Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ponad 3 lata cotygodniowych treningów gdzie type robił za LKM robi swoje :]

 

Nie wiem czy zębatki od V2 podejdą ale chyba tak . Jak będą działały to burst też bo jest rozwiązany mechanicznie [ mechanizm na szkielecie GB ]

 

Stockowo nie mam chromowanego cylindra :]

Link to post
Share on other sites
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja śmigałem przez długi czas na stockowych częściach i M120 Guardera , po pewnym czasie pękła mi prowadnica sprężyny , radzę kupić sobie porządną , metalową łożyskowaną :]

 

A tak poza tym to zupełnie niczego nie musisz wymieniać bo Gb jak już wcześniej wspomniałem , pancerne :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam mam pytanie mój type ma już 2 lata i nigdy go nie otwierałem nigdy też nic w nim nie zmieniałem poza wymianą baterii na 9,6 ( jest przyklejona na taśmie do front gripu :twisted: )

Jednakże ostatnio naszło mnie na mały tuning zamierzam wrzucić tam sprężynę 130 ,lufę precyzyjną i nową gumkę hop-up i zastanawiam się czy taka staruszka to przeżyje (tzn czy przez mocniejszą sprężynę nie siądzie w niej coś)

I pytanie numer 2 o magazynki przymierzałem już kilka różnych od m4 i jeszcze żaden nie pasował mógł by mi ktoś powiedzieć jakie magazynki pasują na 100% bo mam już z lekka dość hi-capa.

Edited by MrMleczko
Link to post
Share on other sites

Co do batki , polecam kupienie sobie ładownicy na kolbę i wypuszczenie okablowania przez atrapę przycisku do kolby :]

 

Precka sporo dała na rozrzucie , M130 moim zdaniem trochę za silne , włożył bym M120 , ale przy 130 też się pewnie nic nie stanie :]

 

Co do magów , wszystkie które próbowałem od M4 działały [ czyli P&J , Boyi itd. ]

Link to post
Share on other sites

Co do batki , polecam kupienie sobie ładownicy na kolbę i wypuszczenie okablowania przez atrapę przycisku do kolby :]

 

Precka sporo dała na rozrzucie , M130 moim zdaniem trochę za silne , włożył bym M120 , ale przy 130 też się pewnie nic nie stanie :]

 

Co do magów , wszystkie które próbowałem od M4 działały [ czyli P&J , Boyi itd. ]

Kurde to ja nie wiem jak to jest z tymi magami jakie konkretnie próbowałeś midy , lowy?

Bo ja też przymierzałem P&J i nie wchodziły.

btw thx za odpowiedź

Edited by MrMleczko
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

podobno BOY-a na 100% pasują ale chyba nie koniecznie bo próbowałem... ale jak sie dobrze dopchnie i bedzie ssać to dla lepszego trzymania można obkleić capa taśmą.

Do springa można dokupić też prowadnicę (chyba że masz stockowo łozyskowaną, bo to co jest w GB to chyba loteria).

-Weszłoby niskooporowe okablowanie z m4?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Nie chwaląc się, da się zmieścić baterię w kolbie. U mnie siedzi 11.1 2200 turnigy lipolka.Type u mnie na stockowym tłoku śmiga na M150, po 20k kulek zero śladów. U kumpla na M120 poszły zęby na zębatce środkowej. Jak tam wasze giwerki, niedługo moja pojawi się w komisie (zmiana na ak).

Link to post
Share on other sites

Oczywiście lipola da się wcisnąć do kolby ale cztery lata temu gdy przerzucałem kable do tyłu Li-po nie były tak popularne :]

Obecnie mój type ma duuuuuuuuży przebieg [ 300 k ? Nawet ciężko już policzyć ] i trzyma się świetnie . Jedyne co musiałem wymienić to tłok , który się starł .

Poza tym w środku wylądował cylinder typu 1 , łożyskowana prowadnica sprężyny , M120 guardera , taka sama gumka .

 

Niestety głowicy cylindra nie da się wymienić na inną .

Za to dysza od g36 pasuje idealnie :]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Niestety nie wejdzie bo jest za długi o te kilka cm .

 

Wejdzie za to Lipol ten :

 

 

 

 

http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_li-po_li-ion_lifepo4/akumulator_li-po_1200mah_7_4v_20c_firefox-2367.html

 

 

 

 

Ew. Można wyprowadzić kable na tył i zamontować ładownicę na kolbie tak jak ja mam .

 

PS : Jeżeli komuś pękła jakaś część do typa to można ją dorwać u Krakmanów , należy tylko napisać wcześniej i ustalić cenę .

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam wszystkich!! Mam problem z moim type89. Problem polega na tym że replika przestała strzelać, czasami strzela i przestaje tak jak by nie było zasilania, a gdy wyciągne silnik i pokombinuje chwile z kablami to czasami strzeli. Drugi problem jest taki że replika strzela tylko full auto - nie działa ani semi ani burst... :/

Co poradzicie na to ? Co może być zepsute? licze na szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Pozdrawiam ! NooB

Link to post
Share on other sites

Poprzerywane kable na moje oko , może gdzieś złamałeś kabel , ew. zobacz z kostką stykową .

 

 

 

 

Co do semi , to prawdopodobnie poszedł Ci przerywacz na zębatce tłokowej , jeżeli chcesz to mam taką nową zębatkę .

 

Najlepiej jednak wcześniej rozebrać replikę , jak coś zapraszam na PW :]

 

 

Link to post
Share on other sites

Ktoś jednak jeszcze kupił typa ? :]

 

Co do części , które podałeś :

 

- Cylindra oraz dyszy nie opłaca ci się wymieniać , nic to nie da :]

 

- Prowadnicę sprężyny zamiast podanej systemy weź tą : LINK

 

- Cała reszta w porządku .

 

 

 

 

Pomyślał bym na twoim miejscu o wymianie stockowych kabli na jakieś lepsze , wtyczek na T-connectory .

 

Jeżeli kupujesz już części w taiwangunie to może bateria firefoxa ? [ przyzwoicie wykonane ] chociaż ja na twoim miejscu zainwestował bym jednak w lipola , w chwycie nie zmieści się bateria większa od 8,4v w sticku .

 

 

Link to post
Share on other sites

Precka + Gumka + Prowadnica [ Stockowo masz plastik ] + Sprężyna ~ 250zł

 

Jeżeli zdecydował byś się na przełożenie bateri z frontu na kolbę [ Ładownica na kolbę i w środku batka ] to baterie Li-po będą cię kosztowały 1/3 ceny [ W tym momęcie żaden z pakietów modelarskich nie zmieści się do frontu typa więc musiał byś kupić dedykowane do asg ] .

 

PS : Typa oddajesz do Krakmanów żeby Ci wymienili części ?

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...