Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Red Storm Rising, 5-8.06.2008 - informacje, dyskusja, plotki


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozwolę sobie przytoczyć mój komentarz ze strony głównej

 

bilet za 800zł ;/ wole sobie już kupić w tej cenie granatnik do broni kupić, niż postrzelać się 1 dzień (1 - zakwaterowanie; 2 - impreza; 3 - zakończenie) nawet jeśli akcja będzie trwać 3 dni ;| to cena jest przesadzona. Nie wiem co w tej cenie można sprowadzić? UFO?

 

za 800zł podejrzewam, że jedynymi atrakcjami będzie: jedzenie, srajtaśma w kiblu, ciężki sprzęt, pokazy pirotechniczne i nagrody na koniec imprezy...

Link to post
Share on other sites
Suma sumarum koszta Bergetu wyniosły nas od 1000-1500 zł, a nawet więcej (w zależności od tego co się wliczało).

 

Porównujmy koszta biletu, a nie całego wyjazdu, bo wiadomo że obcokrajowcy dopłacą do tych 250 euro jeszcze 2 razy tyle.

Nie ma co gadać, jest drogo i mnie na to nie stać, ja osobiście wolę za te pieniądze objechać 10 innych imprez w Polsce.

Link to post
Share on other sites

Za tą cenę wolę sobie dołożyć jeszcze 200zł i kupić karabin maszynowy. A tak wogóle to ilu uczestników będzie? z 500 w najgorszym wypadku. Średnia cena biletów to 900zł (pierwsza cena biletu 800zł a druga coś koło tysiaka)

 

Wjęc jeżeli zrobimy proste równanie

 

900*500=450000zł :o

 

To nawet jak są te transportery, samochody, pirotechnika, zakwaterowanie, wyżywienie i paliwo do pojazdów oraz kilka dupereli to nie ma bata żeby aż taka suma wyszła! Organizatorzy chcą chyba na tym zarobić. Równanie jest na 500 osób ale na pewno będzie więcej.

Link to post
Share on other sites

a już czytając pomyślałem sobie ,że warto sie wybrać ,no ale cena to jest mocna , jakby to było zagranicą to rozumiem ale nie u nas na naszym terenie w takiej cenie ! kto pojedzie z polski ??? tylko i wyłącznie ludzie mający duże dochody ,zwykły szary gracz ,który gromadzi sprzęt latami nie ma szans , 1000zł ;/ za 3 dni to za tą kase wole pojechać na obóz militarny gdzie jest asg :) może jak sie mało ludzi z Polski zgłosi to zjadą z ceną do 200zł :) :-F

Link to post
Share on other sites

Hm.. na pewno pojadę (oczywiście jezeli dostanę zaproszenie od kogokolwiek)

 

Berget fakt wyszedł nas duzo więcej ale coż, bywa.

 

450tys pln to jest dużo kasy jednak myślę, że organizacja wymysli coś za tą kasę ;) i to nie "bylecoś" tylko rzeczy na miarę porządnego mil-sima ;) i tu nie chodzi o transportery ;)

 

Tylko mam jedną radę. Nie zróbcie z tego bergeta i sponsoringu komuś całej imprezy (chodzi tutaj o bunkier szwedów. Pamietacie? ciepła woda, hot spot, stołówka, prąd)

Link to post
Share on other sites

AdRain-->

 

Właśnie takie "atrakcje" Bergetu 5 spowodowały że RSR powstaje.

 

Impreza trwa 3 dni. Nie ma game off. Zaczyna się 5ego czerwca, kończy 8ego. Śpi się w goglach, w hot-zone.

 

W cenę jest wliczone:

 

- 2 posiłki dziennie

- woda

- pirotechnika dla uczestników

- zakwaterowanie

- pojazdy

- cywile

- afterparty (w cenie, nie tak jak na Begetcie)

- parking/ochrona

- i wiele więcej

 

 

To nie jest strzelankowy zlot trzydniowy, to jest 3dniowy MILSIM.

 

 

Trzeba się zarejestrować na forum a następnie zgłosić do osoby rekomendującej i przedstawić swoje rację, wtedy można uzyskać zaproszenie.

 

Strona jest po angielsku, bo wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość tego języka, gdyż będzie używany na wszystkich szczeblach dowodzenia.

 

 

To take part in RSR MILSIM as a NATO forces soldier you have to:

 

1. Be at least 18 years old.

2. Create your account on RSR forum, found on www.forum.redstormrising.info . The forum database is connected with the participants database. Every participant will be served, and the magnetic cards delivered, basing on this information.

3. Activate your forum account by confirming the information sent by e-mail.

4. Fill in all the fields in the Profile. Profile is accessible during registration and through User Control Panel in the top right corner of the forum after you log in.

5. Contact one of the Recommendation Controllers to get recommendation ascribed to your account. We remind that Red Storm Rising is the invitation only game. If you are not known to the Recommendation Controllers - try to introduce yourself and tell them why you want to take part in the event. Try to select the Controller of your nationality if it is possible. The link to the Recommendation Controller list is here: click here for info.

6. If you have received the recommendation and there is free player space, you should see the "Event Registration" button on the main forum page. After clicking the button you will receive the information how to make a payment. If after 15 days from clicking the button money has not reached the specified account, the registration will be deleted from our database. If the payment has reached us: welcome to the NATO troops!

Edited by Filip von Izabelin
Link to post
Share on other sites

dużo więcej czyli co? milsim ok rozumiem spanie przez 3 dni w lesie...

 

"- 2 posiłki dziennie

- woda

- pirotechnika dla uczestników

- zakwaterowanie

- pojazdy

- cywile

- afterparty (w cenie, nie tak jak na Begetcie)

- parking/ochrona

- i wiele więcej"

 

to jest Twoim zdaniem warte 800zł? no chyba, że pod tajemniczym "i wiele więcej" mamy jakieś atrakcje które są warte tych pieniędzy... bo jak dla mnie to po prostu chcą na nas zarobić ;/

Edited by AdRain
Link to post
Share on other sites

no i co Ci pojazdy będą robić? przewozić ludzi? przejeżdzać po ścieżkach w lesie? ale szał ;]

 

naprawdę za takie pieniądze wole sobie kupić jakiś sprzęt.. niż przez 3 dni: mieć co zjeść, pobawić się petardami itp, zakwaterowanie, pojazdy, after party,oraz cieszyć się że ktoś mi wozu popilnuje

Link to post
Share on other sites

Ale czy my kogoś zmuszamy do przychodzenia?:P:P:P

 

Impreza jest dla osób, które wiedzą co chcą, i dla których 3 dniowy milsim w maksymalnie realistycznych warunkach to jest to o czym marzyli całe życie i czego nie dostali na innej imprezie.

 

Samo MILSIM ogranicza już potencjalnych chętnych o 80%:P

 

Dla wielu osób możliwość korzystanie z transportera opancerzonego jako środku transportu to coś naprawdę fajnego, klimatycznego i są gotowi zapłacić za to. Po to by poczuć ten klimat, którego nie ma na zlotach z hi-capami i składających się z 3 dni, 1szy kwaterunek, 2- jebanka, 3- chlanie piwa.

Edited by Filip von Izabelin
Link to post
Share on other sites

@AdRain: kwiczysz jak 5 letnia dziewczynka. Nie pasuje nie jedziesz i tyle...

Śmieszne są komentarze typu za tą kasę to mogę mieć to i sramto - ludzie opanujcie się.

Zapowiada się niezła impreza, fakt - sporo kosztuje, ale moim zdaniem warto.

Link to post
Share on other sites

xasistis

04-12-2007, 21:06 [Zgłoś naruszenie]

 

A ja dla wszystkich jęczących na cenę mam dokładkę: Ludzie spoza Polski muszą dodatkowo wydać kasę na transport i wiecie co? Gracze z Rosji, Ukrainy i innych państw gdzie średnio zarabnia się mniej niż w Polsce pierwsze o co pytali to nie dlaczego tak drogo, tylko kiedy odbędzie się impeza, czy w Polsce są przepisy ograniczające użytkowanie replik oraz czemu TYLKO 400 graczy.

 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...