Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

No to jak boreup no to wtedy dłuższa lufa to obowiązek. Chociaż dla mnie pakowanie takiej długiej lufy to usunięcie plusa VSR gdzie nie mamy replika o długości dzidy bojowej.

 

Z innej beczki. Jakie macie rozwiązania na zawieszenie taktyczne, bo jak wiadomo gdy zaczepimy pasek na standardowy "bączka" to replika się przekręca. Wrzućcie swoje rozwiązania :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to jak boreup no to wtedy dłuższa lufa to obowiązek. Chociaż dla mnie pakowanie takiej długiej lufy to usunięcie plusa VSR gdzie nie mamy replika o długości dzidy bojowej.

 

Z innej beczki. Jakie macie rozwiązania na zawieszenie taktyczne, bo jak wiadomo gdy zaczepimy pasek na standardowy "bączka" to replika się przekręca. Wrzućcie swoje rozwiązania :icon_smile:

Masz Grabek

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Accessories_Sling_Mount_Sniper_Rifle_Tokyo_Marui_VSR_10_Sniper_Sling_Swivel.htm

Link to post
Share on other sites

Czesc. Kto kolwiek widzial kto kolwiek wie... gdzie mozna kupic czesc nazywajaca sie "VSR-14 chamber block"? Potrzebna jest do projektu mausera na czesciach vsr. Z gory dziekuje za informacje

 

W Polsce nie uświadczysz, chyba, że na allegro, olx. Tam idzie dorwać złom mb03,bar-10, cyma 701 za ok. 50zł.

 

Ja bym pogadał z bart_a, który pewnie za ileś złotych monet wykona takie cudo. Ew. pożycz od kogoś i daj jakiemuś frezarzowi by dorobił. No, ale to będzie swoje kosztować...

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi jedną rzecz.

Cały czas myśle nad Bar10 lub MB03 wella

Generalnie bar wychodzi prawie 200 zł drożej a z tego co czytałem(a przerobiłem już wszystkie tematy) to te gumowane łoże i tak jest o d..e potrzaść bo ta "powłoka" z niego schodzi. Skoro do tuningu jednej i drugiej wszystko wylatuje od zespołu spustowego po zespół cylindra z tłokiem itp. to w czym bar 10 jest lepszy od MB03 skoro wszyscy się nim tak jarają ?

Na korzyść wella przemawia jeszcze to że w zestawie mamy 3 magazynki a w Bar10 ,tylko jeden.

Podejrzewam że i do wella można bez tłumika upchnąć dłuższą lufę bo jest między nimi różnica w długości

 

Z racji braku gumek Hopa do VSR to i komorę trzeba wypierdzielić więc i tu jest to samo.

Ktoś podowie co jest warte tych 180 zł więcej? niby nie majątek ale nie ma argumentów na większe + dla bar

Link to post
Share on other sites

Jakość wykonania jest na pewno większa, ale i tak nie ma startu do TM. Im większa jakość tym mniejsze ryzyko, że coś jest nieosiowe, co jest kluczowe w czterotakcie.

 

Wyrzucanie komory VSR to głupota, właśnie cała magia w niej tkwi, gumki od Nineballa są na Redwolfie, a KMy mają się pojawić na Specshopie.

Link to post
Share on other sites

Wiecie co jest najlepsze? Tytuł wątku:

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]

 

Za dużo tu wpisów o BAR i MB. Jak kogoś interesuje TM to będzie musiał czytać wszystko i wyławiać informacje dla siebie. Lepszy byłby osobny wątek np Repliki w systemie VSR lub coś podobnego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...