Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bizon


Recommended Posts

Cóż do "pokaż swój ciekawy sprzęt" nie pasuje, bo nie mój.

Przejrzałem kilka tematów i też jakoś nie pasowały. Chociażby "nowości" - też odpadły.

Jednak nie mogłem się powstrzymać i nie podzielić, bo naprawdę ładnie wykonany.

 

Full Steel AEG made by Guns Workshop

Limited to 50 pieces

powered by 8.4v 1400mah battery

Hi-Cap magazine holds 750 BBs

Options: PBS-1 suppressor, Cobra Sight, 1PN58 Night Vision Sight

bizon5ci0.th.jpg

 

Inne fotki TU.

Link to post
Share on other sites

U mnie koszt tego zamknął się na razie w 80zł. Bez girboxa itp. Więc myśle że zmieszczę się 800 zł z 3-4midcapami.

Poza tym ładnie GWS wygląda ale na pierwszy rzut oka i tylko tak. Poszli na zaje..ą łatwizne. Komora zamkowa, podstawa szczerbinki mogła by być inna (bliższa oryginałowi) skoro mam za to płacić tyle kasy. Nawet zostawili gwizadę na "trademarkach" a Bizon jest z Iżewska. Pewnie szczerbinka też zdjęta z innych AK, a w PP-19 jest inna...szczegóły ale za 2000 to można się czepiać, płace-wymagam. Ode mnie brawo za magazynek, tzn za obudowę, bo hi-capy są be...

Jak dla mnie kupa shitu za chore 2000$ i tyle.

Gdyby w zestawie był 1PN58, Kobra i zdekowany PBS-1 to niebyłoby to warte tych 2000$.

Edited by yakarov
Link to post
Share on other sites

Powinni to zrobić tak jak w hi-cap od P90. Tam magazynek też jest poziomo, więc spece z Marui rozwiązali to tak, że kulki są dopychane przez sprężynę do tego kombajna w magazynku. Dzięki temu hi-cap podaje amunicję i nie grzechocze. W tym Bizonie też pewnie tak jest, bo ciężko by się strzelało w dół :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...