Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IV Zlot ASG TOMASZOWO 2008, 2-4.05.2008


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja chciałbym natomiast przedstawić inicjatywę własną wcześniej z Wolfem konsultowaną:

kopiaarmto6.th.jpg

Specnaz Arm Wrestling 2008

 

Witam,

Chciałbym zaprosić wszystkich uczestników zlotu Tomaszowo 2008 na imprezę integracyjną

"Specnaz Arm Wrestling". Mam nadzieję, że poprzez sportową, miłą atmosferę uda nam się lepiej poznać i przy okazji nieźle zabawić! W ramach imprezy przewidziane nagrody: za pierwsze miejsce Tielniaszka! Dopełnieniem specyficznego klimatu będzie rosyjska muzyka współczesna.

 

Założenia:

+Konkurs odbędzie się w piątek 02.05.2008 po pokazie wojskowym, lecz przed oficjalną odprawą.

+Chętni powinni zgłosić się w odpowiednim temacie na oficjalnej stronie zlotu[link powyżej] lub/i mailowo: eliasz@kozacki.pl

Zgłaszamy się do 28 kwietnia!

+ 28 kwietnia w drodze losowania wyłonię pary początkowe, reszta turnieju przebiegać będzie na zasadzie drabinki.

+ Zawodnicy w ramach pojedynku stoczą tylko jedną "walkę". Liczy się pierwsze zwycięstwo. Można ćwiczyć się i rozgrzewać we własnym zakresie.

+ Pierwsze trzy miejsca będą nagradzane pamiątkowymi dyplomami. Pierwsze miejsce dodatkowo nagrodzone będzie tielniaszką.

+Wpisowe wyniosą 1-3zl w zależności od ilości uczestników.

 

Dodatkowe informacje:

Są to wstępne założenia, które mogą ulec dalszym zmianom. Wszelkie pytania proszę kierować na eliasz@kozacki.pl.

Przez to, że nie wszyscy uczestnicy czytają to forum powiedzcie swoim znajomym o inicjatywie!

 

Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam!

Link to post
Share on other sites

Grill na betonówce to co innego i można bez problemu palić. Ograniczenia dotyczą tylko ognisk, tj otwartego ognia. Przypominam jednocześnie o tym że jedzonko z gilla po przystępnych cenach oraz zimne napoje będą Hangarbarze. Kolejna niespodzianka, to własnie dotarły do nas skrzynie z upominkami dla każdego uczestnika zlotu.

Link to post
Share on other sites

A ja mam kolejne ogłoszenie dot. konkursu Specnaz Arm Wrestling Tomaszowo 2008:

 

Dzięki ścisłej współpracy z Customs.pl przewidziano następujące nagrody:

+za pierwsze miejsce tuningowana replika BetaSpecnaz

+za drugie miejsce Tielniaszka oraz 3000 kulek 0,25g

+za trzecie miejsce 3000 kulek oraz kupon zniżkowy na zakupy w sklepie Customs.pl

 

Nastąpiły też drobne korekty regulaminu. Proszę zainteresowanych o zapoznanie się z odpowiednim wątkiem na oficjalnym forum zlotu: www.teamdelta.pl

Link to post
Share on other sites

Sugeruje rozważyć możliwość przeprowadzenia zawodów w trakcie czwartkowego spotkania integracyjnego, by w piątek wieczorem nie męczyć dodatkowo żołnierzy przed nadchodzącym sobotnim konfliktem zbrojnym.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie ma możliwości przeprowadzenia konkursu w czwartek, gdyż nie uda mi się załatwić zwolnienia z seminarium licencjackiego.

A ponadto co to za żołnierze, którzy się męczą czymś takim:)

Pozdrawiam serdecznie,

Eliasz.

Link to post
Share on other sites

Budujące jest to, że spotkania AS rozwijają sie pod każdym względem, by lepiej i weselej integrować naszą społeczność.

 

W związku z powyższym chciałbym również i ja zaproponować formę współzawodnictwa, nie będącego wymianą kulek.

Skoro bowiem mierzyć będziemy swe siły fizyczne, zmierzmy i intelektualne. Np. za pomocą stosownego testu. Dla zwycięzców i przegranych mogę przygotować stosowne dyplomy. :)

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...