Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Do mnie dotarła paczka i nie ma żadnej pieczęci więc kilka kulek można użyć :icon_biggrin:.

 

P.S NIE UŻYWAJCIE NOWYCH KALASZY! Oddałem dwa strzał i obie to zacinki na prece guardera 6,02.

 

To nawet gorzej niż DD 0,43g.. chociaż na promyku też się cięły niemiłosiernie. :D Obawiam się, że Kałasze już są nie do kupienia i będzie nas czekać zalew "fake BB's" pod taką samą nazwą. Wystarczy, że przepakują w woreczki strunowe i wystawią na allegro, by ktoś znowu nadział się na podróbkę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dotarły i do mnie - niestety jak wyżej.

Opakowanie ma dużo jaśniejszą i jakby wyblakłą naklejkę.

Same kulki są mleczne i matowe, podczas gdy pierwsza seria była kremowa i polerowana, coś jak perełki.

Waga się zgadza, 10 kulek waży 4,3g, niestety wymiar to 6,04 - 6,05mm. Ja podejrzewam, że to lekko dociążone produkty z tej fabryki co dd lub p&j.

Zwracam ten shit na sklep

Link to post
Share on other sites

Mi z taktycznego jak napisałem że chce oddać odpowiedzieli tak:

 

Proszę przesłać na adres sklepu drozdzowa 5 wraz z oświadczeniem anulowania umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość .

 

 

Jakie oświadczenie? Ktoś wie o co chodzi?

Link to post
Share on other sites

Tzn. Piszesz czego chcesz i gdzie mają wpłacić kasę. Nie musisz uzasadniać 10dni od otrzymania towaru. Taka zwykła procedura coby wiedzieli co robić. Napisz nr konta, swoje dane i nr zamówienia. Dołącz paragon i informacje ze chcesz zwrotu za przesyłkę bo dali wadliwy produkt. Jak nie dasz uzasadnienia to nie masZ zwrotu za przesyłkę.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Mi z taktycznego jak napisałem że chce oddać odpowiedzieli tak:

 

Proszę przesłać na adres sklepu drozdzowa 5 wraz z oświadczeniem anulowania umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość .

 

 

Jakie oświadczenie? Ktoś wie o co chodzi?

 

wystarczy , że napiszesz im na maila "REZYGNUJE Z ZAKUPU" na podstawie prawa w przeciągu 10 dni nie musisz im pisać przyczyny. Poza tym na dobrą sprawę to nie jest reklamacja tylko oddajesz produkt ponieważ go nie chcesz.

 

Ps. Też to oddaje :( jednocześnie mam kaca moralnego , za wysłanie linka wcześniej :(

Link to post
Share on other sites

Mi z taktycznego jak napisałem że chce oddać odpowiedzieli tak:

 

Proszę przesłać na adres sklepu drozdzowa 5 wraz z oświadczeniem anulowania umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość .

 

 

Jakie oświadczenie? Ktoś wie o co chodzi?

 

Mam nadzieję, że nie będzie to żadna reklama ani nic co łamie regulamin.

 

http://azteko.pl/ima...trona/zwrot.pdf

 

Razem z kulkami wyślijcie im takie pisemko (oczywiście przepisane na czystą kartkę) wypełnione odpowiednimi danymi. Po ugadaniu się ze sklepem na zwrot i wysłaniu im towaru z w/w papierkiem mają chyba 14 dni na przelanie pieniędzy na Wasze konto.

 

Niestety, przykre jest to, że tracicie czas i pieniądze, bo jakiś frajer (sorry, ale tylko takie słowo mi się nasuwa) chciał zarobić kasę na trefnym towarze...

Edited by Yautja
Link to post
Share on other sites

Gloomer co ty masz za lufę? U mnie w promyka ani w pdi nie wchodzą.

Naskrobałem mailowo reklamację (tak mi na infolinii poradzili) czekam na odpowiedź i odsyłam to.

 

Oficjalna odpowiedź:

"Sprawa jest w trakcie wyjaśniania kulki są bezpośrednio od producenta dlatego nie mogą to być podróbki a co najwyżej zła partia.

Czekamy na oficjalne stanowisko producenta w tej sprawie. Proszę się nie martwić wszystkie sprawy reklamacyjne wadliwych kulek zostaną wyjaśnione.

 

 

Pozdrawiam/Best regards,

Jakub Flis

GMG s.c."

 

Oraz drugi mail:

"Proszę o dołączenie do przesyłki oświadczenia o anulowaniu umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość

i danych do przelewu".

 

Czyli zwróce towar, oddadza mi kase za niego i przesyłke do mnie, ale w plecy jest odsyłka.

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

Po pewnym ulepszeniu SWD zakupiłem cięższe kulki:

1. Rokets Platinum 0,36 Białe - jeszcze nie testowałem. Czy wg was są OK?

2. Madbull coś tam Sniper 0,36 zielono-grafitowe.

Odbyłem strzelanke (z tymi Madbulami) i odradzam od ciemnych - KATEGORYCZNIE. W ogóle ich nie widać!

Albo inaczej - jak wy z nich możecie korzystać? Albo czegoś nie kumam i musi być sekret, albo ... w2.

Może te ciemne bardziej widoczne zimą? Z innej strony, jeżeli cel stoi a nie leży = tło to las to i tak nic nie będzie widać.

W czym sekret?

Aha - przy zmianie magazynków zauważyłem jak z komory (2 razy juz widziałem) wypada pół kulki (te same Madbule). Zapytanie: wadliwe trafiają się od producenta, czy tłok je rozwala?

Dzięki.

Edited by Indywidualista
Link to post
Share on other sites

Odbyłem strzelanke (z tymi Madbulami) i odradzam od ciemnych - KATEGORYCZNIE. W ogóle ich nie widać!

Albo inaczej - jak wy z nich możecie korzystać? Albo czegoś nie kumam i musi być sekret, albo ... w2.

Może te ciemne bardziej widoczne zimą? Z innej strony, jeżeli cel stoi a nie leży = tło to las to i tak nic nie będzie widać.

W czym sekret?

 

Sprawa nie jest tak skomplikowana, ale wymaga trochę poświęceń :) Przede wszystkim musisz mieć replikę, którą znasz na wylot i która jest faktycznie karabinem wyborowym/snajperskim a nie podrasowaną cymką 028. Musi, oprócz ilości FPS [mniej ważne] posiadać STABILNE FPSy[bARDZO ważne]. No i preclufę dobrej klasy żeby trzymać skupienie, ale to się rozumie samo przez się.

 

Kiedy poznasz już osiągi swojej bestii idziesz na pole albo rozwieszasz w lesie białe prześcieradło, regulujesz hopsiupa pod konkretne kulki i konkretny zasięg i regulujesz dobrze lunetę/przyrządy celownicze.

 

Po takim zabiegu zawsze wiesz, gdzie kulka leci i jak celować wg siatki żeby trafić w cel na różnych odległościach. Wymaga to troszkę zabawy, więcej cierpliwości. Ale skoro taką drogę wybrałeś to wnioskuję, że Ci jej nie brakuje :)

Link to post
Share on other sites

Gloomer co ty masz za lufę? U mnie w promyka ani w pdi nie wchodzą.

Naskrobałem mailowo reklamację (tak mi na infolinii poradzili) czekam na odpowiedź i odsyłam to.

 

Oficjalna odpowiedź:

"Sprawa jest w trakcie wyjaśniania kulki są bezpośrednio od producenta dlatego nie mogą to być podróbki a co najwyżej zła partia.

Czekamy na oficjalne stanowisko producenta w tej sprawie. Proszę się nie martwić wszystkie sprawy reklamacyjne wadliwych kulek zostaną wyjaśnione.

 

 

Pozdrawiam/Best regards,

Jakub Flis

GMG s.c."

 

Na 3 strzały i kulka wyleciała :icon_biggrin:. Dostałem też info, że najpierw muszą dogadać się z drystubutorem, którym jest Cybergun :D.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Dzięki Kakaroth.

To o czym mówisz - jest logiczne.

Chodzi mi o warunki strzelania realne = gra.

Pod czas gdy mamy np wiatr - pierwszy strzał może być nie celny. Jeśli widzimy gdzie poszła kulka - możemy przy następnym strzale to uwzględnić. O to mi chodzi. Tym bardziej, ASG strzelanki - to nie wojna okopowa gdzie mamy czas. Tu wszystko - dynamiczne.

Hmmm...

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

Po pewnym ulepszeniu SWD zakupiłem cięższe kulki:

1. Rokets Platinum 0,36 Białe - jeszcze nie testowałem. Czy wg was są OK?

2. Madbull coś tam Sniper 0,36 zielono-grafitowe.

Odbyłem strzelanke (z tymi Madbulami) i odradzam od ciemnych - KATEGORYCZNIE. W ogóle ich nie widać!

Albo inaczej - jak wy z nich możecie korzystać? Albo czegoś nie kumam i musi być sekret, albo ... w2.

Może te ciemne bardziej widoczne zimą? Z innej strony, jeżeli cel stoi a nie leży = tło to las to i tak nic nie będzie widać.

W czym sekret?

Aha - przy zmianie magazynków zauważyłem jak z komory (2 razy juz widziałem) wypada pół kulki (te same Madbule). Zapytanie: wadliwe trafiają się od producenta, czy tłok je rozwala?

Dzięki.

Sekret widoczności ciemnych (nie czarnych) kulek tkwi w dobrej lunecie.

Kulki przecina na pół, jeśli jest źle nawiercona komora i po 2 kulki sie pchają - jest filmik z fixem w temacie o replice.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...