Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
RED (Lone Wolf)

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]

Recommended Posts

Mistrzu a pomyslales o sklepach ktore nie maja www, ja juz pisalem do roznych i wszedzie odpowiedz "nie wiadomo". forum jest by uzyskac info, wiec mi tu nie pisz takich glupot po to by tylko nabic sobie posta.

Nie wiem jak z magazynkami 7.62mm, ale magazynek od Tantala (oryginalna skorupa, bebechy z magazynka od AEG) pasuje idealnie i nie ma najmniejszych luzów, więc magi od AK-74 też powinny być cacy.

Nabyłem niedawno nowego RK-01 full steel z laminowanym drewnem. W zestawie jest dodawana bateria 9.6 z ładowarką, kolejna różnica to komora hop-up jest z mocnego przezroczystego tworzywa, do GB nie zaglądałem. Nie wiem może to nie nowość tylko standard bo porównanie mam tylko z 2 letnim modelem.

Cześć ja się zapytam od razu czy ZnAl przyciąga metal ?. I co mogę mieć za wersje na pudełku wood i jakieś tam stock i coś jeszcze ale mam metalowe kulkowe :D i łożyskowana prow sparing jakiś nowszy model czy fart ??.

Czy to normalne po naładowaniu stokowej baterii ok 3.5 godziny wywaliłem może ze 100 kulek i dalej nic tyk tyk tyk znowu naładowałem batke i znowu 100 kulek i tyk tyk tyk wina batki czy coś mogło się już zrypać.

Mam pytanie,

czy warto jest kupować właśnie tą replikę z tym, że używaną? Przebieg jest niski ale została zakupiona 2 lata temu a ja zamierzam ją kupić i poddać gruntownemu tuningowi. Czy nie zostały wprowadzone jakieś kolosalne zmiany, które uniemożliwiły by mi solidny tuning?

Pozdrawiam!

@ Faith

jeśli masz na myśli zmiany pomiędzy rocznikiem to niema :)

mam pytanie czy ktoś z was widział w jakimś sklepie może stojak na AK tego typu : Link

@ edit

jeśli tak proszę o linka do sklepu / namiary na sklep

Edited by MrDziku

Odświeżam.

Pewnie był już taki temat ale nie mogę się doszukać odp.

Czy jest możliwość zaadoptować do AKSU łożę od Beryla ? Jeżeli tak to w jaki sposób ?

pozdrawiam

Chyba już mało kto zagląda w ten temat, jednak mam nadzieje że ktoś mi odpowie na ważne pytanie.

A więc jak nazywa się ta część w aks74u do której jest zaczepiona pokrywa zamka.

ponieważ w boyi-u ta część jest z znal i mi na mrozie pękła przez co pokrywa w ogóle się nie trzyma.

No i karabin lipnie wygląda bez pokrywy, nie mówiąc o problemach z baterią.

szukałem na wielu sklepach w częściach i nic takiego nie widziałem, więc byłbym wdzięczny za ewentualne linki.