Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M668 M14 EBR [NS]


Recommended Posts

kupiłem takie oto magazynki http://www.asg.com.pl/product_info.php?cPa...roducts_id=1073, po podaniu 2-4 kulek pojawiają się puste strzały, magazynki były smarowane i konserwowane,czyszczone i pieszczone. Na low-capie cymy taki problem nie występuje. Czy ktoś może coś doradzić jak zmodyfikować magazynki, żeby wszystko działało?

Edited by yasioo1984
Link to post
Share on other sites
  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

miałem to w magach od sr25 rozkręć magazynek i zobacz jaką ma spręzynę ( czasem są składane z dwóch elementów z łącznikiem i ten łącznik potrafi się blokować w prowadnicy). Swoje magi przerabiałem na low capy dając podkładkę pod spręzynę, daje to większą "moc " sprężyny co przekłada się na lepsze wypychanie kulek . W moim przypadku zadziałało.

Link to post
Share on other sites

sprężyna jest jednoczęściowa, magazynki siedzą w gnieździe bardzo sztywno. magazynki się nie zacinają, tylko nie podają kulek do komory hop-up tak jakby.Inne nie maja tego problemu. Może coś podpiłować, tylko w jakim miejscu??

Edited by yasioo1984
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przepraszam za mały offtop ale może ktoś coś zmieniał i mu np częsci zostały..

a więc:

kupię DŁUGĄ lufę zewnętrzną do ebrki :) (jakby ktos miał inne części to też pisać)

Posiadam wersje krótką, a chciałbym ja przedłużyc.

Ew jeśli komuś by pasowało - chętnie wymienię się lufa krótka za długą :)

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To rozumiem, też jest wersja LW (te numerowane szyny..)?

Btw. proponuję, aby repliki nazywać tak jak się nazywa oryginał -> Mk14 Mod 0 EBR to wersja "short" (czy co tam już chinole nie wymyśliły) a M14 EBR to wersja "long" - wydaje mi się, że będzie wtedy i większy porządek i będzie bardziej treść przystępna dla mniej obeznanych. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sprawdzał ktoś czy ten zestaw Kliknij Tutaj! pasuje do GB v.7 produkcji Kart i czy działa bezproblemowo, czy też potrzebne są jakieś modyfikacje?

Wiem że po fakcie ale piszę dla potomnych:)

Z tego co widzę producentem jest Guarder to opdpowiem. Mam ten zestaw tylko bez popychacza, prowadnicy sprężyny i łożysk.

Tłok ok. Wydaje się być mocniejszy niż standardowy Ale... trzeba by zeszlifować 1 ząbek . Od strony spręzyny licząc :) bo nastepuje konflikt prz "zazębianiu"

Środkowa zębatka ma mniejszą liczbę zębów a przez to i średnicę niż te z KARTA, w końcu to zwykłe zębatki od V.3. Ten zestaw przewiduje zastosowanie do oryginalnego Tokyo Marui.

Cylinder super. Gowica cylindra-rewqelacja. Podobnie jak tłok i głowica tłoka. Popychacz ...a niech tam i tak jest pewnie mocniejszy niż ten plastikowy szajs.

Dysza ok, tylko, że do komory z Karta a nawet i tej z Elementa ...za krótka. Z resztą sobie porównaj. Prowadnica, niech będzie zawsze to lepsze niż stock.

Dla kogoś kto zamierza porawić tyko nieznacznie moc a przede wszystkim kulture pracy gearboxa polecam pod warunkiem, że zaczyna od zera.

Edited by sgtSHAYMON
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Kolejny problem - dlaczego tłok Madbulla blokuje się na zębatce środkowej? Czy ktoś porównywał szkielety Cymy i tego Kart'a ze sobą? Są podobne? Będą działać zamiennie? Ewentualnie, jaki inny szkielet?

 

 

Bo ma zbyt szerokie zęby. albo zmień tłok albo pilniki heja..

 

Same szkilety powinny być zamienne (Kart-AGM-Cyma-Cyber Gun)

Wiem , że w cymie jest inny koszyk silnika.

Napewno nie pasuje G&G.

 

Witam. Czy stock Kart'a m14 ebr "udźwignie" m120?

 

Odpowiedź brzmi tak i nie zarazem.

 

Tak bo silnik pociągnie i zębatki wytrzymają.Bateria stockowa też da radę. Szkielet GB też wytrzyma.

Nie bo urwie się tłok albo sypną się plastikowe łożyska lub złamie tandetna plastikowa prowadnica sprężyny. Może nie od razu .. ale nie licz , że długo to pociągnie.

 

Pozdrawiam

Edited by vipergtspl
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam, jestem szczęśliwym (poza moją lewą ręką :) )posiadaczem Karta EBR-ki i mam w zasadzie tylko jeden problem. W zestawie nie było tej malutkiej szyny RIS przed szczerbinką nad komorą wylotową łusek. Ma ktoś taką niepotrzebną, albo wie gdzie kupić. Już od 2 tyg poluję na to i znaleźć nie mogę, a potrzebuję aby zamontować lunetę.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Przekopałem sie przez cały temat i nie znalazłem odpowiedzi.

 

Czy do Ebr-ki można wrzucić:

http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/cylindry-i-glowice-cylindra/wzmocniona-mosiezna-glowica-cylindra-do-m14-p-j.html

oraz

http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/dysze/wzmocniona-dysza-do-m14-p-j.html

i będzie śmigać?

 

Resztę bebechów już wymieniłem (jeszcze zębatki, ale to przy tuningu na m170)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Pare pytań odnoście m14 karta, bo po przeczytaniu tematu to jakoś nie wygląda to cudownie.

1. Jak jest z wytrzymałością szkieletu, da radę na nim budować 550FPS?

2. Jakich standardów są czesci w GB?

3. Każda precka AEG, będzie pasowała?

4. Lepiej odłożyć na markową m14( CA ) i na niej budować 550fps, czy kart da rade?

5. Czy ta m14 z zbrojowni to wersja LW:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=636

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...