Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Red Storm Rising, 5-8.06.2008 - informacje, dyskusja, plotki


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie do organizatorów: czy na przyszły rok (2009) planowana jest 2 edycja zlotu lub impreza o podobnym charakterze, rozmiarach?

Raczej będzie to impreza realizowana raz na 2-3 lata ze względu na zainteresowanie tego typu formą (MILSIM z dużą ilością terenu, pojazdów, pirotechniki i moderatorów) która jest po prostu droga...

 

Jeżeli następna edycja okaże się mieć więcej uczestników niż aktualna to kto wie, może stanie się stałą pozycją w kalendarzu wielbicieli milsimów?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Calej zalodze RSR - wyrazy uznania za to, co juz zrobili i na co sie porwali. Oby sie udalo nastepnym razem, kiedykolwiek by nie byl.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że RU się przegrupuje i ruszy do natarcia ze zdwojoną siłą, bogatsi o nowe doświadczenia ;) Wyrazy szacunku za postawienie sprawy jasno i nie ciągnięcie na siłę, dostosowując się do nowych warunków wynikających z frekwencji i jednocześnie obniżając obiecaną "jakość".

 

Nie chciałem pisać w newsie, ale moim zdaniem za fiasko "odpowiedzialna" jest relacja wysokości wpisowego, do tego co było wiadomo czarno na białym o imprezie. Wpisowe myślę, że nie tylko na polską kieszeń było mimo wszystko wysokie, co nie znaczy, że nie było adekwatne do tego co się otrzymywało, to jednak mało kto wiedział.

Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za dobre słowa i zrozumienie.

Każde bystre oko zapewne dojrzało zapowiedź niespodzianki w dziale Vehicle Safety Rules, tak więc bez wątpienia wpisowe w pełni odzwierciedlało oferowany poziom zabawy.

Rafał Tomanek S5 Ranger Unit

 

 

Ode mnie:

Może faktycznie następnym razem należy podać wszystko na tacy i nie robić żadnych niespodzianek. Moim zdaniem na tego rodzaju imprezach zawsze powinien znaleźć się jakiś zaskakujący element nadający wydarzeniu pewnej wyjątkowości.

Xasistis

Link to post
Share on other sites

A zdaniem konsumenta raczej nie. Zresztą smaczku nie robi sie sprzętem. Imho zrobiliście błąd zasadniczy. Duży fajny zlot międzynarodowy - bardzo dobrze przygotowany, nawet jeśli komercyjny. Potem impreza na taką skalę jak RSR. W naszym światku reklama to nie filmiki z youtube'a a tekst od zaufanych "Było zajebiście ostatnio".

Ogólnie zgadzam się z Regiem w analizie fiaska rekrutacyjnego.

Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze, że kwestia finansowa miała duże znaczenie nie tylko dla ludzi z Polski. Tydzień temu ostatecznie zrezygnowali z udziału wahający się jeszcze do niedawna zaprzyjaźnieni Duńczycy. Ostatecznym argumentem na "nie" było to, że za te same pieniądze mogą pojechać na 6 imprez do Szwecji...

Link to post
Share on other sites

Dołączam się do tego co napisali powyżej Kret i Regdorn oraz duży szacunek za umiejętność podejmowania naprawdę trudnych decyzji.

 

Z mojej strony - dajcie znać jak będziecie coś nowego planować :)

Jestem z wami.

Link to post
Share on other sites

Przykro mi że nie wyszło. Specjalnie pod RSR poprzesuwałem wszystko co mogło by mi przeszkadzać w wyjeździe na imprezę. Cóż pozostało mi tylko z dużym żalem czekać na zwrot kasy.

 

PS.

Jako osoba która jest związana niejako z promocją i marketingiem. Pozwolę sobie zaznaczyć kilka uwag. Krótko mówiąc jesteśmy hobbystami i maniakami i naprawdę możemy wydać dużo pieniędzy ale wiedząc na co.

 

Filmiki które wprowadzały w klimat były OK. Ale niewiele mówiły co za 275 EU dostanie osoba która zdecyduje się zapłacić. Prawdą jednak jest to że miała to być impreza komercyjna, a to znaczy że aby zyskać na początku trzeba zainwestować.

 

Proszę nie traktować moich słów jako ton protekcjonalny. Ale gdybym ja to organizował zaczął bym od filmu para fabularnego. W którym zaprezentował bym wszystko co dostaną osoby które zdecydują się zapłacić za przyjemność poczucia się prawdziwym wojakiem. I jasno dał do zrozumienia, że to co mogliście obejrzeć tutaj to dokładnie ten sprzęt, te pojazdy i piro które zostanie użyte podczas milsiama.

 

I jestem pewien, że ludzie bardziej reagowali by na taki typ promocji, niż na filmiki wprowadzające w klimat i obietnice niespodzianki oraz ogólne informacje dotyczące sprzętu którego można się spodziewać.

 

Ale jestem pewien, że nauczeni nowymi doświadczeniami uda się zorganizować następną imprezę z równie wielkim rozmachem.

 

Pozdrawiam.

Edited by Jazz
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...