Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powtórzę się zapewne - to rzeczywiście zaginione ogniwo ewolucji, etap przejściowy między umownymi generacjami... Toż to Gen1.5 :P

 

A tak poważnie - w aktualnych (niektórych) egzemplarzach Gen2 pojawiają się nowości w GB... które będą w Gen3. Ktoś wie i chce się pochwalić to stawiam browca na najbliższym dużym zlocie ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gumka stock. Na zimnie nie kręci (regulacja nic nie daje). To samo po ogrzaniu (po powrocie z dworu z 2h mineły), strzelałem przez okno z pomieszczenia. Kulki odrazu spadają w dół po 20m. Strzela gorzej od g36 jg po zmianie gumki na systeme. Sprawdzę jeszcze jutro rano.

 

http://allegro.pl/kwa-sr-10-450-fps-i1358539536.html

 

Kupiłem tu. Mogę żądać zwrotu pieniędzy jako niezgodność towaru z opisem?

Sprzedawca mi pisał na gg, że wszystko ok działa, hopek kręci na 45m+ ... a tu klops.

Niby 450 fpsów, a na oko 430.

 

Kulki 0.25g&g więc użyłem najlepszych

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzięki, właśnie też do tego doszedłem czytając amerykańskie forum. Dużo ludzi ma z tym problemy. Jak Ty sobie poradziłeś na stałe? Ja mam zamiar po przeczytaniu porad wymyć gumkę w mydle. Faktycznie wytarłem z lufy duże ilości smaru.. Gumka też była tłusta jak cholera.

 

Dzięki wielkie za pomoc. :)!!

Link to post
Share on other sites

Biały jeleń w płynie czy kostce :D? Mam obydwa :)

Wpakowałem to na 1 min to 40-50oC wody z jakimś mydłem w płynie, następnie pod zimną i się teraz suszy. Rano złożę to do kupy. Hmh co do gumki, to chyba nie jest ona taka delikatna :> Bardziej boję się o te cholerne ząbki 2giej generacji, one się nie ścierają od przebiegu czy co?

 

 

pozdro

 

ps. Napiszesz mi w jakiej konfiguracji chodzi Twoje kwa?

 

Bo widzę, że masz sr12 to myślę, że jakaś para snajpa. Jestes zadowolony? Bo to jest moja pierwsza replika z górnej półki, dzisiaj po wyprawie do lasu się bardzo zdziwiłem, że strzela na 15m... No i jeszcze dziwnie brzmi do tego. Chociaż bez body jak się strzela to fajniej

 

 

Ok i jeszcze jedno:

 

Chłopaki ! Jakie macie batki? Nie wiem czy wziąć mocniejszego lipo 7,4 czy słabszego 11,1v.

 

Chciałbym uzyskać rof 18-20, żeby było przyjemnie a nie jak kosiarka :> Mam niby 450fps

 

polecicie cos? I tak w środę wybiorę się do sklepu to poprzymierzam akumulatorki.

Edited by maczo007
Link to post
Share on other sites

Letnia woda z odrobiną mydła starczała w moim przypadku. Moje KWA nie wiem w jakiej konfiguracji chodzi, gdyż niestety musiałem się z nim rozstać. Byłem bardzo zadowolony po za tym smarem, a miałem stock'a.

 

W Twoim przypadku dziwi mnie fakt, że taki problem wystąpił w nie stockowej replice, po większym przebiegu. Możliwe, że przez niewentylowaną głowicę tłoka. Jako, że smar nie ma gdzie "uciec" to jego nadmiar jest wypluwany do HU.

 

Tak czy inaczej, wg mnie powinieneś się nie bawić z nią, tylko skontaktować się ze sprzedającym i zrobić zwrot.

 

Sprzedawał w pełni sprawną, i taką masz dostać. Sam stwierdziłeś, że nie jesteś na tyle doświadczony, żeby stwierdzić co się dzieje w środku.

Link to post
Share on other sites

Ok zobaczę jutro rano jak bedzie strzelała i najwyżej skontaktuję się ze sprzedającym. Niby zrobił mnie w konia sprzedając uszkodzoną replikę, ale tyle sie naczytałem, że teraz trudno bedzie sie rozstać. A co do mojego poziomu doświadczenia do pierwszy raz cokolwiek rozbierałem :) Dzięki, że udzieliłeś mi pomocy.

Jutro z rana napiszę co i jak.

Link to post
Share on other sites

Ok. Wystaczyło rozgrzać gumkę 100 kulkową serią, teraz zasięg o 20m wiekszy niż g36jg z precką jbu i czarną systemą.

 

Kupiłem Ge Power 7,4 15C,może po świętach dojdzie Teraz mam problem ze spustem na semi, czasami semi nie działa tylko safe sie włącza, ale wysyłam do Poldcka prawdopodobnie więc mi tą replikę ogarnie..

 

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Tobie też bolt catch nie zostaje w tyle? Bo nie wiem czy to normalne, czy zepsute - kolega mówi, że powinien zostawać. Ja sie nei znam

 

Bolt catch (czyli zatrzask zamka) Ci na pewno w tyle nie zostaje (i nie będzie zostawał) bo on "odchyla się" na bok komory zamkowej.

Jak już to atrapa zamka może zostawać w tylnym położeniu albo nie. W tym miejscu Vintersky ma rację, tylko w niektórych replikach jest on działający (funkcjonalny).

Link to post
Share on other sites

Byłem na pierwszym przestrzeleniu - dokładnie jak w przypadku kolegi maczo007, osiągi mierne. Po rozłożeniu repliki gumka była cała w oleju/smarze. Już jest ciemno, więc dopiero w sobotę dalsze testy.

 

GB w porównaniu do MP5 Cymy chodzi pięknie - nawet moja babka powiedziała, że ta strzela jakoś ciszej :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...