Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ubior Stalkera


Recommended Posts

witam, jesli temat byl to przepraszam....

Chcialbym miec mundur Stalkera [taki jak z tej gry S.t.a.l.k.e.r. cień czarnobyla], szukalem w wielu sklepach ale nic nie znalazlem. Chcialbym wogole sie dowiedziec czy ktos takie produkuje badz podobne.

 

Linki

http://www.stalker.pl/picture.php?id=533

 

albo taki

 

http://www.stalker.pl/picture.php?id=528

 

bardziej zalezy mi na tym pierwszym

Link to post
Share on other sites
  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możesz kupić stary kombinezon i udawać stalkera. :-F

 

 

edit: On trzyma palec na spuście!

edit2: Powinieneś zacząć od książki.

edit3: Zwracam honor. Też bym trzymał palec na spuście gdybym takiego pieska miał. (nie zauważyłem go)

Edited by michalp
Link to post
Share on other sites

3 komplety OP-1? To do niczego się przecież nie nadaje (a na pewno nie do airsoftu).

 

To na pierwszym obrazku wygląda jak przybajerzona wersja jakiegoś kombinezonu lotniczego, wątpię by gdzieś znalazł coś co wygląda identycznie. W związku z tym polecałbym zakup dowolnego kombinezonu lub Gorki (np. produkcji ANA (link)).

Link to post
Share on other sites

Czepiacie się. A ruszyli byście mózgownicami i pomogli nowemu skompletowac strój do LARPa (bodajże tak to sie chyba nazywa, RPG w terenie). A strój stalkera nie jest wcale taki głupi w porównaniu z szturmowcem imperium z gwiezdnych wojen.

Choć jeżeli akcja dzieje się na terenie byłych sowietow, to kazdy element ichniego umundorowania powien być dopuszczalny. Do tego koniecznie odzież ochronna ze względu na skażenie kosmitami lub radioaktwyne.

Link to post
Share on other sites

Ten drugi to po prostu kombinezon ATeków i kamizelka dyspozycyjna. Do tego jeszcze nowoczesna maska przeciwgazowa przypominająca tą używaną przez armię brytyjską.

najemnikxo7.th.jpg

Tylko że on jest taki.. niestalkerski jakiś. W grze używają go najemnicy. Ja bym szukał bardziej czegoś takiego jak kombinezon Monolitian:

monolitcu1.th.jpg

bądź Wojskowych Stalkerów:

stalkerwojskowysc5.th.jpg

Ten od Monolitian przypomina mi w kamuflażu Gorod lub Gorod-1. Drugiego nie potrfię zidentyfikować, ale hełm wygląda jak Sfera.

Edited by 7.62
Link to post
Share on other sites

Jak popatrzyłem na angielską transkrypcję, to chyba rzeczywiście masz rację. Tyle tylko... że forma "TCKO" jest nieużywana nawet w Polsce, więc szukanie czegokolwiek za pomocą tej nazwy jest... bezsensowne ;) Chyba że ktoś przegląda rosyjskie strony (bo faktycznie po wpisaniu grażdanką TTsKO, Google nic nie znalazło).

Edited by Kamil
Link to post
Share on other sites

Jak koledzy wyżej napisali że sprzętu z gry nie kupisz, chyba że maski pgaz i niektóre wzory kamuflażu (patrz Freedom) więc samemu byś musiał robić, co jest w miarę łatwe zależnie od kasty :)

 

A jak nie chcesz dużo pieniędzy wydać to: kominiarka czarna, bluza z gumy z kapturem, dżinsy i jakieś trepy, do ręki AKS-74U i jesteś fajnym loner'em :D

Edited by Wzorek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...