Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16, SPR, SR25 ACM


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie jak to jest w końcu z tym trybem full auto? Bo z tego co wyczytałem to niby jest ale na broni na przełączniku widać wyraźnie ze jest tylko SAFE i SEMI. Najlepiej jakby odpowiedział na moje pytanie ktoś kto posiada tą broń albo ktoś kto z niej strzelał... :killer:

Link to post
Share on other sites

To moge powiedzieć:

-Wystrzeliłem 3tys. kulek strzela ładnie, jednak gumka już ma problemy z podkręceniem 0,25.

-Gear box raczej do nasmarowania.

-aku starczyło mi na 4magi.

-Replika na 0,2 ma bdb. skupienie.Celny strzał można oddać nawet na 50metrach.

 

Repliki pewnie pojawią się jako PJ, niestety nie wiem czy V.2 wejdzie, ale sądze że tak, będzie tylko problem z przykręceniem kolby?

Link to post
Share on other sites

Tak w woli ścisłośći cała replika jest ZnAl czy tylko body? a reszta jest już z czegoś lepszego.

Boże, boicie się ZnAl'u jak nie wiem czego...

A body w CA to z czego jest zrobione??

W replikach z serii M-ek nie stosuje się body ze stali (oprócz systemy).

Link to post
Share on other sites

Lufa w sr-25 ma długość 511mm i wygląda na precyzyjną. Pod tłumikiem da się schować 600mm. Luz RIS o którym pisałem w mini recenzji nie występuje w innych modelach. Wygląda na to, że chińskie rączki nie dokręciły delta ringa i stąd te bujanie.

 

I Panowie błagam jeśli nie macie nic konstruktywnego do napisania nie piszcie bo się burdel robi.

Edited by RzezniQ
Link to post
Share on other sites
Napiałem do gunfire czy to body jest faktycznie ze stali i odpisali mi , że jest to dokładnie wysoki stop aluminium .

A mnie odpisali, ze wzbogacony stop aluminium. Pojęcie dość ogólnikowe....że tak delikatnie to ujmę. A to 'wzbogacenie' aluminium to zapewne cynk...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie mam takie pytanko wie ktoś jaka jest strona producenta ACM? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć...

 

Ja posiadam SPR MOD2 i jako tako się sprawuje... miałem małe, niemiłe komplikacje ale ogólnie karabin jest ok

Plusy:

-spora moc(50m na 0.25g)

-celność

-dobrze wykonane body(poza małymi wyjątkami, odpadło mi mocowanie przy kolbie zamykające miejsce na baterię, oraz odpadł zaczep przy osłonie HOP-UP)

-waga(dla jednych)

-dużo miejsca na baterie(można wsadzić zarówno Mini jak i Large)

Minusy:

-waga(dla drugich)

-troszkę dziwnie usytowana rączka RIS(daleko strasznie--> dłuzszy moment poderwania broni)

-luz przy magazynku(jest nieco mniejszy niż wejście i "lata" na boki)

Link to post
Share on other sites

Panowie ROZSUWA SIĘ po wybiciu(wykręceniu) przedniego pina. Replika zaliczyła kolejny skirmish i ma się dobrze. Bardzo lubi się z kulkami 0.28g. Co do sztywności to ja akurat miałem pecha ale po wizycie w serwisie (zrobione na miejscu - brawo!) jest to najsztywniejsza emka jaką kiedykolwiek macałem! RIS jest wzorem sztywności a za lufe można chwycić i wywijać karabinem. ZERO chwiania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...