Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tokyo Marui - G3A3 - Pytanie


Recommended Posts

Witajcie dopiero zaczynam zabawe z ASG i narazie kupiłem sobie jakiegoś AEG-a za 100zł z Allegro (wiem, wiem to shit). Jak uzbieram kase chciałem kupić sobie replikę jak wyżej napisałem

 

G3

 

Odnosnie tej replki chciałem sie zapytać czy jest możliwosć kupienia podpórki oraz lunety ? Czy może być problem z zamontowaniem ? Chciałbym zrobić sobie taką pseudo-sniperke. Dziękuje z góry.

Link to post
Share on other sites

Hmm chcialbym kupić (zrobić) sobie snajperke właśnie, a nie zwykly aeg. Spręzyna według mnie nadaje się do karabinów wyborowych, bo jest według mnie klimat.

 

Myślałem nad tą snipą:

-->Kliknij<--

 

Chciałbym właśnie aby cena nie przekraczała 500 zł w końcu dopiero zaczynam. Czy ta snajperka z linku nie jest jakąs straszną kaszanką ? Optyke i tak bym zmieniał prędzej czy później prosze o rady :)

Link to post
Share on other sites

Będzie ok.

 

Co do G3A3, przy niewielkim wkładzie kosztów i wielkim wkładzie pracy i serca kolega jednego z użytkowników forum osiągnął 60m skutecznego.

Według mnie jest sens kupowania tego, jeśli tylko Ci się podoba.

Well - więcej fps w stocku, dwójnóg i optyka w zestawie, więc weź sobie to na razie.

Żeby potem nie było, że polecam pseudo snajperkę Chińską dla początkującego - tak czy siak ja bym wziął AEGa, bo 500zł masz ogromny wybór.

Link to post
Share on other sites

Angusik to nie ceny z kosmosu, za dobrą jakość się niestety płaci :).

Za 400-500 zł dostaniesz eag'a Cymy albo innego badziewia (wiem, wszyscy fani AK Cymy rzucą się teraz na mnie z dzikim wrzaskiem :P, ale nikt mnie nigdy nie przekona że Cyma jest lepsza od TM/CA/ICS itp).

 

G3A3 wcale złym wyborem nie jest, z krzyśkiem nie zgadzam się całkowicie jakoby sprężyna miała nie mieć szans z elektrykami.

Sam widziałem jak Styp z głupiej sprężynowej MP5'tki TM siał aż miło. Wszystko jest kwestią wprawy.

Link to post
Share on other sites

Mhm a nie da się kupić jakiegoś bazowego springa do 300 zł ? np:

 

--->Kliknij<---

 

I kupić do niego jakąś tanią optyke np. Tasco ? A jak już AEG-a to jaki? (400~500zl)

Wracając jeszcze do G3 da się kupić mu optykę, która będzie pasować bez kupowania jakiś tam szyn, bo jak trzeba kupować szyny to niestety Well Warrior 1 wydaje się być lepszym wyborem :)

Edited by Angusik
Link to post
Share on other sites

Koleś chce springa TM, a Wy mu polecacie AEGa JG :wink:

 

To już w tych czasach nie można zaczynać ze springiem? Nie można sobie wyrobić dobrych zwyczajów? Nie można się liczyć z każdą kulką? Musi być na początek AEG, hi-cap, tryb auto i zawsze wyciśnięty język spustowy?

 

Nie będzie miał szans? A AS to jakiś sport, rywalizacja? To zabawa i można się bawić ze springiem nawet jak przeciwnicy mają RKMy 500fps.

 

Brawo Equil :) / Medi.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem Ak 47 od Cymy i jestem względnie zadowolony. Ale nie zmienia to faktu, że bardzo chciałbym zrobić sobie taką parasnajperkę, a do tego to tylko springa bym chciał (nie wiem czemu się tak uparłem). po prostu stockowa bron z dodatkami tj. Lunetka, tłumik, maskowanie ...

Jest taka broń ? najlepiej do 450 zł.

 

Pozdrawiam Angusik

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...