Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IV Zlot ASG TOMASZOWO 2008, 2-4.05.2008


Recommended Posts

Skoro bowiem mierzyć będziemy swe siły fizyczne, zmierzmy i intelektualne. Np. za pomocą stosownego testu. Dla zwycięzców i przegranych mogę przygotować stosowne dyplomy. :)

 

A jaśniej, co masz na myśli? Jak by takie współzawodnictwo miało wyglądać?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Budujące jest to, że spotkania AS rozwijają sie pod każdym względem, by lepiej i weselej integrować naszą społeczność.

 

W związku z powyższym chciałbym również i ja zaproponować formę współzawodnictwa, nie będącego wymianą kulek.

Skoro bowiem mierzyć będziemy swe siły fizyczne, zmierzmy i intelektualne. Np. za pomocą stosownego testu. Dla zwycięzców i przegranych mogę przygotować stosowne dyplomy. :)

 

Kolego Kuba,

Żeby mierzyć czyjeś siły intelektualne trzeba mieć jakiś autorytet. Lub co najmniej reprezentować sobą ponad przeciętny poziom. Niestety wklejenie sobie trockiego jako awatara nie nobilituję cię na tyle, żebyś był w swoich ocenach wiarygodny.

A tak w ogóle to nie znudziło ci się?

Eliasz.

Link to post
Share on other sites

Skoro bowiem mierzyć będziemy swe siły fizyczne, zmierzmy i intelektualne. Np. za pomocą stosownego testu. Dla zwycięzców i przegranych mogę przygotować stosowne dyplomy. :)

 

Mysle, ze sam pokazales juz wszystkim swe sily intelekualne dosc ewidentnie. A, ze czlowiek milosierny jest, to nie bede dalej tego komentowac.

 

PAX ROMANA!

Link to post
Share on other sites

Może tak panowie zostawimy sobie osobiste wycieczki słowne na później. Forum WMASG nies jest do tego właściwym miejscem.

W czasie wolnym są wszystkie formy wspólnego spędzania czasu i integracji mile widziane, oczywiście po ówczesnym ustaleniu i akceptacji organizatorów.

Link to post
Share on other sites

W czasie wolnym są wszystkie formy wspólnego spędzania czasu i integracji mile widziane, oczywiście po ówczesnym ustaleniu i akceptacji organizatorów.

 

W czw wieczorem prosimy zatem o zgodę na tjelniaszka party :mrgreen: Tak ślicznie prosimy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Swoją drogą myślałam o organizacji jakichś rozrywek dla kobiet np zawodów w szydełkowaniu albo zapasów w kiślu, ale chętnych do nagotownia kisielu nie znalazłam ;)

Link to post
Share on other sites

Dobra, dwie betoniary kisielu załatwione. Niestety, był tylko cytrynowy i malinowy. Musi wystarczyć.

 

Basenik też załatwiony.

 

Jako nagrodę główną (inne z resztą też) proponuje udział w wyborach "miss mokrego podkoszulka(tudzież innej części bielizny) oraz udział w konkursie tańca na rurze.

 

Co Wy na to?

Link to post
Share on other sites

Aśka, a czy ja coś pisałam o tym, że to my kobiety się mamy w tym kisielu babrać ;) A zawody dla kobiet dlatego, że to my będziemy mieć na co popatrzeć :wink:

 

Pyra na Twoje życzenie wybory miss mokrych skarpet możemy zrobić - ja zaczynam noszenie tych skarpet od dziś ;)

 

 

A teraz tak serio serio: czy wiecie może jakie prognozy są zapowiadane na dni zlotu? Macie jakieś plotki z góry??? Bo jak narazie to trochę kicha jest na namiotowanie.

Link to post
Share on other sites

Ale mi o ten klimatyczny opad atmosferyczny zwany deszczem biega... nie ma nic przyjemniejszego niż deszcz, przemoczony mundur i świadomość że jeszcze x godzin trzeba w tym wszystkim przesiedzieć ;) Kto był na pierwszych "48H" ten wie o co biega :mrgreen: Pozdrowienia dla ludzi czekających na śmiglowiec i ewakuację ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...