Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

Mam go już tydzień, był na jednej strzelance wystrzelone 700 kulek.

Pierwsze wady jakie się ujawniły zaraz po wyjęciu z pudełka:

- bezpiecznik w obudowie latał jak chciał musiałem dogiąć te blaszki co go trzymają i dobrze zamknąć obudowę

- po 100 kulkach przestał strzelać, nie dawał znaku życia okazało się, że kabel od masy zsunął się z silnika, blaszkę lekko przygiąłem kombinerkami wsadziłem z powrotem i jest spokój

- w hi-capie ułamała się taka czarna plastikowa zębatka i na dodatek końcówka sprężyny ta co łączy się z tym kółkiem co nakręcamy, zębatkę przykręciłem na śrubkę zostawiając trochę luzu żeby się obracała, blaszkę naciągnąłem kombinerkami i hi-cap działa ;-)

- im częściej rozkładasz dwójnóg tym częściej będziesz musiał dokręcać jego śrubki, polecam założyć podkładki sprężyste

Moje spostrzeżenia co do osiągów na pierwszy rzut wymiana lufy na precyzyjną i gumki hop-up, potem cylinder na typ 0 i założenie lepszej głowicy tłoka, na koniec wymiana sprężyny na jakąś firmową bo ta oryginalna nie jest za dobra i szybko będzie tracić swoje parametry.

Ogólnie broń bardzo ładnie wykonana, prawie jak TM, długa lufa dobra celność , polecam G3 bo jest bardzo oryginalny i ten klimat, ja jestem bardzo zadowolony jak na chińczyka za 360zł to jest super !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja również dodam swoje 3 grosze pomimo iż jestem w świecie ASG nowy. Jest coś co jeszcze wyróżnia G3 od reszty nie licząc względów upodobań itp. Oczywiście nie każdy sie ze mną zgodzi. A mianowicie to że wsród biliona emek , miliarda AK i miliona warriorów (nawet G36c jest dośc "pospolite") G3 jest replika raczej niespotykaną. Byłem na kilkudziesięciu strzelankach w moim wojewodztwie , widziałem też sporo filmów i zdięć. A akurat G3 nie widziałem jeszcze. Oprucz tego mając w rekach G3 czuje że mam w rękach karabin ( bez urazy dla właścicieli emek wszelkiego rodzaju ale gdy miałem takowa w rękach miałem wrażenie że trzymam w rękach "zabawke" ) co również pewnie nie tylko dla mnie jest bez znaczenia. Po wystrzeleniu około 15k kulek moja replika nie zaznała żadnej awarii (o zgubionej stopce i poluzowanym selektorze ognia nie ma co wspominać). Ogólnie moim zdaniem bardzo dobra replika pomimo swoich mankamentów (długość = nieporeczna w pomieszczeniach ale da sie do tego przyzwyczaić ). Mam również pytanie do osób bardziej obeznanych w temacie. Z tego co było powiedziane wcześniej ta replika osiaga 380 FPS po wymianie kilku części. Moja przy wymianie lufy na precke, cylinda i gumki HopUp na kulkach 0,2 wykazywała średnio 420 FPS. Pytanie: Czy mogło wystapić przekłamanie przy pomiaże? ( nie bardzo wiem co mogłem zrobić nie tak ale zapytać nie zaszkodzi).

Edited by Aranos
Link to post
Share on other sites

Z tymi fps-ami to jest różnie w polskich sklepach G3 ma 370-380fps, za granicą 350, a na pudełku mam napisane 328(coś koło tego). Także jeden G3 będzie miał więcej drugi mniej mocy to jest chińczyk a po nim różnych rzeczy można się spodziewać :lol:

Link to post
Share on other sites

Czesc ;)

OD kilku tygodni posiadam te G3 :)

Wymienilem odrazu przy zakupie: Precke Systemy, Gumke Guardera oraz Cylinder Typ 0.

 

Jesli chodzi o celnosc - swietna, zasieg (na 0,25) zadowalajacy ;)

Wczesniej mialem Ak47Cyma, UMP DE, a teraz G3 <-- i zdecydowanie G3 najlepsze :)

Rof swietny...

 

 

"Chinski Cylinder wygladal tak">

 

 

p1070456lu3.th.jpg

 

p1070461xv6.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam!

O co chodzi z tym drewnem? Napisane, że do G3...

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1409

 

 

a o co ma chodzic ?

Podejrzewam ze to czesci z ORGINALU....

 

Nie przypasujesz tego.. chyba ze ci sie chce grzebac... Wyciac miejsce na baterie, kable itp... jednym slowem w uj roboty.

 

 

BTW: czy ktos moze powiedziec jaki G3 ma gwint na tlumik? Oraz czy jak zamontuje tlumik to nie bedzie jakos "przeszkadzal" podczas strzelania?

 

-Pisze z telefonu, przepraszam za brak PL znakow.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeden z Gryfów ma założone drewna. Wyglądaja wiele piękniej niż ABS... Założenie foregripa to przyszcz, jest identyczny ponoć (pytałem) natomiast gorzej jest z kolbą, trzeba się przy niej napracować by pasowała, ale jest to wykonalne. Batka albo specjalnie dorabiana (tak ma znajomy Gryf) albo zewnętrzna.

Link to post
Share on other sites

Mam taki zestaw, tylko z tworzywa. Będzie na bank problem z okuciem nachodzącym na body oraz ze sprężyną zestaloną właśnie z tym okuciem. Wyprowadzenie kabelków do ładownicy na kolbie to pikuś, ale chyba nie po to chciałbyś kupić tak ładny zestaw by go zakryć, prawda? Zainwestuj w baterię LiPo, jest mała a wydajna :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...