Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mam małe pytanie:

czy jakiś akumulator wejdzie do przedniego chwytu w G3A3 (ten zielony)?

Gdzie można dostać najtansze metalowe body i wsuwaną kolbę oprócz ASGshopu? Mam na myśli też zagranicę.

 

Podobno JG od września wypuszcza replike g3 ze składaną kolba. A jak wiadomo nowe chińskie repliki to nowe części :wink: Co do metal body, niestety raczej taniej nie znajdziesz - szukaj po komisie i allegro.

 

A co do baterii - hmm :wink: prędzej jakiś stick.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

 

@Sledzikmaster

Mam w moim G3A3 ostre okładziny oliwkowe i powiem że miejsca tam nie ma praktycznie na nic (może jakieś małe, a przede wszystkim cienkie li-po).

Co do metal body to moim zdaniem najlepiej wyjdzie kupienie G3 od CA - wszystkie potrzebne części są na miejscu, a zostaje jeszcze cała masa, które można opchać. Ja się przynajmniej przymierzam do takiej zamiany :) Szkoda tylko, że podrożało ostatnio G3 CA :(

 

@Aliant

Podobno JG od września wypuszcza replike g3 ze składaną kolba. A jak wiadomo nowe chińskie repliki to nowe części

 

Zaintrygowałeś mnie - gdzie można o tym poczytać :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chłopaki, nie ma któryś z was do sprzedania chwytu pistoletowego wraz ze stopką (albo samej stopki) do G3. Mogę również się wymienić na chwyt pistoletowy typu PSG. Fotki zamieściłem w komisie. Przepraszam że pisze w tym temacie ale jestem w wielkiej potrzebie a nie mogę nigdzie znaleźć potrzebnej mi części. Wszelki info proszę na PW żeby nie zaśmiecać więcej tematu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

czy przy wymienionym cylindrze na typ 0 i gumce hop replika wyciągnie z taką oto lufą?

 

Z doświadczenia nie wiem - nie próbowałem wsadzać lufy dłuższej niż 509mm (bo w sumie po co :) ). Ale z tego co czytałem na forum to do lufy takiej długości maniacy zalecają cylinder bore-up (oczywiście wraz z głowicą tłoka i głowicą cylindra bore-up).

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

właśnie tak sobie pomyślałem, ale Bore-Up da mi może 10-15% (czyli 35-45) fps więcej, a tym samym muszę wymienić wszystko, łącznie ze sprężyną, która jest przymocowana do głowicy tłoka (Chińczycy to mają mózg -.-).

 

Który zestaw w takim wypadku byłby najlepszy (proszę o link)

 

Jeśli chodzi o zestawy tune up to który byłby najlepszy w tym momencie - czyli cylinder typ 0, łożyska 7mm (proszę o link).

Edited by ptaq1234
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...