Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

Jak będę robił to mogę dokładnie opisać na razie nie robię dla tego nie pomogę, dexter mówił że robił to niektórym bo nie kręciło im mimo że mieli na maxa regulacje, no ale chodzi o to by zwiększyć grubość tego elementu dociskającego gumeczkę :).

 

Ja zrobiłem takie coś w mojej 701 i poprawa była natychmiastowa podkręca przy stawieniu na ok 1/3

20151230_131152.jpg?dl=0

20151230_133449.jpg?dl=0

 

Coś nie widzę dołączonej grafiki.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak będę robił to mogę dokładnie opisać na razie nie robię dla tego nie pomogę, dexter mówił że robił to niektórym bo nie kręciło im mimo że mieli na maxa regulacje, no ale chodzi o to by zwiększyć grubość tego elementu dociskającego gumeczkę :icon_smile:.

 

 

 

Coś nie widzę dołączonej grafiki.

 

A bo okularki sa potrzebne :)

Link to post
Share on other sites

Teraz działa :icon_biggrin:. Możesz powiedz z czego i jak zrobiłeś taki patencik. Dzięki również za pomoc która pewnie nie jednemu się przyda.

Normalnie poszukałem odpowiedniego drucika pod wymiar i kolor :icon_razz: dopasowałem między te dwa dzyndzle i przykleiłem na SuperGlue

Ogólnie to tak zrobiłem również w moim BAR10 a w TM G-specu syna kupiłem to ramie od airsoftPRO

Mieszkam w Irlandii mamy tu niestety tylko 1J limit wiec dobrze działający HopUP to podstawa.

Polecam zerknąć na mój kanał na YT jak moża się bawić snajperką bez pierdyliona FPSów :icon_smile:

 

http://www.youtube.com/watch?v=mVNduLDtk3w

Link to post
Share on other sites

Właśnie się zastanawiałem czy to ty to ty :D. Bo oglądam Cie i często w komentarzach pytam o różne rzeczy. Przez 10 mieś też strzelałem na mocy 1J z właśnie z VSR'ki (miałem najsłabszą replikę w okolicy :D) i bardzo ładnie strzelała prawie tak dobrze jak twoja, tylko że twoja na cięższych kulkach lepiej kręciła dlatego używałem 0.25 jedyny minus że ludzie często mieli opory przed przyznawaniem, sadzę ze teraz będą się częściej przyznawali po trafieniu.

Link to post
Share on other sites

Są i takie asy że widać że poczuł że aż musiał się podrapać w tym miejscu ale walczą dalej :D to tak jak byś Dostał z AWP w CS 1.6 w nogę, nie zabija za pierwszym razem :P. No chyba że tak jak mówisz trafi się w głowę ale to zawsze się przyznają nawet z tych 330 fps z 50m :D bynajmniej tyle co zaobserwowałem z mojego doświadczenia, no i termintroka zdarza się gdy się nie strzela w swoim gronie bo tak to nie ma opcji żeby nie poczuć/usłyszeć i zawsze jak gram z dobrymi znajomymi to zawsze po trafieniu schodzą bez niestęknięcia. (są wyjątki że jest głośno wkoło, dostanie się w biegu, czy też jakąś element oprzędzenia) ale jak widzę ze gościu wie ze dostał i rozgląda się skąd, albo po strzale zaczyna nagle uciekać to mi się trochę scyzoryk w kieszeni otwiera.

Link to post
Share on other sites

Taki trochę oftop się robi ale tak na szybko na ostatnim filmiku widać jak mi gościu sprzedał serie z AEGa z 4m i 2 kulki wlazły jedna czysto w kość nosa a druga z rykoszta od googli w policzek pod okiem :) i wyglądam jak ty na zdjęciu profilowym :) a to tylko 1J :).

No a cziterzy są wszędzie byli i będą taka natura tego sportu, jeśli nie ma cziterów to oznacza że jesteś na UKRAINIE :P.

Pozdrowienia z IRL

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem tyle, że na guarderach 0,36. Hop na maksa a kulki i tak nie sa dobrze podrkęcone. Wymieniłem na czeskie ramię dociskowe i problem rozwiązany. Przy polowie suwaka kulki lecą w kosmos.

 

 

Edyta: Kupowałem z 2 tyg temu w airsoft-armory. Więc są dostępne ;d

Edited by Psycho_MI
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam piszę dla potomnych, Przy mojej VSR był problem z regulacją albowiem na kulkach 0.3 efekt był najlepszy bo osiągałem taki tor lotu kulki jaki chciałem natomiast gdybym chciał użyć cięższych kuleczek np. 0,36 na pewno nie uzyskał bym go bo nie miałbym już regulacji. Widząc to zakupiłem drogowy dociskacz ramienia od AirSoftPro. Przy montażu gdy chciałem go zamontować widziałem że na cycu na który się go nakłada jest luz w porównaniu do stockowego ramienia dociskowego,więc wziąłem te czeskie ramie i włożyłem je do imadełka i leciutko spłaszczyłem by nie latało, udało się złożyłem i oczywiście efekt był mega ponieważ wystarczyłko 2-3 klikniecia i kulki 0.3 leciały daleko. Wszystko fajnie teraz tylko czekać na ciężkie kulki których nie ma, natomiast poza plusami są dwa minusy jeden z nich to iż teraz mam dwa stopnie podkręcania kulek 0.3 albo bardzo słabo tak na 60m~ albo mocno na 80m~ gdzie na stockowym miałem bardzo duży zakres około 10-12 kliknięć w zależności jaki tor lotu kulki mi odpowiadał, drugi minus w porównaniu do stockowego ramienia powtarzalność i dokładność podkręcania jest słabsza. Dlatego zobaczę jak wypadnie test kulek który ma być niedługo i kupie najlepszą opcję i zobaczę czy było warto przechodzić na cięższe bo było fajnie na 0.3 i konfiguracji stokowej komory z czeskim ramieniem już tak pięknie nie jest ale oczywiście efekt w postaci dużo większej regulacji jest. Wiadomo zawsze człowiek ma ten niedosyt i chce lepiej ale 0.3 a 0.43 jest znaczna różnica w podatności na wiatr i inne czynniki. Jak ktoś napisał połowa sukcesu to kulki a mając najlepsze części a średnie kulki (jakość może i bdb ale waga za mała) to nie da tego co się chce i o co w tym chodzi.

Link to post
Share on other sites

Witam Panowie!

Proszę o poradę, mam niby super, hiper części od edgi tuning kit, a tu zonk, na chrono fps-y szaleją mi o 20-30, jakoś w elekrtyku potrafię uzyskać konzystencje 2-3 fps, a tutaj nie.

Mam kilka hipotez - albo sprężyna dołączana do zestawu jest do d... (w sumie możliwe- ubiła mi się po 2 tygodniach z 563 do 520fps),

Albo ten system przy wysokich fps-ach i takim rodzaju gumki daje takie odchylenia na lekkich kulkach ( na cięższych chrono pokazuje nieco lepiej - odchylenia 10-fpsowe).

Jak u Was to wygląda?

Link to post
Share on other sites

Nie ma prawa tak być na chińskich częściach albo tych z Czech a co dopiero na markowych edgi itp. Spróbuj rozłożyć i złożyć ponownie cały hop up, może zrób teflonfix bo nie wiadomo jaką masz tam gumkę - niektóre są po prostu cieńsze. Sprawdź uszczelki i gwinty w głowicach i tłoku. Czasami powtórne złożenie całej repliki rozwiązuje problem. Sprężyna jest dobra, ubita powinna być stabilniejsza.

Link to post
Share on other sites

Ok Panocki , problem solved :D.

Wystarczyło zmienić gumkę z TM na km-head 55 niebieską, dodać parę oringów w rowku lufy (jest chudsza i ma szersze wycięcia), u nasady dyszy, i fps-y są niezmienne na 10 strzałów na chrono (czasem odskoczy z 535 do 550, ale raz na 20 strzałów, może dlatego że chronuje na PJtach).

Mimo to jestem zaskoczony jak szybko ubiła się ta sprężyna, na action army m170 pokazuje 620, gdzie fabrycznie powinno być 560, także replika raczej nie jest nieszczelna.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Panowie mam pytanie. Mam zbudowaną snajperkę na spuście 45 stopni, ale m140 bardzo ciężko się przeładowuje, że aż mnie coś trafi zaraz i nie jest to kulka 6mm. To, że ciężej się dopycha to wiadome ze względu na typ spustu. Zastanawia mnie czy przebudowanie setu na spust 90 stopni by trochę polepszył sytuacje bo jak miałem L96 na sprężynie m150 to przeładowanie było pestką.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cześć, mam problem. Ułamało mi sie kawałek loża. Niestety wyłamało sie tam gdzie jest miejsca na przycisk zwalniający magazynek. Wtopiłem blaszkę, wypełniłem inne popękane miejsca, ale efekt nie jest zadawalający. Szukam loża, najlepiej od Bar10, rozważę opcje drewnianego loża. Orientuje sie gdzie mogę dostać taką rzecz? Nie bardzo uśmiecha mi sie kupować repliki dla samego loża. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Rozważam zakup VSR i tuning na 550 fps. Było pisane, że na spuście 45 można ładować do m140/150. Tylko nie wiem ile fpsów uzyskuje się na takich sprężynach. Czy przy 550 fps przeładowanie będzie bardzo ciężkie i konieczny jest montaż ZT?

Nie rób tego na spuście 45. Słaba kultura pracy. Sam się o tym przekonałem

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Po kilkudniowej edukacji na temat części i producentów oraz rzucaniu mięsem podczas przeglądania cen zdecydowałem wstępnie co następuje:

 

- Vsr 10 - Pro Sniper

- Zestaw tuningowy od Bart_a + stabilizatory lufy, pierścień uszczelniający komorę, inserty (konieczne?)

- sprężyna jeszcze nie wiem jaka ale na początku celuje jednak w 500 fps (w moim środowisku limit 550)

- gumka king arms (rh45/55?), albo action army

- ramie dociskowe do komory od AirsoftPro

- precka

 

Ma to ręce i nogi panowie?

Edited by KondziuM
Link to post
Share on other sites

Witam Pani i Panowie. Posiadam replikę TM VSR-10 Pro-sniper.o już teraz trzeba pomału rozplanować jej tuning. Pomysły są dwa i ciężko zdecydować mi się na którykolwiek więc liczę na wskazane mi kierunku w którym mam podążać.

 

Sposób 1:

Zespół cylindra, zespół spustowy, o-ringi teflonowe, pierścień doszczelniający gumkę HU.

 

+ wersje sprężynowe replik snajperkach nie są zakazywane na strzelanka

+ nie trzeba kombinować z montażem dodatkowych elementów (reduktor, adapter)

+ brak dodatkowych kosztów na zasilanie.

- brak możliwości regulacji mocy co może wyeliminować replikę z rozgrywki w przypadku strzelanek z ograniczeniami FPS.

- dłuższa droga oraz cięższa praca zamka przy przeładowaniu.

- większe naprężenia oddziałujące na mechanizmy.

 

Sposób 2:

Konwersja mancraft, zespół spustowy 90°, adapter do kapsuł CO2, reduktor, pierścień uszczelniająca gumkę HU.

 

+ możliwość płynnej regulacji mocy

+ krótka droga oraz lekka praca zamka podczas przeładowania.

- dodatkowy koszt zasilania

- zakaz używania replik z konwersja ManCraft na niektórych strzelankach

- dodatkowe elementy do montowania na/w replice.

 

Jestem osoba leworęczną i z lewego ramienia trochę trudniej przeładowuje mi się replikę więc lekka praca zamka przy konwersji mancraft jest dla mnie ogromną zaletą. Fakt iż konwersja jest droższą opcja nie stanowi dla mnie przeszkody.

Z testów jakie widziałem konwersja mancraft daje zadziwiająco równe wyniki oraz bardzo podoba mi się fakt, że umożliwia płynną regulację mocy, jednakże nie jestem zwolennikiem troczenie do replik zbędnych elementów które psują efekt wizualny repliki. Czy są tu jacyś posiadacze konwersji mancraft w VSR i są w stanie powiedzieć mi, czy adapter z reduktorem są w stanie zmieścić się do kolby bez zbędnego jej nawiercania?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...