Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zastanawiam się nad sprężyną jeszcze, mam M190 airsoftpro, ale robię zamówienie u speców i myślę nad guarderem, słyszałem, że są bardzo mocne, ale nigdzie nie znalazłem jak bardzo (w praktyce bo na stronie speców jest napisane), ma ktoś takie informacje? Mają sprężyny od M160-190, więc wybór spory.

Link to post
Share on other sites

A ile mocy generuje dobrze poskładane M160? Strzelałem z vsrki sebcia, on tam ma 190 laylaxa chyba, no i leciało super, ale tyle ile on się z tym bawił... :icon_wink: I jeszcze jak się ma ciężkość naciągu laylaxa190 do m190 guardera na przykład?

 

 

edit: i kmheada gumki ni ma... szukałem znalazłem na detrinity 'in stock' po czym się okazało, że brak...

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ale gumki są dwie :P.

 

Ba, o pieniądzach można długo w tym dziale a wniosek nadal jeden- chcesz mieć snajpę- płać. Tylko KMom wyrosła konkurencja (Action Army, DOBRE te gumy są). I kosztują trzy dyszki. W tym momencie, póki gumy AA są to ja nawet nie jestem chętny na KMH przy takiej kasie. Gdyby wychodziło 50-60zł to jeszcze. Brał bym na zapas :D.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pytanie raczej brzmi- po co ładować m190 :icon_biggrin: do VSR. Spust powinien wytrzymać, idealna zżyna z LL a po zdjęciu widzę łozysko (albo przynajmniej kółko na ramieniu tym w środku). Tłokowi zanadto nie ufam (oring amortyzujący to pomyłka). Ale i sporo zależy od konstrukcji gł cylindra.

 

Kris, co to ma do rzeczy? Inna firma, inna konstrukcja zupełnie.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Zmierzyłem sobie vsrkę, korzystając z wolnego czasu niestety z braku innych kul musiałem chronować na tym co było, wyniki poniżej:

 

Na 0,25 ICS:

1.638 fps

2.640 fps

3.641 fps

4.641 fps

5.635 fps

6.640 fps

7.637 fps

8.640 fps

9.636 fps

10.640 fps

 

Na 0,4 MB:

1.531 fps

2.528 fps

3.530 fps

4.525 fps

5.527 fps

6.530 fps

 

Na 0,43 WE:

1.501 fps

2.503 fps

3.496 fps

4.499 fps

5.502 fps

6.498 fps

 

Niestety są skoki, mam pewną nieszczelność na HU, strzelam, lufa zatkana ale powietrze ucieka po jakiś 3-4 sekundach, zastanawiam się czy ma to duży wpływ na strzelanie, ale niestety już nie chce mi się z tym babrać, może jak będę miał więcej czasu, kulek nie segregowałem od tego też mogły być odchyłki (szczególnie na MB, które są paskudne) jak będę miał czas zobaczę jak strzela, na razie czasu brak, ciekaw jestem jak latają WE.

 

Sprężyna czeska niby M190 ale jest o wiele słabsza, cylinder,tłok,prowadnica z łożyskiem od barta, głowica czeska, lufa LL 555mm, guma kmhead zielony. Jak się trochę ubije 'M190' wrzucę M180 guardera.

 

 

Edit: mierzone na chrono od radeck'a - swoją drogą świetne chrono, gorąco polecam.

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Czeskie części w ogóle mnie nie zachwyciły więc nie jestem bardzo zdziwiony.

 

Na 190 guardera powinienes miec gruuubo ponad 700fps. Jak bedzie mniej to chyba rozgladał bym się za przyczyną bo jakaś być musi wtedy. Z resztą w poprzednim moim poście chciałem napisać "160" ale "9" jest nad "6" i mi sie literówka zrobiła :D.

Link to post
Share on other sites

Czeskie części w ogóle mnie nie zachwyciły więc nie jestem bardzo zdziwiony.

A co trafiły w Twoje łapy?

 

Pod ręką mam M180 guardera, co do części czeskich, no mają potencjał, są tanie bardzo, ale wolałbym troszkę dopłacić i wziąć wszystko od barta jednak, było na próbę, i mogę powiedzieć że w sumie tłok po przerobieniu jest fajny leciutki sprężyna jest w sumie tania i daje dobre osiągi (po co więcej) a mi się ją łatwo naciąga ale to jest bardzo subiektywne.

 

Głowica hmmm... nadawała by się pewnie do niższych mocy, jest takim grubym członem z oringiem, dobrze uszczelnia się z gumką ale przy większych prędkościach nie daje rady - powietrze ucieka, moja została przerobiona pod standard LL, ale jako że był tam oring to został po nim frez i chyba przez to ucieka mi powietrze.

 

Prowadnica... Do kosza! Chyba, że ktoś chce używać jej do sprężyn 7mm (w 13mm tłoku?!) u mnie po prostu leży w szufladzie.

 

Może będę jeszcze eksperymentował z gumkami bo mam ich parę. Będę informował jak się coś ruszy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...