Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L [BOYI]


Recommended Posts

I przyszła. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Kupiłem replikę w zbrojowni i pudełko jest bez oznaczeń, jak i replika. Co mnie zaskoczyło pozytywnie? Na pewno jakoś wykonania. Jest na naprawdę wysokim poziomie. Według mnie strzela też nie najgorzej. Kulki lecą jak po sznurku. Jutro jeszcze przetestuje ją dokładniej. Jedyny mankament, jeśli można to tak nazwać, to tryb semi. Otóż po kilku strzałach spust się blokuje, i aby kontynuować strzelanie na tym trybie należy przejść na auto i oddać kilka strzałów po czym wrócić na pojedynczy. Wiecie może, jaka może być tego przyczyna? Ładowałem baterie ładowarką stockową, bo jak na razie nie mam możliwości korzystania z innej. Pewnie to wina baterii, przynajmniej tak wyczytałem na internecie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam mam pytanie odnosnie magazynkow do scar-l cs 02... sorry ale nie chce mi sie werotwac 23 stron z szukaniem informacji o tym czy ktos moze podac linka z magazynkiem np midcap ewentualnie lowcap ktory na stowe pasuje i wszystko gra jak nalezy ? bardzo prosze bo przymierzam sie do kupna tej repliki a slyszalem ze strasznie krucho z magazynkami do niej

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

I z tego powodu musiałeś zaspamować w 3 różnych tematach?

 

Niby niczego się nie trzyma ale jednak.

Według mnie trzyma się jednak na przynajmniej dwóch śrubach pod silnikiem.

 

Mógł ułamać też koszyk silnika?

Koszyk silnika? W gearboxie v2?

 

Gdzie taki kupić? Nigdzie nie mogę znaleźć.

Spójrz na chwyt pistoletowy SCARa. A teraz spójrz na chwyt pistoletowy dowolnej repliki M4. Jeszcze raz spójrz na chwyt SCARA. I ponownie na chwyt pistoletowy dowolnej repliki M4. Już wiesz, do czego zmierzam?

Link to post
Share on other sites

Witam, czy komora z m4 wejdzie lub z ak, bo słyszałem, że po piłowaniu wejdą? Zatem mogę prosić o zdjęcia waszych komór HU. Dodam, iż nie posiadam jeszcze scara, zatem pytam.

Edit: chodzi mi o wasze komory, które były piłowane.

Edited by GSoft
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja miałem zamiar piłować, ale ostatecznie odpuściłem sobie i poczekałem, przeszukałem sklepy, dałem ogłoszenie w komisie i dorwałem całkiem nową oryginalną komorę.

Za to cały czas nie mogę doszukać się płytki selektora :(

 

 

ps

Przekładkę gb z m'ki do scar'a odradzam

Link to post
Share on other sites

Płytki selektora ognia nie znajdziesz bo nie ma. Pisz do serwisów lub używki.

Sam dostałem wersję piaskową teraz scara w poniedziałek i powiem że BOYI się poprawił w jakości zew. ale wew. hmm komora mogła lepsza być :P reszty nie otwierałem bo gwarancja i niech przeleci 1 spotkanie.

Komora z m4 nie wejdzie chyba że dodasz klocek między nimi jakiś. Komora od scara jest dłuższa niż m4 a od ak pierwsze słyszę.

Nowy mój scar ma 400fps ale dziś gumka do wymiany idzie :).

Link to post
Share on other sites

[...] BOYI się poprawił w jakości zew.[...]

Masz na myśli scar-h czy L? Bo nie orientuje się aby Dboyi wypuścił jakąś aktualizację. Chyba ze jest inaczej to chętnie sobie popatrzę na jakieś fotki, jeżeli byłbyś tak uprzejmy.

 

Mój stary scar-L ma jakieś 420 fps i sobie chwalę. Wewnątrz spring 120 shs,zielona gumka g&g + lufka 6.01 :icon_biggrin:

Do wglądu tutaj :icon_wink: http://tablica.pl/of...ec-ID45kTP.html

Gdzieś w komisie widziałem że do scara wersja H ludzie wrzucają gearbox 2gx od kwa to dopiero gratka ;D ale cena zmyślna.

Edited by Kambei
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak sobie czytałem i wychodzi na to, że co do wyglądu zewnętrznego mam również miłą opinię. Mam czarnego SCAR'a SC-01 Boyi przystosowanego do CQB, ale ostatnio zaczęła mnie jednak bodziać celność mojej repliki.

Obecnie mam 310 FPS, wymieniona sprężyna na SP120 i nowy szkielet KA. Przeszukałem masę sklepów jednak nie znalazłem metalowej komory hopsiup. Spotkałem się jednak z opcją, że któreś komory pasują po niewielkiej przeróbce.

Inną kwestią jest nietypowa lufa - stock ma 384 mm. Chciałbym dołożyć tłumik płomienia od wersji H (którego nota bene też nie ma nigdzie), więc standardowy patent "długa precka + tłumik dźwięku odpada.

 

A tu zaglądam, raz na ruski rok i "O! Mili ludzie, może ktoś coś wie", zatem:

1. Czy ktoś dokonał takiej modyfikacji komory z pozytywnym skutkiem i mógłby opisać "z czym to się je"?

2. Jak duże odchylenie od standardowej długości mogę wpakować, aby nie zmienić właściwości balistycznych kulasów?

3. Chodzi mi o to, aby uzyskać celność w granicach 350 FPS, aby koledzy na warszaskim KH mnie nie rozstrzelali za karę. Jakieś inne propozycje?

4. Konia i królestwo temu kto znajdzie czarny EGLM, bo przepadły jak kamień w wodę. Moga być używane jak i nowe.

Edited by Grillosz
Link to post
Share on other sites

Senioor - I wszystko jasne - Taiwangun.com jest jedyną stroną, która jest blokowana z proxy u mnie w akademiku ;-) Ale miałem okazję widzieć tę ofertę na innym komputerze, zatem dzięki.

 

Konradd - Wow! Wygląda nieźle. Bardzo dziękuję. Zastanawiam się jednak czy po włożeniu jeszcze gumki HV50 i precki 6.03 nie będzie to miało nadmiaru mocy. Nie chciałbym wyjść poza 360 FPS, bo oległości na KH są naprawdę małe i można komuś zrobić krzywdę jak się ma 380, ba nawet 370 FPS. Mimo to również dzięki za pomoc.

Edited by Grillosz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...