Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie? Jakie polecacie magazynki do tej repliki bez potrzeby przerabiania? Najlepiej low-cap'y. Nieważne jak wyglądają. Te cymowskie są słabe. Na auto podają jak im się zechce.

 

Jak masz możliwość, to kup magazynki firmy MAG. Podają bardzo dobrze, pasują sztywno bez przerabiania/piłowania. Warto się nimi zainteresować.

Link to post
Share on other sites

Cena jednego maga ogólnie z deczka przerasta... To znaczy, 50 zł za mag, to trochę przesada, szczególnie, że chcę ich kupić aż 9. Tylko widzę, że chociażby na ehobbyasia.com są pięciopaki za 30$ właśnie MAGa, wafle w malowaniu OD. Pytanie - czy one podejdą pod Boyi?

 

I trochę z innej beczki. Jak wiele byłoby do przeróbki, by z AKSU zrobić Bizona? Ogólnie widzę to, że trzeba ciąć trochę w body, ale bez magazynka PP-19, na razie mogę się domyślać co do roboty.

Link to post
Share on other sites

I trochę z innej beczki. Jak wiele byłoby do przeróbki, by z AKSU zrobić Bizona? Ogólnie widzę to, że trzeba ciąć trochę w body, ale bez magazynka PP-19, na razie mogę się domyślać co do roboty.

 

Gra nie warta świeczki. Żeby Bizon wyglądał prawilnie, to trzeba praktycznie wymienić wszystko w AKSU. Do wymiany body (przycięcie + bicia), suwadło, pokrywa, podstawa szczerbinki ze szczerbinką, rura gazowa z okładzinami, podstawa muszki, urządzenie wylotowe no i magazynki.

Link to post
Share on other sites

Właśnie mi na tym, by Sucz wyglądała jak Bizon nie zależy. Bardziej na tym, by miała możliwość podczepienia maga od PP. Co do okładzin, to o to się nie muszę martwić. Mam Lubą grafika-designera, która zrobiłaby projekt, a później do drukarni 3D.

 

Co do magów normalnych - te: http://shop.ehobbyas...black-5pcs.html albo te: http://shop.ehobbyas...ml#.VhK2FXrtmko One będą pasować?

 

EDIT: Fajna cena tego Silverbacka... :D

Edited by Ślepak
Link to post
Share on other sites

Poszperałem bardziej i znalazłem taniej. Na airsoft.tiger111hk.com są magi nawet od Boyca, low'y 70bb's po 7 dolców. Ewentualnie od MAGa po 100 kulek, te wafle, za niecałe 11$. O wiele taniej, niż na ehobbyasia, gdzie przesyłka po prostu jest chora. 38$... Głupota.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ares? Ich midcapy do ak są dobre, są plastikowe i wymagają podpiłowania zaczepu jednakże podadzą ci one każdą kulkę jakiejkolwiek firmy(testowałem na: pestkach, goldenballach, pj'tkach, roketsach starej i nowej serii) i jeszcze mnie te magazynki nie zawiodły.

Link to post
Share on other sites

Przeleciałem prawie tutaj cały temat i poza magami od firmy MAG, ludzie polecali BattleAxe'y, ale teraz czytam, że plastik błyszczy się, że rozchodzą się po jakimś czasie i, że za tę cenę nie warto. Aktualnie najtaniej chyba za 36 zł.

A co z magami od King Armsa? Miał ktoś je, używał?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...