Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L [BOYI]


Recommended Posts

ja kupiłem na zbrojowni karabin 1.5 miesiąca temu. Na stocku miałem 380 fpsów. po włożeniu baterii dochodziło do 390. Za niedługo wymienię gumke i precke i podejrzewam że dorobię sie 400 fpsów. Należy pamiętac że temat został założony rok temu. Teraz bore-up można dostac bez problemu.

SCARa się kocha lub nienawidzi. Ja zamierzam wsadzic pieniądze w tego SCARa niż kupowac jakiś droższy egzemplarz.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeśli chodzi o celność to była nawet niezła. Ale zawsze trzeba włożyć lufe precyzyjną i gumke hop up. Jeśli chodzi o zasięg to z odległości 45 metrów w sylwetke człowieka bez problemu trafisz. ale podczas zakupu kup precke i gumke hop up i poproś żeby od razu Ci założyli i poproś ich żeby napisali Ci wyniki z prędkości kulki(w zbrojowni nie poprosiłem i nie dostałem). gdzie chcesz kupić replikę?

Link to post
Share on other sites

Będę zamawiał ze zbrojowni. Mam pytanie czy nie lepiej będzie pozbierać trochę więcej kasy i przedłużyć go tłumikiem? Wtedy dłuższą precke można by wsadzić.

Przemyśl zakup jeszcze raz, czy czasem nie lepiej dołożyć trochę i mieć coś firmowego? Szczerze mówiąc sam trochę żałuję, że nie kupiłem czegoś innego.

 

fabrycznie jest 270mm lufa wewnętrzna. ja założyłem o długości 283 i zupełnie wystarcza.

Dzięki dołączonej przedłużce lufy można spokojnie wstawić lufę 363 mm .

Link to post
Share on other sites

Choćby po chrono? Zresztą nie wiem o co Ci chodzi. Po prostu działa jak powinien. Jego GB już otwarłem i poprawiłem shimming. Doszło także smarowanko, bo chiński smar wszystko sklejał. Ogólnie jak dobrze się go złoży to będzie robił ponad 400fps, bo ta sprężyna jest twarda i krótka. Do niej trzeba mocnego silnika, albo aku.

Link to post
Share on other sites

Choćby po chrono? Zresztą nie wiem o co Ci chodzi.

 

Rozumie, że dla porównania, "ostry" odpowiednik też sprawdzałeś na chrono :icon_mrgreen:

Ta plastikowo-metalowa elektryczna replika, ma się ni jak z szybkostrzelnością do odpowiednika w realu, więc takie pisanie jest troszeczkę pozbawione sensu

Pomyśl kolego co piszesz, później napisz. :wink:

 

Koledzy pękł w SCARZE "metalowy" element do zawieszania repliki (obok kolby), czy ktoś wie gdzie ewentualnie można kupić części zapasowe?

Wpisałem w Google, ale dobry wujek nie znalazł.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja mam pytanie z innej baczki czy ktoś ma stanie wolną kolbę do owego SCARa lub chce niedługo zamawiać z jakiegoś zagranicznego sklepu, bo ja chętnie bym się doczepił do zamówienia jeżeli była by taka możliwość. Poszedł mi zaczep, a tak ogólnie to jestem z niego wmiare zadowolony było by lepiej gdyby nie poszedł mi pakiet ... Od września jadę na stoku i nie narzekam na skupienie czy zasięg chodź zawsze może być lepiej. Co do skupienia to z 15 metrów rozwaliłem żarówkę przy 3 strzałach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mam pare pytań

1 Czy wam tak samo jak mi bez oporowo chodzi pokrętło z Hop Up? A co za tym idzie samoczynne rozreguluje ?

 

2 Czytałem ze ten model bazuje na CA w takim razie czy zespół kolby da sie zamienić ? Jeszcze mi nie pękł ale przezorny zabezpieczony A podobno z CA jest zatrzask z lepszego tworzywa zrobiony ?

 

3 Czy obrotowy zawór gazowy pod muszką (nie wiem czy dobrze nazywam ) służy w konkretnym celu czy tylko rola atrapy ?

 

4 NA ile wystarczy Akumulator dodawany do zestawu w normalnych warunkach pogodowych ?

 

 

Ja mam pytanie z innej baczki czy ktoś ma stanie wolną kolbę do owego SCARa lub chce niedługo zamawiać z jakiegoś zagranicznego sklepu, bo ja chętnie bym się doczepił do zamówienia jeżeli była by taka możliwość.

 

 

Tez bym był chętny

Link to post
Share on other sites

1. Hop upa od razu wymianiłem na hop upa od CA, ale z tego co pamiętam to działał normalnie, nie ciężko, nie lekko, a sam np. podczas biedu się nie rozregulowywał.

2. na bazie CA tak, wiem że bebechy są na bazie CA a jeśli chodzi o kolbe to czekaj na odpowiedź bo ja niewiem.

3. Tylko atrapa, mi się on troszeczke rusza i nic poza tym,

4. Mi akumulator stockowy (zamawiałem SCARA ze zbrojowni) padał po 10 minutach bo był za słaby by naciągnąć sprężyne. kupiłem sobie 9,6 v FIREFOXA i na 3 godzinną strzelanke wystarcza bezproblemowo.

 

decigner12 post wyżej napisał ze ma dwie takie na zbyciu. wyslij mu PW

Edited by revolta017
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...