatyczna, a do tego chce ją nosić równoczesnie z główna, to MP7 jest wyjściem najlepszym (na tyle na ile to możliwe, bo w grę wchodzą tu dosyć sprzeczne czynniki).

Link to post
Share on other sites

Właśnie przestrzeliłem swoją mp7a1 na świeżym powietrzu, replika strzela bez zarzutu, magazynki podają kulki prawidłowo, strzelam low-capami 50bb firmy mag jak i dołączonym do repliki low-capem.

Najgorzej wypadł hi-cap nie mogłem z nim dojść do porozumienia, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia bo i tak nie używam w żadnej replice hi-capów.

Zasięg skuteczny repliki przy którym trudno będzie uniknąć trafienia tak na oko wynosi z 25-30m, maksymalny oczywiście większy.

Co do hop up to trudno mi jest coś więcej powiedzieć było dość chłodno no i momentami zrywał sie silny wiatr.

Jedyną rzeczą która mi nie przypadła do gustu to szybkostrzelność , która dla mnie jest trochę za mała.

Aha jeszcze jedno chwyt pistoletowy ten w który wkłada sie maga trochę trzeszczy jak się go ściśnie oraz jak wkłada sie maga to czuć że jest zrobiony z dwóch połówek absu.

Podsumowując nadal uważam że był to dobry zakup, ale pożyjemy zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

mam tą replikę od tygodnia i wczoraj chciałem ją przetestować w boju (jestem snajperem) ale mi sie nie udało, bo pomimo ładowania baterii 2,5h (tak jak mówili w sklepie) to wystrzeliłem jakieś 10 kulek (padał śnieg :D), ale po powrocie do domu znowu zaczął strzelać (widocznie zimno mu zaszkodziło). od razu pomyślałem żeby wymienić batke, na spec shopie jest przejściówka na normalne aegowskie , więc od razu zabrałem sie za robienie własnej i o dziwo mi sie udało. :D podłączyłem batke (teraz powiecie że przesadziłem) 9,6v (tylko taką miałem) i dzisiaj po strzelance stwierdzam że jedynym minusem tej broni jest bateria. zasięg (celny) ok 50m w budynku a a ok 35m na dworze (bez wiatru). hu dał sie łatwo wyregulować, itp. ogólnie moim zdaniem jest to świetna replika na broń boczną i nie tylko dla kogoś z "czymś większym".

Link to post
Share on other sites

Są przejściówki do takiej baterii, produkowane przez TM (na potrzeby ich MP7). Podłączasz to normalnie do rozładowywarki (wtyk small) i jazda.

 

W praktyce nie robiłem tego z baterią do MP7, tylko z baterią do elektrycznego Glocka 18c, ale zasada jest ta sama: ustawiłem procesorową ładowarkę na 7,2 V, tryb rozładowywania i cześć.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Miałem TM padło, a raczej co chwile padało (może felerny egzemplarz). Teraz mam Wella i nic nie pada. Miałem jeszcze inną repliczkę TM i też żadnej rewelacji nie było.

 

Stereotypowe ocenianie niektórych rzeczy na podstawie heuterystyk sądzenia przywodzi na myśl robota który na odpowiedni bodziec (sygnał: Marui) wydaje zespół słów: dobre, polecam, nie psuje się, jakość ok itp.

(wcale nie twierdze że takie coś miało tu miejsce, ale często tak się zdarza)

Link to post
Share on other sites

Mam juz AEPa TM (GLOCK) i jestem naprawde zadowolony.

Hop up dziala swietnie.

MP7 ma byc bronia "boczna" do snajperki (ponad 500 fps).

Ponoc Umarex ma 50 fps wiecej od TM. Nie musialbym robic kosztownego tuningu.

Zakladajac, ze ma tak samo dobra komore hop up, to po wstawieniu preclufy dalby mi przyzwoity zasieg na kulach 0,25.

Link to post
Share on other sites

Ponoc Umarex ma 50 fps wiecej od TM. Nie musialbym robic kosztownego tuningu.

Zakladajac, ze ma tak samo dobra komore hop up, to po wstawieniu preclufy dalby mi przyzwoity zasieg na kulach 0,25.

 

Kulki 0.25 przynajmniej w przypadku mojego Umarex'a (vel Maruzen'a jak się ostatnio dowiedziałem :D) ciut za ciężkie, albo to ja niepotrafie ustawić hop-up'a. Na 0.20 śmiga miło i nie widziałem różnic w stosunku podobnie podkręconej MP7-ki od TM... no może ciut głosniejszy jest.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...