Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SR-25 [A&K / P&J]


Recommended Posts

Chłopaki gdzie ja polecałem precki guardera? Bo doszukać się tego nie mogę.

Fakt miałem 2 sztuki, z pierwszej serii 6,02 jaka wyszła, obydwie służyły w ak (gazowym i aeg) i celność była bardzo zadowalająca. W sumie tak to zwykle bywa z pierwszymi egzemplarzami. Jednak ogólne moje zdanie o ichnich produktach nie jest najlepsze. testy lugolo tylko to potwierdzają.

 

@yakuz

Szukaj precki promyka lub kmhead (najlepsze byłoby PDI, ale cena demotywuje), w ostateczności miracle lub systema, innych nie bierz pod uwagę.

 

Qrcze, nie mogę jakoś znaleźć czasu na sklecenie recki o sr25 na 1 stronę...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@yakuz

Szukaj precki promyka lub kmhead (najlepsze byłoby PDI, ale cena demotywuje), w ostateczności miracle lub systema, innych nie bierz pod uwagę.

 

Dzięki wielkie za pomoc.

 

luglo - już mnie gloomer uświadomił co do gumki HU i szczelności - tak jak pisałem nie robię z tym sam w związku z czym mam niestety pewnie braki (wstyd przyznać ale wręcz podstawowe jak się okazało). Dzięki za opinie co do guarderów.

 

gloomer - w takim wypadku przepraszam, odniosłem inne wrażenie czytając Twój post - mylne jak się okazuje ;)

 

Pozdrawiam

yakuz

Link to post
Share on other sites

Test papierka, masz na myśli obrócenie repliki i na wlot kulek do komory HU papierek i suchy strzał? Przecież to jest niemiarodajne i nijak ma się do szczelności w tym miejscu. Łączenie dysza / gumka / komora / lufa sprawdza się przy składaniu GB i tylko tak można mieć 100% pewności czy mamy dobrą szczelność w tym miejscu, takie moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Kumpel stwierdził, że lufa 650mm będzie za długa do SR'ki, natomiast wiem, że powinna wejść tylko, że będzie do końca tłumika praktycznie. On zaproponował lufę 509mm. a według mnie lufa im dłuższa tym lepsza czyli albo 550 albo 650mm. Tym bardziej, że chcę wyciągnąć z niej ok 540-550 fps. Co doradzicie? I jeszcze druga sprawa, macie jakieś opinie o lufach deep fire?

Edited by yakuz
Link to post
Share on other sites

A znasz mit długiej lufy w aegu? Nie długość jest ważna, ale precyzja wykonania i zgodność z objętością cylindra. Poszukaj, za swoich czasów Dex zniszczyłby cię 1 zdaniem :icon_razz:

 

Precki DF nie mają jakiejś dobrej reputacji, ot są i tyle. Brakuje im sporo do systemy czy promyka, więc traktowane są zwykle jak guarder - jako półśrodki, nadające się do repliki wsparcia czy szturmiaka aeg, ale nie do snajpy czy parasnajpy.

 

Swoja droga to mam na półce stalową preckę df 590mm, pochomikuje ją jeszcze chwilę, bo chciałem przeprowadzić większy test stalówek, m.in. z tymi nowymi stalówkami MB, które miały się pojawić początkiem roku, ale jakoś im nie idzie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Może tak trochę zdrowego rozsądku..

Masz GB V2 i V2 long..

Słowo long powinno być kluczem ponieważ V2 long to przedłużony V2...

Biorąc pod uwagę, że zębatki są takie same poza tłokową, która ma więcej zębów "tłokowych" to już mamy kolejną podpowiedź, że może tłok jest dłuższy a to może nam podpowiadać, że cały zestaw cylindra jest dłuższy z resztą można to łatwo sprawdzić w asortymencie sklepów, ale może jest coś większego co zajmuje ta przestrzeń no to sprawdzamy i obie głowice sa takie same jak w V2 hmm to może prowadnica sprężyny!! Nie.. ona jest również taka sama więc tak mamy dłuższy cylinder i dłuższy tłok to może po prostu przestrzeń w której jest sprężyna jest większa!! Wiec porównując dwie sprężyny dłuższa i krótszą to któraś będzie mniej skompresowana hmm pewnie ta standardowa czyli idąc tym tokiem myślenia może z mniejsza siła uderza tłok a w zasadzie głowica tłoka hmm?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To ile trzeba w końcu włożyć w http://www.taiwangun.com/pj25-p-j?from=listing&campaign-id=19

Oczywiście uwzględniając tylko niezbędne rzeczy

gumka precka akumulator?

 

Szczerze powiedziawszy to chyba musze zrezygnować z tego modelu jak koszt modyfikacji wyniesie ponad 200 zł, chyba lepiej już przystać na jakiś tańszy model emki i zacząć z większym budżetem na modyfikacje.

Link to post
Share on other sites

Sama lufa która ma sens (oczywiście nie Promyk/km-head i inne bdb lufy) kosztuje ok 190zł (guarder 6.02, właściwie jedyna tańsza lufa która ma jakikolwiek sens), gumka to kolejne 35-40zł (w zależności od sklepu- Zielona G&G lub systema) a bateria to właściwie osobny temat.

Link to post
Share on other sites

no tak widziałem własnie, na taiwangunie, gunfire i innych sklepach ceny tych precek wachają sie od 140-200 zł.

W każdym razie zawsze mogę poczekać z zakupem jakiejś części. Na początku i tak będę chodził na kameralne lokalne spotkania póki nie skończę pracy inżynierskiej ;) Po za tym precka z tego co czytałem nie zawsze daje aż tak zadowalające efekty.

Link to post
Share on other sites

Czyli:

SR-25 ~880zł

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Akumulator li-po 2200 7,4V ~110zł

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Gumka silikon G&G ~ 35zł

http://gunfire.pl/pr...Hop-Up-G-G.html

Komora Shs ~ 150 zł - może ktoś polecić coś tańszego godnego uwagi?

http://gunfire.pl/pr...ypu-M4-M16.html

Lufa precyzyjna Guarder 509mm ~ 150zł

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

 

/nie używaj koloru czerwonego, jest zarezerwowany dla Moderatorów

Mendi

Link to post
Share on other sites

Witam od dłuższego czasu przymierzam się do SR-25 z PJ. Znalazłem taki zestaw

1. PJ SPR Full Metal Long [P&J]

2. Lufa precyzyjna (455mm) 6.02mm do AK-47/AK-47S [GUARDER]

3. Wysokiej jakości aluminiowy szkielet komory hop-up do M4/M15/M16 [Guarder]

4. Gumka Hop-Up silikonowa[Guarder]

5. Luneta M3 3.5-10x40 z podświetlanym krzyżem Military version [ACM]

6. Regulowany, 9 stopniowy dwójnóg z adapterem na szynę RIS - black [ACM]

http://www.taiwangun.com/zestaw-snajperski-6-w-1-spr-p-j?from=listing&campaign-id=19

Czy warto brać ten zestaw? Czy lepiej złożyć inny? W planach miałem pozycje nr 3,4 i 5 do repliki ze stałą kolbą i dłuższą lufą wewnętrzną

Link to post
Share on other sites

Witam od dłuższego czasu przymierzam się do SR-25 z PJ. Znalazłem taki zestaw

1. PJ SPR Full Metal Long [P&J]

2. Lufa precyzyjna (455mm) 6.02mm do AK-47/AK-47S [GUARDER]

3. Wysokiej jakości aluminiowy szkielet komory hop-up do M4/M15/M16 [Guarder]

4. Gumka Hop-Up silikonowa[Guarder]

5. Luneta M3 3.5-10x40 z podświetlanym krzyżem Military version [ACM]

6. Regulowany, 9 stopniowy dwójnóg z adapterem na szynę RIS - black [ACM]

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Czy warto brać ten zestaw? Czy lepiej złożyć inny? W planach miałem pozycje nr 3,4 i 5 do repliki ze stałą kolbą i dłuższą lufą wewnętrzną

To nie jest SR-25. Zły temat kolego.

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

Tu widzę co drugi dział myli. Na początek proszę o upewnienie się, czy posiada się replikę z rodziny sr-25 z gb v2 long. Topic po czystkach ma jedyne 25 stron, zachęcam do na prawdę niedługiej lektury przed zadaniem pytania o tuning. To jest dział dla zaawansowanych użytkowników, dlatego proszę o odpowiednie zachowanie.

 

Podawanie linków, zwłaszcza do produktów o zawyżonych cenach, mija się z sensem.

Link to post
Share on other sites

Dla nas ma to sens jak zakup drabiny i przycięcie jej o te 15%. Ale w kilku krajach jest ograniczenie do 350fps, gdzie w przypadku jakiejś awarii w sr25, jest sens włożyć zwykłe v2. Ktoś ten adapter wyprodukował, ciekawe czy są kupcy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...