Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pokrywa zaczepiona jest o podstawę szczerbinki, ale tej osobno nie ma do kupienia. Swoją drogą... dziwne trochę peknięcie w tym miejscu, bo ten element to dość solidny "klocek". U mnie się posypało, ale ucho od pokrywy. No ale to dość delikatne jest, dzisiaj znajoma połamała te uszy przy zwykłym otwieraniu i wymianie baterii :blink:

Link to post
Share on other sites

Chyba już mało kto zagląda w ten temat, jednak mam nadzieje że ktoś mi odpowie na ważne pytanie.

A więc jak nazywa się ta część w aks74u do której jest zaczepiona pokrywa zamka.

ponieważ w boyi-u ta część jest z znal i mi na mrozie pękła przez co pokrywa w ogóle się nie trzyma.

No i karabin lipnie wygląda bez pokrywy, nie mówiąc o problemach z baterią.

szukałem na wielu sklepach w częściach i nic takiego nie widziałem, więc byłbym wdzięczny za ewentualne linki.

 

Niedawno widziałem to na GF i było stalowe. popytaj u nich. Natomiast jeżeli jest to element pokrywy, to jest wersja stalowa, całej pokrywy na TG

 

Pozdrawiam

Edited by separator
Link to post
Share on other sites

gf- gunfire.pl

tg- ?

 

Dzięki ale na gunfire nic nie znalazłem.

Zastanawiam się czy dało by się zrobić coś podobnego z krótkich kawałków rurek miedzianych,

polutować, pomalować i morze by było. Oczywiście pokrywa nie otwierała by się lecz odchodziła całkiem,

jednak na razie nie mam czasu się czymś takim zająć, więc morze w najbliższej przyszłości.

Link to post
Share on other sites

Dzięki Klucha.

Nigdy nie kupowałem w zagranicznym sklepie, ale chyba jak zaznacze opcje wysyłki do polski

to wyślą i już. Nie powinno być żadnych problemów.

14.50$ to nawet nie tak wiele.

Też tam to właśnie zamawiałem :)

Do polski spokojnie wysyłają, paczka idzie od 10 dni do ponad miesiąca.

Edited by Klucha 21
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, mam pytanie. Posiadam ową replikę no i poprzedni właściciel ściągnął stary tłumik płomienia razem z tą przejściówką i zamontował tłumik płomienia od m4, mianowicie, jak go odkręcić ? Czy trzeba przytrzymać jakiś cypel lub może odkręcić jakąś śrubkę, niczego takiego nie widzę w pobliżu. Będę wdzięczny za szybką pomoc. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

W tłumik nic nie zachodzi, jest czysto z wszystkich stron, próbowałem odkręcić tak po prostu, w obie strony, lecz albo to nie o to chodzi, albo jest cholernie mocno zakręcone. Żałuję że jestem żółtodziobem, pewnie ktoś doświadczony odkręciłby to w minutę. Czyli mam nadal próbować odkręcić tak zwyczajnie ?

 

Jak patrzę na zdjęcia tłumików od m4 na necie to one mają te wejście na imbus, na tej płaskiej stronie tłumika, i w tym problem że ten mój takiego czegoś nie ma.

Edited by pwcamembert
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Skończyłem już zewnętrzny tuning (w sumie polegający na oksydowaniu części stalowych i bejcowaniu drewienek), czas na bebechy. W stocku wg sklepów jest 350 fps (kartki z chrono jak zwykle ni ma), chciałbym go podciągnąć do 410 około. Czy będzie hulał na auto po zmianie gumy, doszczelnieniu teflonem i zwykłej wymianie sprężyny?

Link to post
Share on other sites

Skończyłem już zewnętrzny tuning (w sumie polegający na oksydowaniu części stalowych i bejcowaniu drewienek), czas na bebechy. W stocku wg sklepów jest 350 fps (kartki z chrono jak zwykle ni ma), chciałbym go podciągnąć do 410 około. Czy będzie hulał na auto po zmianie gumy, doszczelnieniu teflonem i zwykłej wymianie sprężyny?

 

A dlaczego nie miałoby hulać ?.

Wymień może jeszcze dysze na shs 20,7 mm.

Zmiana kabelków według uznania zależy czym będzie zasilany i jaki rofik chcesz mieć.

Link to post
Share on other sites

Skończyłem już zewnętrzny tuning (w sumie polegający na oksydowaniu części stalowych i bejcowaniu drewienek), czas na bebechy. W stocku wg sklepów jest 350 fps (kartki z chrono jak zwykle ni ma), chciałbym go podciągnąć do 410 około. Czy będzie hulał na auto po zmianie gumy, doszczelnieniu teflonem i zwykłej wymianie sprężyny?

 

Włóż M120 guardera, spadnie rof ale po porządnym uszczelnieniu ~400fps jest jak najbardziej osiągalne i raczej nie powinno nic się stać, poza szybszym zużyciem tłoka oraz spadkiem szybkostrzelności (ew. bateria będzie trzymać krócej).

Link to post
Share on other sites

W moim AKS-74U magazynki od cymy wypadały, po podklejeniu taśmą izolacyjną magazynka w kilku miejscach, mag trzyma się, jednak czasami ma problemy z podawaniem kulek, ogółem lepiej kupować magi do Boyi'a, oszczędzi to wielu problemów :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...