Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

Pewnie było to już w tym temacie nie raz, ale jakoś nie chce mi się go ponownie czytać. Jaką preckę i gumkę kupić do aksu?

 

Do każdego aega poleca się te same.

 

Czy chwyt bakielitowy, który był w akm/akms'ach jest taki sam jak w serii 74?

 

Nie wiem o jakim chwycie bakelitowym mówisz, ale jeśli o pistoletowym - do aeg i tak Ci nie podpasuje, więc nie wiem po co o to pytać.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich.

 

Wie ktoś może czym różnią się RK-01 z taiwanguna http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-01w-real-wood-boyi.html i zbrojowni http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=820 ? Ten ze zbrojowni to też jakaś starsza wersja tak jak na gunfire? Bo różnica w cenie bardzo duża, dodatkowo mam na zbrojowni już rabat, zależy mi na wyglądzie i solidności repliki, nie będzie super dużo strzelana, za to używana na larpach. Części narażone na złamanie (zatrzask kolby, podstawa szczerbinki) i tak chcę wymienić na stalowe bo nigdzie nie mogę znaleźć wersji SW, ew RK-03SW.

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

FPS to sprawa drugorzędna, najważniejsza dla mnie jest wytrzymałość bo nie chce podczas akcji bać się o złamanie kolby czy coś :)

 

A jak to w końcu było z tymi generacjami? Były wersje W - wood i WS - wood and steel prawda? Inne karabinki BOYI (AKMS i AK105) krakman ma opisane jako full steel, więc nie liczę na wszystko stalowe w tej 01, pamiętam tylko, że na początku nie wyglądały one jakoś super (bawiłem się jaką wersją z 2008 roku? ) i nie chcę brać w ciemno tego modelu ze zbrojowni bo to może być coś starego, ale jutro zadzwonie i dopytam.

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Doszedł dzisiaj do mnie rk-01, jakość wykonania na wysokim poziomie, jedynie przednie okładziny plastikowe mają straszne luzy, ale i tak z czasem będę chciał je wymienić na drewniane. Replika pochodzi chyba z 2007 roku, bo taka data widnieje na instrukcji obsługi. Niestety gf nie postarał się i nawet nie wykonali przeglądu zerowego.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Siema mam drobny problem z moim aks74u boyi. Ułamał się zatrzask kolby (ten z tyłu) mam wersje stalowo znalową i zamówiłem właśnie taki zatrzask ze stali. Pytanie jest takie : jak go wymienić? co trzeba rozebrać? jak rozłożyć itp. jak ktoś może to niech opisze co po kolei zrobić z góry dziękuję i pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

Witam, czytam ten temat od początku i nie mogę się zdecydować która replikę wybrać tą od cymy cm.045A z taiwanguna czy rk-01W boyi także z taiwangun jako pierwszą replikę , chodzi mi o to że z fotek na taiwanie obie repliki wyglądają na te same i moje pytanie chciałbym aby replika odwzorowywała oryginał i była podatna na lekki tuning wewnętrzny .

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz replike bardziej podobną do oryginału to bierz RK 01w boyi lub jeśli sie pofatygujesz to weź wersje sw o ile jeszcze gdzieś są bo wersja sw to prawie cała replika wykonana ze stali i nie bedziesz miał takich problemów jak ja np. ułamanie zatrzasku kolby. Co do tuningu to idzie go podrasować. Cyma z zewnątrz wygląda gorzej niż Boyi ale ma lepsze możliwości w stocku i też jest podatna na tuning.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...