Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komora HU KWA jest ciasna, ja sobie na początku radziłem kręcąc lufą i jednocześnie powoli ją wsuwając. Parę razy to nawet zielona G&G upchnąłem bez przycinania, no ale przycięłem ją w końcu - po co się szarpać z nią? :)

Ale i tak olejek silikonowy dużo ułatwia sprawę. :)

Ten złoty pierścień stabilizuje lufę w komorze. Jak już umieścisz lufę w komorze, to wciskasz ten pierścień (gdy jest na lufie) w komorę od strony wylotu lufy.

Edited by Helikon
Link to post
Share on other sites

Oj wcale nie źle, gumka zwariowała i zrobiła się tak elastyczna (a była nóweczka, raz założyłem raz zdjąłem), że kołnierz wcale nie zatrzymywał lufy, nawet trzymając gumkę w rękach, leciutko wystarczyło lufę pchnąć, żeby przeszła na wylot. Dziś założyłem cosik twardszego (chyba madbulla), wraz z dystanserem H i muszę powiedzieć, że ładniej idzie niż na systemce. Zasięg max wzrósł z 75m na 78m, a skupienie o wiele lepsze (na 0,3 G&G przy 495fps). Problem jest tylko taki ,na dystanserze H (oczywiście trzeba przyciąć boki ścianek elementu dociskającego dystanser, żeby mieć pewność że dystanser będzie zawsze w odpowiedniej pozycji), że trzeba mieć mocniej podkręconego hopka, niż na zwykłym. Na max ustawieniach jest na styk ok, ale na cięższych kulkach już by nie podkręcało optymalnie. No chyba że na Extremach - te jakoś bardziej są podatne na podkręcanie (i jak ostatnio sprawdziłem, potrafią polecieć kilka metrów dalej od analogicznych G&G/guarderów, znaczy się 0,28 lecą daleko jak 0,25 konkurencji, ale zachowując skupienie zerodwudziestoósemek, ).

A żeby było ciekawiej, w krótkiej emce mosfet mi dziś zwarę zrobił (żeby to od razu, a on dopiero w środku serii tak) i lipol wybuchł, dobrze że w kolbie, bo bryzgnął swoimi sokami.

Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczem M4 LMT Defender 4 KWA. Muszę powiedzieć, że dla początkującego ta replika jest extra. Strzelałem z całkowitego stocka w tym lufa i guma i zasięg i precyzja jest bardzo dobra ;) Ja wymieniłem precke na lufe od Promyka 407mm i na gumie stockowej strzelało lepiej niż w zwykłej lufie. Ale wymieniłem później na G&G zieloną i owiele lepiej kręci niż guma stockowa. Co prawda musialem obciąć z 2-3 mm. Ogólnie zasięg jest bardzo dobry ; )

Link to post
Share on other sites

Hej...

Jak już wcześniej wspomniałem, wróciłem do fabrycznej gumki... i wszystko śmiga pięknie nawet bardzo pięknie. Kilka dni temu postanowiłem przetestować kulki 0,30 PJ..(wiem wiem, kulki zacinają się w midach itp.) W przypadku oryginalnych stockowych magów KWA nic takiego nie miało miejsca. Mało tego kulka leci dalej, celniej i stabilniej niż kulki 0,25 oraz 0,28 guardera.

Link to post
Share on other sites

Nie przerobisz M4A1 na HK416...

 

Co stoi na przeszkodzie? Na forum widziałem kilka takich replik ale jeśli mówisz, że jest to nie wykonalne i nie opłacalne to nie ma sensu kombinować. Mogliby w końcu zrobić porządną replikę HK416

Link to post
Share on other sites

Doczytałem coś o wadliwych replikach (30 Marca) ucichło już ?

Zamierzam kupić LMT Defender 4 Carabine i czy moglibyście polecić jakąś ładowarkę i baterię lipo ?

Jak na razie nie mam zamiaru nic tuningować bo i tak pewnie ledwo starczy na replikę, baterię z ładowarką i kulki :)

Już mi łeb pęka od czytania :) Szukam jakiejś emki od dłuższego czasu i ciągle widzę lepiej dołożyć i kupić lepszą. W końcu dotarłem do eMki od KWA.

Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytania :)

 

Z góry dzięki i pozdrawiam, Sebastian.

Link to post
Share on other sites

Moja póki co strzela bez problemu.

Ja używam IMAXa B6, w tej cenie polecane są także Turnigy Accucel 6.

Jeżeli chodzi o lipo to kupo Zippy, Turnigy itd... Ogólnie poszukaj w modelarskich i będziesz musiał wtyczkę raczej zmienić... (jeżeli chodzi o napięcie to 7,4 będzie w sam raz)

Edited by dandzione
Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie co do tej mojej emki z kwa.

Problem polega na tym, że przy minimalnie ustawionym hop upie i lufie prometheus, w ostatniej fazie lotu kulki skręcają w lewą stronę i podnosi je do góry. W środku jest sprężyna m130 i używam kulek 0.25 G&G. Fpsy są w granicach 490. Dlaczego tak się dzieje, jest to wina kulek czy może hop upa?

Link to post
Share on other sites

Się jeszcze spytam,bo pierwszy raz wymieniałem gumkę hopka (kiedyś to musiało nastąpić :] ) Tam do zestawu dostałem taka małą gumeczkę.Chyba dystanser się to zwie.Nie montowałem tego i chciałbym się dowiedzieć gdzie to powinno być w komorze.

 

. Tak około 2:10 masz pokazane gdzie wsadzić dystanser. Bez niego możesz zapomnieć o strzelaniu, bo nie będzie ci kulek podkręcać.
Link to post
Share on other sites

Pomóżcie doradzić dokładniej:

 

Przymierzam się do kupna tłumika dźwięku. Prawie na 100% będe brał od naszych - silesia factory. Problem jednie w tym który najlepiej się nada do mojego defendera LMT/KWA ? Średnica, długość, gwint itp itd

Edited by piotrekgun
Link to post
Share on other sites

Pomóżcie doradzić dokładniej:

 

Przymierzam się do kupna tłumika dźwięku. Prawie na 100% będe brał od naszych - silesia factory. Problem jednie w tym który najlepiej się nada do mojego defendera LMT/KWA ? Średnica, długość, gwint itp itd

 

A ja zapytam, po co chcesz mieć tłumik dźwięku ? jeśli chcesz żeby naprawdę cokolwiek tłumił to musisz wydać kilka stówek, jeśli chcesz przykryć dłuższą precke to kup najkrótszy, a jak dla lansu to nie kupuj bo szkoda kasy i emeczki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...