Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SA58 [CA]


Recommended Posts

Małżonka z midów zadowolona jest, cieszy się, że jej nic nie grzechocze.

A tuning był robiony w domu, warsztat mam pomiędzy jednym i drugim komputerem ;-). Replika została wysłana do firmowego serwisu, ale z powodu niezadowolenia z wykonanej usługi, wywaliłem stikera z GB i sam się za to zabrałem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

W Polsce tych długich hi-capów nie widziałem. Gdzieś kiedyś mignęły, ale to dawno było i krótko.

Natomiast co do precki. Obie długości repliki mają dość nietypową długość lufy zewnętrznej. Ja akurat mam Rifle, której stockowa lufa miała 435 mm. Takiej lufy też nie mogłem znaleźć. Pogadałem z chłopakami z ASG Shopu, obiecali dobrać najlepszą lufę. No i okazało się, że typowa dla AK długość 455 mm pasuje. Lufa wystaje trochę dalej, minimalnie wystaje poza lufę zewnętrzną, ale problemu nie ma, tłumik płomienia wylotowego ją kryje.

Proponuję, byś się popytał w sklepie, pomogą.

Edited by krugerheini
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Cześć!

 

Pytanie do użytkowników SA58:

Czy jest możliwe zdjęcie szyny RIS z górnej części korpusu nie pozostawiając ( jakichś ) śladów montażowych?

Chodzi mnie o to, czy po jej zdjęciu będzie widać, że coś było na "deklu".

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 5 weeks later...

Pytanko w sprawie mid-capów.

 

Z racji tego, że dość niedawno wypuszczone na rynek zostały kopie (dokładne, bo miałem jedną w rękach) SA58 od Zeta Labs - czy jest może wiadomo coś o magazynkach dedykowanych do tych replik, ale też kopiach? Bo ponad 100zł za hi-cap i około 70zł za mida przy oryginałach CA boli po kieszeniach jak kupuje się w większych ilościach magi. Albo gdzie dostać CA po trochę niższej cenie ;)

 

Pytanko co do ładownic.

 

Swoje magi do SA58 nosiłem zawsze w cargo albo innych większych kieszeniach, ostatnio postanowiłem trochę pozmieniać swoją kamizelkę i... w sumie nie wiem które ładownice będą pasowały na magi do falki. Można prosić o pomoc? :)

Link to post
Share on other sites

Ładownice na magi od emki są prawie działające, z Gosiakiem mamy magi sparowane z przekładką między magami (taki prawie łącznik zrobiony home made) i pasują 2 w łądownicę, warto tylko dać paczkę chusteczek pod spód, bo magi od fala są krótsze i jak nic pod nimi nie ma, to trudno się je wyciąga.

Midów zeta nie widziałem jeszcze, więc Ci nie powiem, ale to jest kopia CA, jak w CA będą podawać to nie wiem, ale zawsze możesz sprawdzić i napisać dla potomnych ;-). Dużo nie kosztują, zakup jeden i zdaj relację.

Link to post
Share on other sites

Co do ładownic:

To ja magi noszę w ładownicach Miwo Praszka tu masz link:

Miwo Praszka ładownice do SA-58

Osobiście używam tej:

na 2 magazynki do karabinów kalibru 7,62x51

Dodatkowo na zamówienie wykonali mi ładownicę na 4 magi w układzie 2x2.

Z obydwu jestem bardzo zadowolony.

 

Drobna uwaga ładownica 2x2 jest niżej zawieszona na palsach niż ładownica na dwa magazynki. Ja ją noszę na pasie więc mi nie przeszkadza (wręcz jest lepiej bo magazynek jest deczko niżej więc łatwiej go wyciągnąć) ale na kamizelce było by niewygodnie nosić te dwie ładownice obok siebie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wątpliwości nie ma, magi od CA pasują do ZL. W niedzielę się bawiłem, działa bez problemu.

A cena, że 70 zł... A ile ma kosztować metalowy magazynek? Gdyby to była replika popularna jak eMki, robiło ją z 10 frm markowych i wszystkie chińskie, to i w magach byłby wybór. Cóż, jest nadzieja, że ZL-ki się będą nieźle sprzedawały, i Zeta Labs rzuci też magi na rynek.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

W Capri kupowałem. Trzeba było wyczekac aż się pojawią, dwukrotnie.

Teraz masz status - realizacja zamówienia do 6 tygodni.

 

Takie mam związane z tym pytanie.

Przemyśliwam kupić długie hi-capy i je przerobić na mid-capy, przekładając bebechy z krótkich. Jak myślicie - da się?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Prosiłbym o pomoc, z pewną delikatną sprawą ;P Zgubiłem stopkę kolby do mojej SA58 Rifle i chciałem się zorientować, czy byłaby możliwość zmodyfikowania stopki od kolby jakiejś innej repliki. Z tego co się orientuję ani CA ani KA nie mają w swoich katalogach tej części.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Mam pytanie do uzytkowników SA-58 od CA, jak spisują się wasze repliki po kilku latach działania?

Zastanawiam się nad kupnem tego modelu i spotkałem się z opinia, że CA zeszło z jakości w obecnych produktach.

Czy nadal warto kupic ta replikę w cenie poniżej 1000zł, jakie baterie najlepiej współpracują i co na starcie warto poprawić/wymienić?

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...