Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ubior Stalkera


Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja tam się może nie znam ale na moje oko to z tych zdjęć fotoszopa aż ścieka. Niemniej, wrażenie jest mega. Nie oszukujmy się jednak, gry w klimacie STALKERa wymagają nie tylko stylizacji uczestników ale też terenu. Tam jak widać możliwości były wybitne.

Link to post
Share on other sites
Nie oszukujmy się jednak, gry w klimacie STALKERa wymagają nie tylko stylizacji uczestników ale też terenu. Tam jak widać możliwości były wybitne.

 

U mnie prawie pod domem można rozegrać "Stalker - zew Żarnowca". Kumpel ostatnio eksplorował "fundamenty" niedoszłej elektrowni. Podziemia częściowo zalane, jako że była zima, woda ta była zamarznięta, podobno niesamowicie przezroczysta. Do tego nocleg, a przeciągi kosmiczne.

Gdzieś na forum Recon był fotki jakiegoś porzuconego ośrodka wypoczynkowego z wieżowcem, też ekstra klimat, albo porzucona cementownia. Znalazłem 2 przykłady:

 

Propozycje na polskiego Stalkera:

http://www.reconnet.pl/viewtopic.php?t=149...0b90292355442e8

http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,63542.0.html

Edited by Bren
Link to post
Share on other sites
Gdzieś na forum Recon był fotki jakiegoś porzuconego ośrodka wypoczynkowego z wieżowcem...
To był właśnie kozubnik. Jako że opuszczone.com nie działają - można sobie łatwo wygooglać ;). Nie wiem jak teraz, o ile dobrze pamiętam jest jakieś forum ASG gości z Bielsko-Białej. Trzeba by ich zapytać jak z dostępnością terenu. Pamiętam że jedna z hal za wieżowcem była przygotowana jako obiekt dla malarzy. Edited by WeRT
Link to post
Share on other sites

Miejsca by się znalazły. Problem jest jak zawsze z dostępnością. Może gdzieś na uboczu jest to wykonalne. W przypadku Kozubnika, daję sobie rękę uciąć że po dziś dzień, odbywają się tam nielegalne strzelania asg. To w którym ja miałem przyjemność uczestniczyć, odbyło się chyba w 2008 roku, z pozwoleniem od gminy. I powiem Ci, że ciężko nawet na tak dużym obiekcie, ukryć około 160+ osób. Na zdjęciach tego nie widać ale bardzo blisko nawet zrujnowanych budynków znajdują się budynki zamieszkałe przez ludzi i bynajmniej nie tylko przez okolicznych rolników. A tacy ludzie ostatnie na co mają ochotę, w niedzielne południe, to wysłuchiwać jazgotu, wrzasku, wybuchów petard i przeklinania na prawo i lewo. Prędzej czy później skorzystają z dobrodziejstwa telefonu. Zabiegi o dostęp do takiego terenu to niejednokrotnie walenie głową o mur urzędników gminy, którzy sprawują pieczę nad tego typu obiektami.

 

ps. Na opusczone można się dostać - niestety tylko przez kopię stron z googla. Jest jeszcze http://www.miejsca.com/. Może tam co poniektórzy znajdą coś ciekawego ;)

Edited by WeRT
Link to post
Share on other sites

A macie pomysły co jest z ta kurtka której fotę wrzuciłem?

To jest tzw. KSK Smock (Arktisa, Feuchtera, Kohlera, Scharrera, Mil-teca itp) i ma on w standardzie pięć takich kieszeni zewnętrznych na dole kurtki (Po dwie z przodu na każdym pole i jedna ogromna na tyłku).

Link to post
Share on other sites

To jest tzw. KSK Smock (Arktisa, Feuchtera, Kohlera, Scharrera, Mil-teca itp) i ma on w standardzie pięć takich kieszeni zewnętrznych na dole kurtki (Po dwie z przodu na każdym pole i jedna ogromna na tyłku).

podziękował

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

witam, jesli temat byl to przepraszam....

Chcialbym miec mundur Stalkera [taki jak z tej gry S.t.a.l.k.e.r. cień czarnobyla], szukalem w wielu sklepach ale nic nie znalazlem. Chcialbym wogole sie dowiedziec czy ktos takie produkuje badz podobne.

 

Linki

http://www.stalker.pl/picture.php?id=533

 

albo taki

 

http://www.stalker.pl/picture.php?id=528

 

bardziej zalezy mi na tym pierwszym

 

Ja kiedyś kręciłem film w klimatach stalkera. Ja ubrałem starą olifkową kurtkę, spodnie moro, maskę przeciwgazową i skurzane rękawiczki. Efekt był niezły. Jak chcesz to prześlę ci fotkę na pw, jak coś to pisz (też pw).

 

O R T O G R A F I A !

Link to post
Share on other sites
*przejęzyczenie, przejęzyczenie się >>błąd językowy popełniany przez nieuwagę<<

*przejęzyczyć się — przejęzyczać się >>popełnić błąd językowy polegający na przekręcaniu wyrazu lub na niewłaściwym jego użyciu przez nieuwagę<<

Słownik Języka Polskiego PWN

 

A na dodatek, używasz słów, których znaczenia nie znasz...

Link to post
Share on other sites

Ważniejsza byłaby tu ocena czasu jaki można wytrzymać w ubiorach zabezpieczających. Niekoniecznie "opeksach".

 

Przy wysokich temperaturach wytrzymanie w ubiorach ochronnych to osobne zagadnienie nad którym warto się na naszym etapie rozwoju zywilizacji zastanowić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...