Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

A ja zapytam, po co chcesz mieć tłumik dźwięku ? jeśli chcesz żeby naprawdę cokolwiek tłumił to musisz wydać kilka stówek, jeśli chcesz przykryć dłuższą precke to kup najkrótszy, a jak dla lansu to nie kupuj bo szkoda kasy i emeczki.

 

No nie jestem pewien czy aby na pewno trzeba wydawać kilka stówek na tłumik który tłumi dźwięk. Ja mam tłumik Silesia-Factory, za całe 65zł który tłumi, i to dobrze.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@up

racja

 

a po drugie Silesia Factory robią podobno całkiem niezłe tłumiki jeśli chodzi o stosunek cena/jakość, dlatego nie widzę sensu wywalać 3-4 stówek w tłumik.

 

Jankus:

Jaki masz ten tłumik ? Też masz defendera ?

Edited by piotrekgun
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest gecko123

Przedni nie chce do końca wejść, przez to, że ta główka koliduje z wypsutką na body, ale tylni idealnie pasuje. Zamiast przedniego mam pin do ACRa od A&K :P

Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

Tak jak napisał kolega powyżej ,takie lipo w wersji "dwu listkowej" o max pojemności 2200-2400mah powinno Ci się zmieścić w kolbie , jak strzelasz z low/ mid capów o 11,1 nawet nie myśl bo wystrzelisz magazynek 1,5-2 sekundy :).

 

Ja mam taką batkę:

 

http://blacksword.pl/product-pol-654-REDOX-Akumulator-Li-Po-2400mAh-7-4V-20C.html

 

i daje mi rof rzędu 14-15 bb/s i starcza spokojnie na dwie strzelanki bez ładowania.

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy po wymianie całego okablowania w replice, zniknie problem z przesuwającymi sie wsuwkami na silniku?? Bo poprawianie ich co chwilę strasznie irytuje na dłuższą metę :)

 

Mam LMT defender m16 od KWA.

 

Czy po wymianie całego okablowania w replice, zniknie problem z przesuwającymi sie wsuwkami na silniku?? Bo poprawianie ich co chwilę strasznie irytuje na dłuższą metę :)

 

Mam LMT defender m16 od KWA.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...