Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Produkty firmy Pantac


Recommended Posts

Może to lekki ot, ale nie wiedziałem gdzie napisać

[To trzebabyło założyć nowy, a nie śmiecić w pierwszym lepszym]

 

Co sądzicie o innych wyrobach pantaca? Ostatnio na wgc pojawiło sie sporo szpeju tejże marki w multicamie. Interesuje mnie PANTAC MOLLE PC w/Cummerbund (MC).

Moze ktos wypowiedziec sie na jego temat? Cena interesujaca, sporo kieszeni w zestawie..

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Odgrzewam temat. Interesuje kilka ładownic tej firmy i tak się zastanawiam czy nie będą się gryzły z oporządzeniem G&P. Widziałem zdjęcie, które zamieszczał Foka. I kolory OD różniły się od siebie.

Ale oglądając teraz nowe ładownice PANTACa, kolor zbyt nie różni się od G&P.

 

Chodzi mi np o takie:

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...azine%20Pouches

Tą ładownice robi także G&P, ale niestety jest niedostępna we wszystkich polskich sklepach.

 

Może dysponuje ktoś zdjęciami poglądowymi.

Link to post
Share on other sites

W CIRASach MAR w nowych kolorach (UCP, CB i MC) z powrotem na przednim panelu jest 8 'komórek' w linii i 7 rzędów PALS, tak jak to jest w oryginale (i jak jeszcze Pantac był Phantomem). Ktoś może wie czy w kolorach , które wcześniej się ukazały (khaki, oliwka i czarny) też aktualnie wprowadzono tą modyfikację (do tej pory było 6 'komórek' i 6 rzędów), bo na WGC są cały czas te same zdjęcia?

 

Mam nadzieję, że w miarę jasno się wyraziłem. :-F

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Do wkładów. Fakt jest taki, że na mojego CIRAS'a Medium mieści się człowiek 198cm, 178, i Ja 185 i na każdym wygląda bardzo dobrze, znaczy tak jak powinno po wyregulowaniu. W pasie też mieści się naprawdę na wiele osób, ja jestem bardziej "tyczkowaty" i została mi ponad połowa kółek do wyregulowania, więc naprawdę dużo szersze osoby ode mnie by się zmieściły. Więc raczej do płyt. Bo same rozmiary nie różnią się wiele. Przynajmniej w CIRASach, więc może i tam też tak jest... Tyle, że np. w moim CIRASie z przodu mi się płyta M mieściła z tyłu L...

 

Jeśli chodzi o Palsy. WGC niestety wysyła CIRASy losowo. Tzn. raz Ci wyślą PANTACa raz PHANTOMa jak np. mi, więc wtedy w ogóle już trzeba trafić dobrze...No chyba, że CB to tylko PANTACa przyślą : ] Mój kolega zamówił teraz PANTACa Khaki MAR i dostał co chciał z DOBRĄ liczbą rzędów i komórek.

 

P.S. Nie ma tematu już o PANTACu i PHANTOMie ?

P.S.2 Za jakiś czas będę miał u siebie ( co prawda nie swojego ) CIRASa w CB PANTACa i mogę porównać z CB Eagle Ind.

Link to post
Share on other sites

A czy potrafiłby ktoś ocenić, czy Pantac robi gorsze jakościowo oporządzenie niż przedtem jak był Phantomem? (Na logikę, powinien robić gorsze, bo inaczej znowu by się Eagle przyczepił...chyba, że nie o to chodziło w tym zamieszaniu, bo szczerze nie wiem)

Link to post
Share on other sites

 

Rozmiar Medium odnosi się do wielkości kamizelki czy wkładu do niej? Bo spotkałem się czymś takim - w tytule jest rozmiar M, a w opisie jest napisane, że jest regulowana w pełni - jak to jest?

 

Rozmiary dotyczą poszycia wkładów balistycznych BALCS. Do Cirasa M pasują wkłady Medium/Regular i płyty M z przodu i L na plecach. Do rozmiaru L pasują płyty standaryzowanego rozmiaru L (25X30cm), względnie SAPI (25X33cm) zarówno z przodu jak i na plecach. Ta sama zasada odnosi się do Plate Carrierów Eagle.

 

To że możesz sobie kamizelkę rozciągnąć tak że będzie wisiała na brzuchu a wkłady nie będą zachodzić na siebie po bokach nie oznacza prawidłowego wyregulowania.

Link to post
Share on other sites

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...20Combat%20Gear

 

Używał ktoś takiego panelu udowego? O ile wiem, to jest replika panelu z FSBE II, wygląda trochę kobylasto i chciałbym się dowiedzieć, czy lepiej będzie wziąć coś mniejszego i nosić na nim mniej. Na ten weszłyby ze dwie-trzy ładownice do głównej na dole i z pięć do krótkiej na górze.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...20Combat%20Gear

 

Używał ktoś takiego panelu udowego? O ile wiem, to jest replika panelu z FSBE II, wygląda trochę kobylasto i chciałbym się dowiedzieć, czy lepiej będzie wziąć coś mniejszego i nosić na nim mniej. Na ten weszłyby ze dwie-trzy ładownice do głównej na dole i z pięć do krótkiej na górze.

 

Tak, to kopia panelu z FSBE - nie polecam, mało stabilny.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witam.

 

Przepraszam, że tak troche odświeżam temat, ale znowu nie tak bardzo, więc się ośmiele zapytać :-P

Co myślicie o tej kaburze:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4377

Konkretnie zapewne będe jej używał z Berettą 93 KSC. Chciałbym wiedzieć jak leży na nodze, jak broń w niej leży, poprostu czy nadaje się i czy warta jest swojej ceny.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sory Foka, ale jakbym trzymał w reku mp7, to bym sam wnioski wyciągnął. A ja tego nawet na oczy nie miałem przyjemności widzieć. Dlatego pytam. A Beretta 93 jest też nieco większa od zwykłych pistoletów.

 

Dzięki Lambert za odpowiedź :uśmiech:

Edited by Kukiee
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...