Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W moim HK wyrobiły się gwinty przy celowniku oraz przy mocowaniu front gripa. Czy to tylko u mnie czy ktoś z Was też tak ma?

 

Mój dojechał ze sklepu z nadłamanym (szybko sie ułamał) gwintem trzymającym front grip. Dorobiłem sobie taką część i teraz jest wszystko ok. Wydaje mi się, że taka wymiana każdego prędzej czy później czeka. Szyny to jednak spory kawałem metalu a to aluminium (?) nie wydaje się być zbyt twarde.

Link to post
Share on other sites

No to przepraszam za wprowadzanie w błąd.

 

Ten crane stock to właśnie kolba z HK417. Tutaj masz widoczne różnice między ostrymi wersjami.

 

Ale to ścięcie w JG 6221 chyba jednak ma się nijak do tego ;). W porównaniu z tym z HK417 praktycznie niezauważalne jest. Ale jest :poddanie: .

Link to post
Share on other sites

Szłang Ba w rzeczy samej :-F Praktycznie o batke nie ma co się martwic. Moja wytrzymuje minimum 6-7h strzelania. W wersji a "AN/PEQ" jest to batka Large.

 

Ale to ścięcie w JG 6221 chyba jednak ma się nijak do tego icon_wink.gif. W porównaniu z tym z HK417 praktycznie niezauważalne jest. Ale jest bialaflaga.gif

 

Tak jak pisałem. JG musiałoby odlewac nowe body przystosowane do magazynków, np. z SR25. Woleli więc wypuścic dwa modele HK416 :-F Oryginalnie 416 ma kolbę z M4.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Różnią się jeszcze kształtem gniazda magazynka. Wersja JG6621 ma trochę bardziej ścięte pod kątem. Przypuszczam, że pierwotnie miała to byc replika HK417, ale wtedy musieliby robic nowe body, przeznaczone na większe magazynki.

 

Więc obalam wszystkie tezy :) Zamówiłem wersję z puszką/atrapą lasera (wersja 6622) myśląc, że według tego co piszecie dostanę wersję "czarną". Tymczasem dostałem wersję 6622 ale z szarym body i ściętym gniazdem magazynka. Więc nieprawdą jest fakt, że wersja 6622 jest tlko czarna.

 

EDIT: Na chrono Madbulla wszystkie wyniki oscylują w granicy 410 FPS.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

Ta wersja nie jest zła moim zdaniem,choć też ząbki ostrzyłem na czarną.Podjarałem się

na czarna ze stałą kolbą którą i tak bym pewnie sprzedał i kupił porządną dedykowana do hk (krótszą) a nie do m16.Moja,replika już preclufę dostała,tłumiczek (socom CA) rączke ris i trzypunktowkę i sylikon GUARDERA i jak na razie strzela bardzo ładnie 4k kulek.

Link to post
Share on other sites

NO wczoraj 1 raz go rozebrałem,troche mozolnie mi to szło bo to moj 1 aeg( co nize znaczy ze innych nie widzialem) ale coz,wyglada to wszystko bardzo,bardzo elegancko no i ten chromowany cylinder ;)

Jak na to obiektywnie popatrzeć to ca,g&p,tm sie chowaja,za 550 zł dostajemy karabin z tak mocnym gearboxem i silnikiem,bateria tez niezla (przynajmniej w moim przypadku).Jaka replika stockowo znosi sprezyne dająca nawet 470 fps i do tego działa bezawaryjnie?

Edited by VonHusarz
Link to post
Share on other sites

Jak na to obiektywnie popatrzeć to ca,g&p,tm sie chowaja,za 550 zł dostajemy karabin z tak mocnym gearboxem i silnikiem,bateria tez niezla (przynajmniej w moim przypadku).Jaka replika stockowo znosi sprezyne dająca nawet 470 fps i do tego działa bezawaryjnie?

Takie komplementy możesz prawić repice jak po roku-2latach wmiarę intensywnej zabawy nie będzie się psuć...

Żadna replika nie znosi 470fpsów w stocku, nawet po upgradzie trzeba co jakiś czas wymieniać elementy więc coś za coś, albo żywotność albo moc...

Link to post
Share on other sites

Nie mierz wszystkich taka miara bo cena nie musi zawsze odzwierciedlać jakości ;)

Ciepierw przeczytaj ten temat http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=42458&st=0

Moze przesadziłem bo fps było tylko 468 ale po dobiciu do 22 000 kulek wszystko działa pieknie i nie wyglada na starte a z tego co iwm to i do dzisiaj działa dobrze.

Edited by VonHusarz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...