Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie akurat robił kolega, ale ta opcja jest już zamknięta.

 

U mnie przez dłuższy czas hulał taki składak: szkielet, silnik (oraz drobne pierdółki) stockowe JG, tłok, zębatki i cylinder stockowe CA, głowice obie i dysza jakieś lepciejsze (nie pamiętam szczegółów) ale generalnie bez bore-upa. Spring m125 i było stabilne 420 fps, które dawało bardzo ładne osiągi (komora HU stock, gumka systemy i lufa prec 6,04 SRC o długości 510 mm). Osiągi porównywalne z moim drugim gunem SA-58 który ma 460 fps ale krótszą lufę (455 mm). Tak było z pół roku, póki zacinka nie zjadła mi zębów na tłoku :)

Wymieniłem silnik na guardera ITU, springa na m135 i prowadnicę, szkielet na GP wzmocniony, elektrykę (szkielet wymusił) i inne drobne pierdółki. Tu się objawiło, że szkielet GP coś nie bardzo bangla z resztą części standardu TM/CA/JG. Objawia się to tak, że na semi jest safe a na safe jest semi. Oprócz tego wymieniłem lufę na 590 ale coś źle ejst to w komorze złożone, bo zasięg nie powala i kiepsko kulki łyka. W tym stanie musiałem replikę zabunkrować na strychu, bo połamał się zatrzask magazynka, o którym wspominałem już. Bez tego replika nied ziała, część w sklepie nie do kupienia, polowałem. I właśnie dorwałem używaną z JG więc niebawem wrócę do tematu tuningu i napraw, przydałoby się jeszcze zębatki wymienić.

Link to post
Share on other sites

8,4 ci wystarczy. Ja tam zawsze preferuję large, a large 8,4 akurat pasuje do kolby więc nie masz problemu. A nawet jak miałem tuning na 420 fps to mi pięknie na 8,4 ciągnęło...

Jak rozebrać? A instrukcji nie masz? Za magazynkiem jest pin, wybijasz (czy wykręcasz raczej) i ci się rozchodzi górne body z lufą od dolnego z GB i kolbą.

Link to post
Share on other sites

Ja akurat kupiłem G3 w wersji DEMO, bez batki. Jakiś czas używałem Firefoxa 2000 mAh, ale padła cosik, kupiłem KANa 3000mAh - będzie z półtora roku temu - i dotąd pięknie służy (po gietce jeszcze na MP5 i na FS51). Do Gietki zakładałem wtedy też, do sprawdzenia, Sanyo 9,6. Nie powiem, ROF był lepszy, ale mnie specjalnie nie zależało na ROFie.

Edited by krugerheini
Link to post
Share on other sites

do repliki dodają 8,4v 1500 ?(może coś się zmieniło?) i muszę przyznać że ta którą dopadłem potwierdza to co krugerheini pisze-Batkę mam z 2 ręki (kuzyn) i daje ona spokojnie radę w emce z sp130 na pokładzie

 

To akurat nic nie znaczy więc Twoje wywody są wysoce nie na miejscu... Jaki silnik? Jakie zębatki? Poza tym Magnum potrafi naciągnąć M160 czy ileś na 8.4V, więc akurat tutaj nie trafiłeś...

 

Ja używam stocka do M120, z MOSFETem i okablowaniem daje spokojnie radę na semi, chociaż preferuję lepszą reakcją ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...