Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba zainwestuję w te drewna, mam rusznikarza który twierdzi że wie jak zawalczyć z kolbą. Zewnętrzna batka - ale jakoś mnie nie odstrasza :)

 

 

O tyle co zamontowanie ForntGripa nie sprawia żadnych problemów (u mnie wszedł idealnie ) to kawałek części mocującej Body z kolbą trzeba zmodyfikować... można ściąć ten kawałek szlifierką.. lub tak jak zrobiłem, przełożyć (zdemontować kolbę na czynniki pierwsze) i nałożyć samą kolbę na 'nasadkę' (na to łączenie) od repliki ASG.

 

Zabeig nie trudny:

10 minut zdemontowanie Frontgripa i założenie nowego.

20 minut założenie kolby na nową nasadkę :P

 

Polecam kupić jedną ładownicę od Mki i przymocować ją do kolby, u mnie mieści się bateria i drugi magazynek ;) (niestety HiCap :poddanie: )

 

Czy magi Stara pasują ?

Link to post
Share on other sites

Ja zakupiłem T3-K1 i po dłuższym użytkowaniu miałem właśnie problemy z selektorem... Zwyczajnie wymiękł. Ale jako że nie należę do osób, które szukają problemów-zaimprowizowałem i użyłem nieśmiertelnej "kropelki". Jak narazie wszystko działa, wiec nie mam na co narzekać. ogólnie jestem zadowolony z tej repliki-a dwójnóg wbrew pozorom spełnia swoja funkcje;) Jedynym mankamentem jest stopka kolby,z której schodzi powłoka ochronna+ ale z tym da sie żyć=) :uśmiech:

 

mam problem w sklepie powiedziano mi żebym naładował aku 8 godzin ... i padł po 4 hi-capach co jest ?Jak co to sry że zaśmiecam ;-[

 

Nieekonomicznie strzelasz;) P&S

Link to post
Share on other sites

mam problem w sklepie powiedziano mi żebym naładował aku 8 godzin ... i padł po 4 hi-capach co jest ?Jak co to sry że zaśmiecam ;-[

 

To jest około 1500 kulek? Nie ma co narzekać.. jeżeli to jest stockowa bateria, to i tak moim zdaniem jest to dobry wynik :]

Link to post
Share on other sites

<ciach>

Komora HU jest dobra - regulacja też,chodzi z lekkim oporem

Gumka przyzwoita,lepsza niż w cymie i od przezroczystej guardera

(najlepsza sylikonowa systemy)

Ogólnie lepszy od wersji TM,w niej prawie wszystko skrzypiało

Tu cały gun jest sztywny,nic nie skrzypi

Teraz tylko czekać na chińskie metalowe body

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam ta replikę od 2 tygodni. Sprawuje się dobrze, nic w niej nie wymieniałem. Jedyne mankamenty to takie, że selktor ognia strasznie szybko się "wyrabia". Mi po pierwszej strzelance latał w te i wewte. Magazynek tez mógłby być solidnieszy, śruba podptrzymująca metalową obudowa sama się odkęecała, więc obkleiłem magazynek czrną taśmą izolacyjną i po kłopicie. Poza tymi pierdułkami replika dobrze sieje :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z tego co widzę na zdjęciach ten cylinder

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521902...-A-Element.html

nie ma dziurek więc chyba ten wezmę,

chyba że macie jakieś zastrzeżenia,

 

a i jeszcze czy ta gumka Hopup będzie dobra, http://www.gunfire.pl/product-yid-11521895...Up-Guarder.html

 

Chcę żeby to wszystko było w jednym sklepie i żeby od razu zmontowali na miejscu i przysłali gotowa replikę.

Edited by Darg
Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno, zależy mi żeby jak najszybciej mieć karabin ( wakacje uciekają, a niedługo koledzy organizują wyjazd), wysłałem e-mail do gunfire.pl z pytaniem czy zmontują mi do karabinu ten cylinder i gumkę i ile by to kosztowało gdy kupuje u nich wszystko z karabinem. Niewiem ile będę czekał na odpowiedź - czy ktoś wie czy i za ile oferuje montaż gunfire.pl?

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie, na niektórych stronach ( taiwangun, airsoftguns ) ta replika ma oznaczenie jg098, a na innych jg089. Czy to są różne repliki czy takie same?

//o kurde, sory za double posta, zapomniałem że można tutaj edytować

Edited by Darg
Link to post
Share on other sites

Właśnie go kupiłem, do piątku powinien dojść, razem z nim wziąłem Preckę 6.04 systemy, cylinder typ 0 i gumkę Hopup systemy. Już dzisiaj miałem składać zamówienie na gunfire ale coś mnie tknęło żeby zajżeć na taiwanguna... i co ? Gloria! "Długo oczekiwana dostawa z m.in. JG098" prawie pod biurko spadłem z zaskoczenia i szczęścia. Tak więc zamówiłem w taiwangun.

 

Mam takie pytanie, jakie kulki do niego polecalibyście? Mam w domu 0,2g ale nie wiem czy nie będą za lekkie, i jaką firmę żebym mógł spokojnie w tej precce używać?

Edited by Darg
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...