Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

... wyboru do koloru a tu się okazuje że, coś może nie wejść. W ogóle mam problem z wyborem

 

Jestem w podobnej sytuacji.

Widziałeś ten link z forum kwausa z wypisanymi kompatybilnymi częściami?

 

Z drugiej strony co jakiś czas trafiam na narzekania na magazynki, które u kogoś innego działają bez zarzutu. Dlatego też, gdy znalazłem taki 6-pack K120 do KWA to od razu zwróciłem się do

kolegi samael16 ("ciągłe zamówienia z zagranicy ...").

Ma zrobić rozeznanie i dać znać. Zobaczymy co i jak. 8-)

Link to post
Share on other sites

Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie ile cali ma lufa zewnętrzna w LMT Defender 4 Compact CQB,

Długość lufy wew. jest podawana różnie 242mm, 229mm, 225mm(najbardziej prawdopodobna bo pada w tym temacie ta długość) .

Wychodzi jakby lufa miała ok 8 cali. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Jestem w podobnej sytuacji.

Widziałeś ten link z forum kwausa z wypisanymi kompatybilnymi częściami?

 

Z drugiej strony co jakiś czas trafiam na narzekania na magazynki, które u kogoś innego działają bez zarzutu. Dlatego też, gdy znalazłem taki 6-pack K120 do KWA to od razu zwróciłem się do

kolegi samael16 ("ciągłe zamówienia z zagranicy ...").

Ma zrobić rozeznanie i dać znać. Zobaczymy co i jak. 8-)

 

 

Dzięki za link do strony kwa, masa info ale może być trochę przestarzałe :/ ostatnia aktualizacja magów z roku 2009...

 

Te magi do których podałeś link już zostały zamówione? Cholera może bym się dorzucił do zamowienia

Link to post
Share on other sites

... masa info ale może być trochę przestarzałe :/ ostatnia aktualizacja magów z roku 2009...

 

też się nad tym zastanawiałem.

Rozumiem, że jakoś wtedy pojawił się ten karabinek, ale żeby ludzie nie dorzucali

niczego przez tyle czasu. Dziwne.

 

Może nastąpiła jakaś wielka migracja użytkowników na inne forum,

a to umiera śmiercią naturalną. Może jakiś atak zombie na miasteczko.

Może ktoś wie?

 

 

... może bym się dorzucił do zamowienia

 

Dam ci znać jak kolega dostawca coś wyszuka. Lokalna cena jest atrakcyjna, ale jak się wyklika adres w Polsce to niestety dochodzi coś około 40$...

Link to post
Share on other sites

Kwa USA dalej żyje, od czasu do czasu tam pytam i nigdy nie ma problemu z odpowiedzią. Po prostu KWA kiedyś skupiało się głównie na emkach 2gx, teraz mają nowe repliki i ludzie się na nie przerzucili. W 2011 było wielkie bum z 2gx'ami ogólnie wszędzie, w EU ze względu na taniutkie jak na oryginalną emkę, KWA sprzedawane przez ASG jako LMT, a w USA, bo to była po prostu nowość i wielu ludzi przesiadało się wtedy z KWA 1 generacji na 2. Teraz w USA jest ogólnie większy rynek. W Polsce są emki 2gx, magpulowskie KWA i od czasu do czasu gdzieś pojawi się jakiś vector albo gazowe m4. W Ameryce są pistolety gazowe (KWA, nie KSC-KWA, z czego część to PTP), pistolety maszynowe, inne PTP, kałaszki itd. itp. W tym temacie (na wmasg) coś o magach na pewno było. Od siebie dodam, że pmagi bety podają, siedzą i wypadają idealnie. Jakiś hi-cap boyi sprzed paru lat działa bez problemu, ale ich low albo mid, nie pamiętam rodzaju trzeba było piłowac u góry, bo był za ciasny. Także jeśli macie jakieś pytanko dotyczące magów to śmiało zakładajcie temat - na pewno wam pomogą. Swoją drogą nie kupujcie w USA - mało kto wysyła do polski, a jeśli tak, to za kosmiczne pieniądze. Jeśli bardzo chcecie te magi KWA to kupcie na ehobby - np. http://shop.ehobbyas...ml#.VOy0NPmG-HA Na ehobby zresztą też was skasują, bo to już paka i nie wejdzie do listu, ale i tak powinno wyjść taniej. Swoją drogą teraz w cytadeli są właśnie pmagi.

 

Z magami do KWA nie ma takiej jazdy jak z niektórymi emkami i teoretycznie, większość powinna podawać.

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Dokładnie te - mam ich 6. Mają jedną wadę, jak naładujesz trochę kulek to coś w środku zaczyna latać, ale one tak po prostu mają (w każdej sztuce tak mam). Działają bardzo ok, naprawdę dobrze wykonane. Plastik wygląda na porządny, raczej nie taki co po 1 strzelance się cały zarysuje albo pęknie jak na niego przypadkiem nadepniesz czy coś :P

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Panowie,

 

czy możecie pilnie coś napisać o tym konkretnym modelu: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_182&products_id=2193 ?

Z powyższego wątku wynika że teraz są KWA/USA albo KWA/Taiwan z oznaczeniami "Marines" a tutaj mamy Colt Firearms? Body jest podobno full metal w kolorze popielatym?

Reasumująć, czy warto kupować ten model czy raczej coś z KWA/USA? Szyny RIS mnie nie interesują, nie korzystam. Czy to jest na pewno wersja z nowym Gear Box-em i czy wszystko jest OK z tym modelem w porównniu z wersją KWA/USA?

 

Będę też wdzięczny za informacje jak sie ma KWA-KM4A1 do tego ARES-a: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=10625&name=ARES_-_M4A1_-_EFCS_Gearbox_-_AR-009E

Link to post
Share on other sites

Czyli można założyć że są to te same konstrukcje wewntrznie jak i zewnętrznie (pomijając kolor i oznaczenia) i nie ma różnic ze względu na rynki na które są robione? Czy ktoś z Was posiada taka "popielatą" M-kę? Ten kolor na zdjęciu wygląda na niebieski :(?

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Znaczy się - kiedyś, każda emka KWA z klasycznym delta ringiem była zaklejana (w tym moja USA). Nie wiem jak jest teraz, możliwe, że plastikowe nie są zaklejane, a możliwe, że są. Mi osobiście po paru minutach nad piecykiem gazowym bez problemu udało się odkręcić, co prawda po takim zabiegu delta ring do wyrzucenia (zrobić się cały czerwony z białymi plamkami i tak mu zostało), ale skoro nie chcesz wstawiać risów typu free float, to i tak bez znaczenia i nie ma się co martwić. Emka którą podałeś to zwykłe, klasyczne M4 KWA, po prostu sygnowane przez innego producenta i jedyną różnicą jest body w innym kolorze i oznaczenia colt'a zamiast KWA/LMT/Marines. Poza tym - to samo. Klasycznej emki z metalowym body i lufą 14,5 cala, nie licząc tego co podałeś wyżej już raczej nie znajdziesz - w europie i USA są tylko plastikowe (lub commando, ale z lufą 10,5, lub 14,5 ale z risem i za 1,5 tysiąca) - jedynie na rynku taiwańskim z oznaczeniami marines. Jeśli nie przeszkadza Ci kolorek, możesz śmiało brać :icon_smile:

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...