Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przez pewien czas czytam ten temat jednak nie znalazłem żadnej info nt magazynków JG (może przeoczyłem jeśli pisze to drugi raz wybaczcie). Jeśli ktoś bylby zainteresowany podaje link do sklepu w którym można dostać maga:rc skorpion Widziałem go w innym sklepie ale teraz linka nie podam bo musiałbym poszukac.

pozdrawiam

pasik

Link to post
Share on other sites

Podawałam już link. Magi są stare. Zwykły hi cap od JG.

 

Aha.

 

Czy lepiej do g3 kupić lufę precyzyjną KM Haed 1950 650mm 6.04mm czy zestaw Systema Bore Up for G3?

 

Czy tłumiki dźwięku wyciszają replikę czy nie?

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za zdjęcia replik z lunetami.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co do wyciszenia G3. Tłumik coś tam wyciszy jednak sądze że niewiele. Sam mechanizm pracuje dosc głośno. To plus i minus zarazem. Lekki ? No sa cieższe ale biegajac z nim przez kilka godzin lub dłużej utrzymujac go w rekach (np zabezpieczajac okna na pietrze) słowo lekki traci swoje znaczenie. Chodz przyznaje że oryginał jest cieższy.

Link to post
Share on other sites

A 590 przy cylinder 0?

 

Chodzi o to że czytałem ze Bore-Up tak dużo nie daje w tej replice. Koles wszystko prawie wymienił i ma 385fps :-F

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=50180&st=0

 

Bo chce kupic KM Head albo 650mm albo 590mm.

 

Ma być dłuższa na pewno.

 

Aha czy jest możliwość w ogóle trochę krótszej kolby kupienia?

Edited by F4RR3LL
Link to post
Share on other sites

Ehh było to już opisywane w tym temacie nie raz. Typ cylindra zależy od długości lufy. Standardowo w G3 jest zdaje sie typ 2 (z dziurką). G3 ma jedną z najdłuższych luf (469mm) i ten typ cylindra nie jest "idealny" do tej lufy. Wymiana na typ 0 nie jest konieczna lecz wskazana. Karabin na stockowym cylindrze strzela poprawnie. Wymiana cylindra i lufy na precyzyjną daje na + kilka-kilkanaście FPS którcyh za bardzo się nie odczuje ale zwieksza celność strzałów.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

65 cm lufy to już bardzo, bardzo dużo i w takich wypadkach potrzebne są zestawy o poszerzonej średnicy, ponieważ przy zwykłych cylindrach typu zerowego jest zły stosunek objętości cylindra do lufy.

 

 

Kruger, owszem nastąpiłby spadek mocy, ponieważ cylinder "dawałby" zbyt mało powietrza w stosunku do lufy i to powietrze "kończyłoby się" gdzieś lekko za połową fify. A wtedy zaczyna się spadek mocy ;)

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Na wstępie przedstawiam moją 3 miesięczną G3nie :)

 

g3nr8.th.jpgthpix.gifgot1ya9.th.jpgthpix.gif

 

Zmiany w niej to póki co nic wielkiego, wewnątrz wymieniona tylko gumka na Guardera co dało bardzo dużą w moim przypadku poprawę :)

Z zewnątrz to szyna montażowa, niskie pierścienie, luneta Dynora 3-9x50E i tłumik, który właściwie kupiłem bo była okazja :D W przyszłości zamierzam zamontować dłuższą lufę.

Na zdjęciu hi-cap ale ogólnie używam dwóch low-capów (swoją drogą od Krugera :)) połączonych klipsem do magazynków domowej roboty (czyt. taśma izolacyjna :D) Tak jak mówił Kruger - low-capy podają wszystkie kulki, przy wyjmowaniu maga nic nie wypada...

Po 3 miesiącach obydwie śruby trzymające kolbę porostu się ułamały. Trochę wcześniej wyrobił się gwint w kolbie (chodzi o miejsce na zawieszenie taktyczne) i zgubiłem tą śrubkę czy jak to tam nazwać :) Póki co zastąpione trochę prowizorycznie co widać na zdjęciu :)

 

Jestem zielony w ASG i mam nadzieje, że tu znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz jakieś sugestie :)

Co prawda póki co pytań brak, ale jak uzbiera się trochę kasy to będą kolejne inwestycje w replikę i wtedy napewno tu zawitam :)

 

Pozdrawiam. Tomek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...