Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam magazynki plastikowe firmy STAR i po kilku strzelach musze dociskac lekko zeby podawaly kulki... da sie cos zrobic z tym fantem, czy tylko wymiana magazynków pomoże?

 

mam m4 kwa/lmt

 

 

Hejka

 

od niedawna też jestem posiadaczem takiego cudeńka ;-)

obok oryginalnego hi-capa (który zresztą dość ciężko wchodzi) używam magów Boya, zero problemów, niska cena. czarne jak reszta repliki (oryginalny mag szary jest). Kulki podają bez najmniejszych problemów, do samego końca (przy czym zawsze dwie lub trzy wypadają po wyjęciu maga-normalka).

A podobny problem do Twojego miałem z magamik Boya ale wkładanymi do SRC, tam też musiałem docisnąć magazynek od spodu ręką i podawał bez problemów. Nie chciało mi się już w to bawić ale podejrzewam, że trochę taśmy czarnej izolacyjnej wokół magazynka (od góry) załatwiłoby sprawę.

pozdrawiam

Vesper

Edited by Vesper29
Link to post
Share on other sites

Hejka

 

od niedawna też jestem posiadaczem takiego cudeńka ;-)

obok oryginalnego hi-capa (który zresztą dość ciężko wchodzi) używam magów Boya, zero problemów, niska cena. czarne jak reszta repliki (oryginalny mag szary jest). Kulki podają bez najmniejszych problemów, do samego końca (przy czym zawsze dwie lub trzy wypadają po wyjęciu maga-normalka).

A podobny problem do Twojego miałem z magamik Boya ale wkładanymi do SRC, tam też musiałem docisnąć magazynek od spodu ręką i podawał bez problemów. Nie chciało mi się już w to bawić ale podejrzewam, że trochę taśmy czarnej izolacyjnej wokół magazynka (od góry) załatwiłoby sprawę.

pozdrawiam

Vesper

 

 

magazynki boyi i src podaja bardzo ladnie, ale mam 10 magów stara, wiec musze cos z nimi zrobic.... probuje spilowac ten cypelek,ktory jest na wlocie kulek, bo w magach src i boyi ten cypelek jest troche niezej. ciezko sie piluje, ale jak skoncze pierwszy magazynek to napisze co z tego wyszło

Link to post
Share on other sites

Panowie skąd pewniej? Militariałódź czy taktyczny? Po kolejnym mailu od coyotów zrezygnowałem z ich usług i czekam na zwrot pieniędzy i kupuje LMT/KWA(po prostu tego już za wiele, ostatnie posty memonic-a przekonały mnie do lmt i uświadomiły mnie o mojej głupocie^^) tylko mam dylemat co do sklepu. A i jak z gumką HU, czytałem że KWA (hamerykańskie?) ma niestandardową i nie należy jej wymieniać bo jest ok, a czy ta regułą dotyczy również KWA taiwan?

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Hej

 

ja swoją nabyłem w Militarialodz.pl. Obsługa pierwsza klasa, dobrali co trzeba, trudne to nie było bo sam łykałem jak młody pelikan. Zero problemów z magami, zresztą wkrótce jadę dokupić u nich kilka nowych magów (chcę zrezygnować z hicapów całkowicie przejść na midy). Replika zostala przestrzelona na miejscu w sklepie (mają tam taką niby strzelnicę za płotem :-) ) i strzelała o niebo lepiej niż G&G jednego z pracowników (jeśli to przeczyta to bez urazy proszę, po prostu rozpiera mnie duma), zero problemów ze smarowaniem, pluciem kulkami jak w tych opisywanych na forum "kwa+kostka szarego mydła". Na razie przemieliła ok 1k kulasków madbuli 0,2g. Ideał, z 20 metrów trafiam 8/10 razy w litrowy kartonik po soku (podejrzewam że tylko dlatego 8/10 bo żaden ze mnie Zajcew). Szykuję się na strzelankę ale to dopiero w następny weekend, wtedy napiszę jak sobie daję radę w ogniu walki.

Pozdrawiam

Vesper

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest gecko123

 

Mam 9 takich, są dobre, siedzą bardzo ciasno. Podają do ostatniej kulki. Mają jedną wadę, środek słabo siedzi w skorupe, bo trzyma sie na wcisk. Mamy 2 wyjścia:

a) dużo taśmy izolacyjnej w środku, sprawdza się (robiłem tak we wszystkich, nie narzekam.

b) nawiercić i wkręcić od dołu śrube

 

Moja replika to LMT Defender4

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Mam 9 takich, są dobre, siedzą bardzo ciasno. Podają do ostatniej kulki. Mają jedną wadę, środek słabo siedzi w skorupe, bo trzyma sie na wcisk. Mamy 2 wyjścia:

a) dużo taśmy izolacyjnej w środku, sprawdza się (robiłem tak we wszystkich, nie narzekam.

b) nawiercić i wkręcić od dołu śrube

 

Moja replika to LMT Defender4

 

Nie ma problemów z ich wyciąganiem?

 

Sprawdzałem z hicapów JG - działa i podaję.

 

Hicap krótki boyi? vietnam taki na 150 kulek - też wyśmienicie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziś rano doszła, wszystko pięknie.

 

Body cudowne, taki ładny czarny kolorek :> Zero luzów, wszystko idealnie spasowane. Hopek bez problemów. Mierzyłem całkowity zasięg na minimalnie za bardzo ustawionym hopku, na 0.28 wychodziło mi ok. 60 kilku metrów. Przyrządy celownicze ładnie wykonane, ogólnie całe body ma brak jakichkolwiek nietypowych nadlewek. Ostatnio miałem w ręku G&P, powiem szczerze, że KWA wypada lepiej. No, może poza oznaczeniami :F

 

Lipolek 1800 mah wchodzi i daje radę. Rofu póki co nie mierzyłem, ale oceniam na coś w stylu 20 k/s. Przy 20 C :>

 

Karabinek trochę hałasuje, zdecydowanie głośniej niż Cymki z serii 0.28 i moje mp5 TM'a. Mam zmieniony chwycik pistoletowy na MOE Magpula, gdy patrzy się od dołu i strzela, silnik wibruje i przy jednym strzale rusza się o 1-2 mm, a przy kolejnym wraca :F

 

Mój chwycik pistoletowy magpula ma jakąś dziwną śrubę od dołu, rusza się ona bez jakiegokolwiek oporu, może hałasuje dlatego, że źle wyregulowałem :zastanawia:

 

Miałem jakoś tam przez Coyotów to zrobione, ale po wystrzeleniu magazynka śrubka lekko się odkręciła. Póki co zrobiłem tak, dokręcam aż zacznie stawiać opór, po czym robię 2-3 obroty. Dobrze? Zaczynałem kręcić gdy stawiał delikatny opór. Może robić tak, że kręcić dopóki się nie da rady dalej ruszyć, a potem zrobić ten jeden-dwa obroty? Gdy odkręciłem całą tą śrubkę, to widać, że silniczek jest lekko z przodu, tzn. ten jego środek, co jest od dołu, nie jest centralnie nad śrubką.

 

Ap ropo magazynka, jest super, na jednym narkęceniu potrafi wystrzelić 120 kulek.

Link to post
Share on other sites

Jak jesteś zielony to poczytaj najpierw. Wystarczy wyregulować odpowiednio i użyć lakieru do paznokci. Ewentualnie kleju anaerobowego. To gwint i jak każdy gwint się odkręca i można go zabezpieczyć.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

@Thompson

 

Ja mam ten front ris, który podesłałeś w linku.

Miejsca na baterię jest nie za dużo, trzeba kombinować żeby upchać.

 

Mam takiego lipolka http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=8709&name=PowerBEAN_-_LiPo_-_7.4V_1200_mAh_15C_[1+1]_-_PB-008 , i ma on tam troszkę ciasno. Żeby go wsadzić musiałem te blachę stabilizującą z dolnej części risa usunąć, bo inaczej bym go nie zamknął ( z tą batką).

 

Ogółem do tego frontu lipo, najchudsze i najmniejsze.

Link to post
Share on other sites

Za mocna? Wcale ... KWA jest do 11,1V przystosowane, a 7,4V to pestka, widocznie miał jakąś fabryczną wadę.

 

Mój po 4000 tysiakach dzielnie się trzyma.

 

Za mocna? Wcale ... KWA jest do 11,1V przystosowane, a 7,4V to pestka, widocznie miał jakąś fabryczną wadę.

 

Mój po 4000 tysiakach dzielnie się trzyma.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...