Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kolejna wariacja na temat UTG, będącego kopią Blackhawka, który z kolei jest baaardzo mocno inspirowany kamizelką Eagla.;p

 

Jeśli chodzi o 'nie-kontrakty' to Vest.pl lepiej omijać szerokim łukiem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się wzoruję na brytyjskich jednostkach. Nie chcę(a raczej chcę, tylko nie mam kasy) kupować całej nowej kamizelki, więc jadę na pasie LC2. i tu mam pytanie: czy PLCE jest kompatybilne z Alice?

Edited by szymcio
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam

Mam do was drodzy maniacy pytanie. Mam mundur wz.93 leśny. Planowałem kupno kamizelki OLV ale po rozmowie z jednym z użytkowników stwierdziłem, że ja się w tym ugotuję. Po przejrzeniu oferty taiwangun.com spodobała mi się kamizelka CIRAS i tu moje pytanie czy waszym zdaniem do polskiego munduru można zastosować amerykańską kamizelkę ?? Jest jeszcze drugi wariant bodajże KS-12 na MIWO Praszka ale cena jest dobijająca 555zł z cordury. proszę od odpowiedz. Pozdrawiam CrasH

Edited by crash_atf
Link to post
Share on other sites

Cena jest odzwierciedleniem jakości. Jeśli stawiasz na wygodę, funkcjonalność i chcesz być zadowolony z zakupu, to weź MiWO. Sam jestem posiadaczem MIWOskiej kamizelki i jestem zadowolony bardziej niż z poprzednich chińskich podróbek. Nie musisz przecież brać kamizelki za 550zł, wybór z MIWO jest dosyć szeroki. No i do polaka pasuje bardziej, niż chiński CIRAS.

Edited by MarineSlupsk
Link to post
Share on other sites

No w sumie racja, że w każdej kamizelce się ugotuję. Tak sobie teraz pomyślałem, że przecież mogę kupić coś modułowego na MIWO np. KP-8, KP-9, chińczyk, TAJ, ATEK 2 i po prostu sukcesywnie w miarę możliwości dokupować sobie do tego ładownice .

 

Czy ktoś z was posiada którąś z w/w kamizelek i mógłby mi powiedzieć coś więcej o niej ??

Link to post
Share on other sites

Biegam w KP-9 od ponad roku. Włąśnie przymierzam się do wymiany na pasoszelki :)

Co chcesz o tym wynalazku usłyszeć? Zły nie jest, choć z plecakiem działą gorzej, niż wstepnie zakładałem. Wolne plecy się przydają (wentylacja).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...