Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

'long':

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...377d6af983abbef

'short':

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...377d6af983abbef

 

Z tego co tu pisze, to maja 430fps'ów, czyli spoko jak na stock (tzn. dużo) i mają przedłużony GB co jest świetną bazą do tuningu. Dodatkowo na stronie pisze:

"First Full metal SR-25 series from China, Very very hi-quality!!"

A jeśli gunner tak pisze tzn., że tak jest.

Martwi jedynie to, że nie sprowadzają do Polski i ciekawi mnie dlaczego? W sumie A&K może mieć jakąś umowę z jakimś polskim dystrybutorem... Jednakże zasmuciło mnie to ponieważ...Sprowadziłbym....(bo takie szybkie prawieG&P byłoby syte wg. mnie).

:mrgreen:

pzdr :killer:

Link to post
Share on other sites

no... mam nadzieję, że będzie jakoś poprawiony...(jeśli to możliwe:D)

i czekam, na jakąś recenzję albo coś fotki itd.

rozkminiałem taki fortel, czy ktoś nie ma rodziny na Słowacji? tam mogą wysyłać:D zamówic odebrać i przestrzelać co i jak. Jednakże mam nadzieję, że w Polsce pojawi się w bliskim okresie czasu.

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
First Full metal SR-25 series from China, Very very hi-quality!!

IMHO sami sobie przeczą, chiny i "very very hi-quality"? To chyba paradoks.

 

Martwi jedynie to, że nie sprowadzają do Polski i ciekawi mnie dlaczego?

Wydaje mi się, że to tylko sklep ma możliwość sprowadzenia go, zwykli klienci nie.

Edited by komora
Link to post
Share on other sites

IMHO sami sobie przeczą, chiny i "very very hi-quality"? To chyba paradoks.

Też mnie to zaskoczyło. Jakoś opinia sklepu, który chce sprzedać towar, nie jest dla mnie wiarygodna.

 

Wydaje mi się, że to tylko sklep ma możliwość sprowadzenia go, zwykli klienci nie.

 

Źle Ci się wydaję. Jak zapewne niektórzy wiedzą, głównym i chyba jedynym importerem produktów A&K do Polski jest sklep Krakman (Taiwangun.com), który to sklep przerabia nieco repliki A&K i wypuszcza pod własną marką PJ. Więc wygląda na to, że Krakmani mają po prostu wyłączność na polski rynek.

Link to post
Share on other sites

Otóż to, haj kłaliti to pojęcie względne ;)

 

przy m15 be było, że to jedyna sensowna replika tej firmy - albo coś w tym stylu. Ogólnie gunner ma dość luzackie podejście do opisów replik i zdaje się że jest nakierunkowany raczej na masowych odbiorców, którzy wiedzą co i po co biorą. Dlatego też nie ma żadnych danych na temat repliki.

 

A repliki A&K są też dostępne w C.O.G., zbrojowni, customs... Można liczyć na to, że SR-25 również pojawią się w ich ofercie. Pożyjemy, zobaczymy...

Link to post
Share on other sites

Gunner raczej stara się pisać obiektywnie na temat sprzedawanych u siebie replik. Widziałem nawet opis typu "w sumie można kupić, żeby powiesić na ścianie, albo do postrzelania w ogródku, ale nie nadaje się na strzelanki". Nie pamiętam a propos jakiej to repliki było.

EDIT: O, mam: G36K BE :D http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...;products_id=58

Edited by siridar
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...