Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklep asg w Olsztynie


Recommended Posts

Owszem, dopiero się rozkręcają, bo to sklep w głównej mierze paintballowy. Na razie to właśnie głównie kulki, gaz itp (w dobrych cenach co ważne :) ) i kilka replik JG. Ale cały czas (powoli acz systematycznie) chłopaki wprowadzają nowy towar. Można mieć nadzieję, ze za jakiś czas będzie to w miarę porządny sklep :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witam,

sklep powoli się rozkręca. Serwis gwarancyjny i po gwarancyjny też jest na miejscu.

Staramy się żeby klienci byli zadowoleni i jak na razie nikt nie narzekał na nasze usługi.

Faktycznie ciężko nas znaleźć, ale wkrótce pojawią się tablice które ułatwią nas łatwo zlokalizować. Nasz sklep znajduje się przy ulicy Jagiellończyka 45D na terenie Spółdzielni ogrodniczo-pszczelarskiej "SAD" LINK DO MAPKI

Edited by Kacper_ol
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

Z tego co się orientuje to nie ma sklepu typowo airsoftowego (ale mogę się mylić). Jest Zielona Pantera (chyba są nawet dwa sklepy - jeden na Jarotach, a drugi na targowisku niedaleko dworca Zachodniego) ale tam nie ma replik tylko mundury, kamizelki itp. W Alfie i w CH Jakub były też jakieś stoiska z podobnym asortymentem, ale replik chyba nigdzie sie nie kupi (tych profesjonalnych replik bo jakieś zabaweczki można znaleźć w kioskach, hurtowniach zabawek itp.)

Aha, swoją drogą, jakby ktoś szukał kulek kiepskiej jakości do np. granatów z rolki po papierze toaletowym to można je było (nie wiem jak teraz bo już ze dwa lata tam nie byłem) w dużych paczkach wyrwać w hurtowni zabawek przy Kołobrzeskiej (zdaje się "na rogu" Kołobrzeskiej i Świtezianki).

Link to post
Share on other sites

Nic mi o tym nie wiadomo. Powiat bartoszycki raczej odpada (tu jest albo był bo nie wiem czy dalej funkcjonuje) Level 11 w Bartoszycach - mundury, troche szpeju, replik zero. W Lidzbarku Warmińskim, Reszlu, Biskupcu, Korszach, Barczewie nie słyszałem żeby były sklepy z replikami (nie wiem nawet czy sklepy tylko z mundurami tam są - znaczy pewnie są sklepy dla wędkarzy gdzie sie jakieś mundury znajdzie, ale typowo militarnych sklepów raczej nie ma).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...