Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Była, była od ASG czyli z Dani, teraz będzie z KWA USA czyli ameryki, cła, przesyłki, cena dolara, duży popyt <- wszystko to generuje większą cene. Do tego, to będzie inna seria replik, to nie będę idealnie te same repliki co sprzedawane wcześniej, myślę że jakieś zmiany będzie można znaleźć.

 

Swoją drogą, czytająć o replikach KWA KM4A1 (KWA USA) natknąłem się na informację, że GB wytrzyma bez modyfikacji M170, inna informacja mówiła podobnie jednak wymagała wymiany tłoka.

Źródła nie podam, zwykłe plotki wyczytane w necie ; ). Sam nigdy nie widziałem GB KWA od środka.

Edited by Panas
Link to post
Share on other sites

Podepne się, dorwałem nowego KWA LMT Defender Compact CQB, praktycznie stock - zielona guma g&g oraz inna lufa. Macie namiar na sklep gdzie dostane dobre - 7,4V lipo 20c o dużej pojemności, które wejdzie w tą ciąsną kolbe? (Wydaje mi się, że bateria o takich parametrach będzie najlepsza?)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

a ja Ci odpowiadam jako przykładny forumowicz, ze na obecną pore roku to zły wybór i przerzutka na lipo nie jest wcale drogą inwestycją. I tak Twoje pytanie nie powinno się tu znaleźć. Jak chcesz brnąć w nimh w sytuacji jak stać Cie na replike za 1000zł a na lipo za 40 i najtańszą ładowarke za drugie tyle zapraszam do działu o amunicji i zasilaniu gdzie ktos inny poleci Ci klockowatą baterie za cene zestawu lipo.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, uzbierałem w końcu na mój drugi już karabin, a mianowcie http://asgshop.pl/sk...kt.php?id=4783. Na początku zasugerowałem się firmą, ale potem przeczytałem, że dolna część body jest plastikowa, co mnie troszkę zaniepokoiło. I tu moja prośba, czy ktoś kto miał styczność z tą repliką, bądź jest jej posiadaczem mógłby mi napisać czy warto tą replikę kupić za te pieniądze i czy później jako bardziej doświadczony airsoftowiec będe zadowolony z jej osiągów. Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

I tu moja prośba, czy ktoś kto miał styczność z tą repliką, bądź jest jej posiadaczem mógłby mi napisać czy warto tą replikę kupić za te pieniądze i czy później jako bardziej doświadczony airsoftowiec będe zadowolony z jej osiągów. Z góry dziękuję.

 

Bebechy są te same, osiągami będziesz zadowolony. Jak Cie nie odstrasza absowe body to ją kup. Albo poczekaj do dostawy replik od nowego dystrybutora (będą droższe niż LMT, ale będą posiadały metalowe body).

 

 

@maczo i inni wyżej: odpuśćcie sobie ludzie LiPo 11,1. Na stockowym siniku Foxy 40-70C dawało mi 22rps na SP120

 

Myślę, że 11.1 20C dałoby nawet mniejszego rofa. Ja mam M130 więc z 11.1 jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Bebechy są te same, osiągami będziesz zadowolony. Jak Cie nie odstrasza absowe body to ją kup. Albo poczekaj do dostawy replik od nowego dystrybutora (będą droższe niż LMT, ale będą posiadały metalowe body).

 

Chyba nie do końca te same, bo mają mniej FPSów i to sporo. Gdzie KWA KM4A1 ma 390-400FPS to ta wersja ma 340-350FPSów (dane z oficjalnej strony KWA USA (www.kwausa.com).

 

Z opisu repliki wynika że to ten sam GB z małą zmianą fpsów (obstawiał bym cylinder na inny typ lub coś z głowicą tłoka - ze zwzglądu na brak zmiany szybkostrzelności, ostatecznie po najmniejszej lini oporu słabsza sprężyna)

Link to post
Share on other sites

W/g asg shopu jest 370 fpsów- ja obstawiam, że to to samo :icon_smile: Nie pierwszy raz różne sklepy podają różne wartości dla swoich replik.

 

Ja bym ufał raczej oficjalnej stronie producenta, oni chyba najlepiej wiedzą co produkują - chociaż zawsze można dokładnie spytać sprzedawcy ASGshop chyba się zna.

 

Wersja z www.kwausa.com jest bardzo prawdopodobna, ponieważ te repliki to wersja CQB, a nie zwykła replika jak KM4A1

Link to post
Share on other sites

@ Panas - wymieniasz cylinder, głowicę tłoka, sprężynę na SP120 i powinno być 450-460 fps.

 

Osobiście nie jestem specjalnie zainteresowany tą repliką w wersji ekonomicznej - czekam aż pojawi się w Polsce wersja normalna KM4A1. Może i byłbym skłonny do zakupu CQR gdybym tylko mógł ją najpierw obmacać osobiście na żywo <- jak wygląda ten plastik.

Link to post
Share on other sites

Właśnie się przymierzałem do kupna tej repliki, ale tak samo jak yarrick po przeczytaniu że dolna część body jest plastikowa, to wolałem polatać na 4um i dowiedzieć się czegoś o tej replice :P Czy widział ktoś tą replikę w akcji ? Albo czy ktoś wie jak jest wykonana ;-)

 

Albo poczekaj do dostawy replik od nowego dystrybutora (będą droższe niż LMT, ale będą posiadały metalowe body).

 

Ciekawe kiedy będą ;-) Bo byłem napalony na KWA LMT, ale niestety już nie ma ich w sprzedaży -.- Chyba że ktoś może wie, kiedy będą z metalowym body ^^

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie kwestia do 4 miesięcy teraz.

 

Kurde noo, długo trochę :( .

 

Prawdopodobnie w cenie od 1.140 zł do 1.550 zł za wersje "full metal". :wink:

 

No i w takim przydziale cenowym chcę kupić porządną replikę :). Ciekawę czy KWA będzie miało nadal te same parametry, czy zmieni się na coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Kurde noo, długo trochę :( .

 

 

 

No i w takim przydziale cenowym chcę kupić porządną replikę :icon_smile:. Ciekawę czy KWA będzie miało nadal te same parametry, czy zmieni się na coś lepszego.

 

Repliki są opisane na www.kwausa.com <- to będą dokładnie te repliki z seri KM4 / KM16.

Do 4 miesięcy do góra granica, jakoś w marcu powinny być z tego co powiedział mi jeden ze sprzedawców.

Link to post
Share on other sites

Nikt nie biega 10 lat, ale po 3-4 letnich egzemplarzy jest sporo i z tego co się orientuję to większych oznak zużycia nie mają. No chyba, że ktoś rzuca repliką do celu. Poza tym warto robić przegląd repliki choć raz na rok i wymieniać zużyte części, wtedy replika powinna chodzić jak długo Ty uznasz, że jest Ci potrzebna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...