Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Witajcie,

 

czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie znajde Guardery piaskowe ( miodowe) 0,4 ??

 

szukałem na : taiwan, gunfire, specshop, milcord, BBAsg, deltashop, azteco

 

moze gdzies sie komus przwineły??

 

z gory dziekuje za odp

Edited by frk0
Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oofo, zielone MB to rzeczywiście 0,43g. Mam je i je zważyłem. Dużo na razie nie mogę o nich napisać, bo jak je chciałem przetestować to nie widziałem ich w lunecie. Innym razem na lepszym tle widziałem je, niestety nie porównywałem ich jeszcze do innych kulek. Jutro jak zdążę zanim się ściemni, to porównam je do rocketsów, tych z lepszej serii, które u mnie b. ładnie latają.

 

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że są ładnie wypolerowane i nie chłoną wilgoci. Są metalizowane. Jak na MB przystało nie tną się w lufie. Jest trochę odrzutów, ale niedużo. Na każdej kulce widać ślad po wtrysku (małą kropeczkę, która jest ciemniejsza) jednak jest on dobrze wypolerowany i nie wyczuwa się w tym miejscu braku kulistości. Jak na kulki 0,43g są dosyć twarde.Jak porównam napiszę więcej.

Link to post
Share on other sites

Shamoth daj linka do tego narzędzia.

 

Kalashe z 1 serii nadal latają wyśmienicie, na 90m wyjmuje przeciwników, jest fun... jedyny ból to taki że po każdej strzelance, jeden jedyny chomikownay słoik, jest tak o 60-100 kul uboższy....

Sprawa taktycznych nadal się ciągnie, CG widać nie spieszy się z odpowiedzią. Pozostaje wrócić do starych guarderów (których juz również nie ma w produkcji i sprzedaży) i zielonych we, a białe perełki chomikować jak DS, jedynie na konkretne imprezy.

 

Miało być jak nigdy, weszły ciężkie białe kule.... a po 2 miechach wyszło gorzej niż było wcześniej.

Link to post
Share on other sites

Mendi,

Na FB stronie EdGi przeleć w dół aż trafisz na bb tester w bodajże 2 postach i 2 wariantach. Z racji kształtu kobiety pewnie szybciej go wypatrzą ;)

Niestety FB dawno temu przestał być dla mnie intuicyjny i przejrzysty i nawet nie wiem jak to dziadostwo tu podlinkować...

 

Czy jest gorzej jak było wcześniej to nie wiem bo też była lipa z porządnymi kulkami, może po postu masz takie odczucie bo przez chwile było dobrze.

 

Czasem żałuję że są u nas zdrowo myślący ludzie bo można by puszczać ceramikę po 1$ za kulkę ;)

Chyba się sam w końcu przełamię i ściągnę sobie setkę i będę mógł na działeczce pruć i zbierać, pruć i zbierać do usranej śmierci albo aż wszystkich nie pogubię :)

Link to post
Share on other sites

Brzydzę się pejsbukiem... nie mam, nie używam, nie zaglądam.

 

Shamoth, na działeczce sobie możesz zbierać, ale zrób to na strzelance. Jeszcze gorzej niż w replice z łuskami.

Snajperstwo przy ceramice osiągnie całkiem nowy próg cenowy - 2 tyś na konkretna replikę i drugie tyle na słoik ceramiki.

Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu zamówiłem na bbmax miodowe guardery 0,4.

Przed chwilą otrzymałem

Shit! Szare!

https://drive.google.com/file/d/0BxtynEAnpbHsTVNGbnBUMGRrNlE/view?usp=sharing

Dzwoniłem z pretensjami do sklepu.

Przeprosili za błąd bo na stronie nie zmienili info.

Niby i obiecali zwrócić kasę wraz z kosztem przesyłki ale kończy mi się amunicja i nie wytrzymam czekać na inne ... ?również ciemne?

SHIT!

Chyba następną inwestycją będzie nie precka a luneta bo za nic nie widzę lotu ciemnych...

Zapraszam kolegów do postu o lunetach - need help. Please.

Link to post
Share on other sites

Mendi,

Ja także nie należę do zwolenników twarzoksiążki...

 

No niestety, 1,3-1,5zł za kulkę. Najgorsze jest to że wszystko zmierza ku dziadostwu i bylejakości dzięki minimalizacji kosztów produkcji i zajebistemu marketingowi. Stare normy/standardy metalurgiczne są dzisiaj nieosiągalne, mało kto dzisiaj robi w węglówce i porządnie. Zapora Hoovera wybudowana w latach 30 dzisiaj była by praktycznie niemożliwa i nieopłacalna do zrealizowania...

 

Także nie nastawiaj się że będzie lepiej... będziemy strzelać coraz rzadszym gównem lub ceramiką, względnie po przeróbkach rybkami z ram'ów...

Link to post
Share on other sites

Dla wszystkich zainteresowany wspominane zielone Madbulle

Są dostępne w Bydgoszczy w

http://www.baza44.pl/pl/p/Precyzyjne-kulki-BB-MADBULL-5%2C95mm-0%2C43g-2000-sztuk/814

 

fotki z magazynu sklepu:

10893406_767425933313219_1515490869_n.jpg?oh=410d9f569c9677fad8f221d1622f3597&oe=54B1B3C4&__gda__=1420869844_3e26e5f2c6efdcaf4b317547232b49f8

 

zostało 5 słoików na stanie dodatkowo informacje które otrzymałem od właściciela sklepu:

 

"Dowiedziałem się od naszego czeskiego partnera, że kolor zielony był wprowadzony przez firmę MADBULL w odpowiedzi na prośby klientów dotyczące poprawienia widoczności kulek. Z tego co mi przekazano, zielona jest tylko jedna partia i poza kolorem nie różni się niczym od czarnych kulek. "

 

sam kupiłem jeden słoik jak będę miał chwilę mogę przeciąć i porównać do WE oraz do wspomnianych i przeciętych przez Tomash21

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...