Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam,

Macał ktoś lub testował magazynki Dytac (mid cap)? Czytałem dużo o magazynkach do KWA i wiem, że łowy:CA,KA,Boyi oraz te z azteko, co do midów to rożnie wypada przeważnie trzeba wpakować z 50-80 zł za jednego maga czyli Magpul,CA,KA z tego co wiem Cyma i Boyi rożnie wypadają raz podają raz lubią się pobawić z użytkownikiem tych magów, więc stąd moje pytanie o magi Dytac, ponieważ są w dobrej cenie i do tego Mid capy!!

Mogę dodać, że posiadam M4 KM4 SR 10 od KWA oczywiście

Pozdrawiam, Oti.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam, po wymianie sprężyny na sp120 i montażu mosfetu ROF mojej repliki zmalał. Obecnie używam li-po 7.4 25/45C 1750 mAh Dualsky. Czy wymiana stockowego silnika na coś takiego: http://gunfire.pl/product-pol-1152195730-Silnik-Tornado-F2-High-Speed-dlugi.html zwiększy szybkostrzelność? (Jeśli tak to w jakim stopniu). Wymiany baterii na 11.1 wolałbym uniknąć, ze względu na późniejszy problem z jej umiejscowieniem. Obecna idealnie pasuje do kolby sf KWA. Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam, Tom92.

Link to post
Share on other sites

ROF zawsze spada, kiedy włożysz mocniejszą sprężynę przy takiej samej baterii.

Do SP120 mogę polecić LiFe 9.9v.

 

Jeżeli silnik nie daje rady wtedy zaczyna się mocno grzać.

Silniki w KWA uchodzą za słabe, ale dotyczy to raczej twardszych sprężyn.

Link to post
Share on other sites

No niby stockowa 120 i nowa sprężyna też sp120. Tyle, że to guarder więc zawsze mocniejszy niż na oznaczeniach. Miałem nadzieje, że montaż mosfetu załatwi sprawę, ale reakcji na naciśnięcie spustu jest trochę słaba. Baterie wolałbym zmieniać w ostateczności, ponieważ ciężko dobrać jej wymiary tak, żeby pasowała do kolby.

No nic, poczekam aż na stan wróci ten high torque i wtedy zamówię.

 

Dzięki wielkie za pomoc :)

Pozdrawiam, Tom92.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Od jakiegoś tygodnia jestem posiadaczem KWA M4 RIS. Moje pytanie dotyczy gumki hop up, ponieważ mam następujacy problem. Na stokowej gumce zasięg oscylował w granicach około 25 m. Po zasięgnięciu opinii wymieniłem gumkę na zieloną G&G i teraz mam problem w drugą stronę, ponieważ gumka podkręca aż za bardzo kulki (nawet gdy hop up jest ustawiony na zero) i po około 20 -25 metrów robią loba. Wymieniłem także dystanser na typu H, próbowałem zarówno na białym jak i na czarnym lecz bez zmian. Chciałem zaznaczyć że zaczynam dopiero przygodę z ASG i jestem zielony w tym temacie. Replika w całości stokowa za wyjątkiem gumki.

Edited by creasy91
Link to post
Share on other sites

Za twardy dystanser do zbyt miękkiej gumki. Zmień dystanser na jakiś bardziej miękki i mniej dociskający. Inna opcja-stockową gumkę KWA umyj w wodzie z mydłem, wypłucz dokładnie, zostaw do wysuszenia i wtedy ją załóż. Te repliki zwykły być troszkę zbyt szczodrze smarowane i smar z dyszy rzygał na gumkę HU, co mocno zaniżało osiągi.

Link to post
Share on other sites

Za twardy dystanser do zbyt miękkiej gumki. Zmień dystanser na jakiś bardziej miękki i mniej dociskający. Inna opcja-stockową gumkę KWA umyj w wodzie z mydłem, wypłucz dokładnie, zostaw do wysuszenia i wtedy ją załóż. Te repliki zwykły być troszkę zbyt szczodrze smarowane i smar z dyszy rzygał na gumkę HU, co mocno zaniżało osiągi.

 

Sprawdziłem gumke na dystanserze dołączonym do zestawy i sytuacja dalej się powtarza. Niestety.. Zostało mi tylko i wyłącznie jeszcze sprawdzenie stokowej gumki po umyciu..

A może jakieś propozycje jaka inna gumka mogłaby się lepiej sprawdzić w replice KWA?

Link to post
Share on other sites

Siemka, miałem to samo tylko w KWA SR10. Wsadziłem zieloną GG i dedykowany do niej dystanser. Kręciła okropnie bez możliwości regulacji. U mnie problem tkwił w tym, że wkładając gumkę do komory ona się dziwnie podwijała i w wypukłym miejscu tworzyło się zgrubienie. Po trzeciej próbie z wazeliną siedzi pięknie a i osiągi skoczyły.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja u siebie mam czarną Systemę i nie narzekam. W serwisie próbowano dopasować zieloną G&G i ponoć (po krótkich problemach z zamocowaniem) sprawowała się równie dobrze.

Osobiście wolę Systemę ze względu na łatwiejszy montaż przy bardzo podobnych parametrach.

Edited by CiV_1994
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...