Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SR-25 [A&K / P&J]


Recommended Posts

Na 100 procent Ci nie powiem ale powinien pasować.

To chyba klon wiec upper GG z lowerem AK nie powinny się gryźć (w druga stronę zapewne tez). Ale że miałem w ręku tylko jedna srke AK (swoja) i jedno GG kolegi nie daje gwarancji.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chciałbym przeznaczyć do 1000zł na tuning stockowego SR25 od A&K.

Założenie jest takie że po tuningu chciałbym mieć min. 500 fps max 550.

lepsze skupienie zasieg skuteczny i powtarzalnosć strzału. Czy za ta cene uda sie stworzyc karabin wyborowy?

 

Na początku chciałbym wymienić lufę precyzyjną na prometheusa 650mm 6.03 ok. 350zl Czy to dobry wybór ? jaka gumka hop up ?

Jakie inne czesci musialbym kupic aby te zalozenie zrealizowac?

Chciałbym też aby bateria miesciła się w prowadnicy od kolby.

Link to post
Share on other sites

Podstawowe pytanie:

Chcesz miec karabin sredniego zasiegu czy karahin wyborowy?

Z wpisu o baterii wnioskuję ze chcesz mieć elektryka? Obawiam się ze 1000 złotych to ciut mało ale zawsze można spróbować. Warto wymienić komorę bo standardowa jest taka sobie. Będziesz musiał wmontowac lepszy tłok bo standard jest kiepski.

Zębatki. Potrafią strzelić w najmniej oczekiwanym momencie. Sprężyna - myślę że przy dobrym złożeniu na GB long wystarczy Ci 150 pod warunkiem że będzie szczelne. Głowica cylindra i tłoka tez mogła by pójść do wymiany. No i dysza. Stokowa to plastik o ile dobrze pamiętam.

Ogólnie jeśli się ppostarasz to za 1000 złotych można to jakoś pozbierać do kupy. Jeśli jesteś manualnie sprawny i będziesz posiłkowal się forum to dasz rade. Jeśli nie czujesz się 100 procentowo pewny daj to komuś kto Ci to poskłada i dobierze części. Ogólnie Srka ma duży potencjał bo to v2long. Ale z częściami tak sobie.

Edited by icey33
Link to post
Share on other sites

Chciałbym mieć wyborowy, nastawiony na tryb pojedyńczy.

To jest już elektryk więc chciałbym żeby tak zostało.

Powiedzmy że ewentualnie te 200 zł mógłbym dorzucić jeżeli trzeba.

Rozumiem, a mógłbys polecić jakies konkretne rzeczy z tych czesci ? Czy jest jakis sposob aby troche wyciszyc taka replike i jak duzy jest tego koszt ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, mam SR 25 z 550fps. Części wewnętrznych aktualnie wsadzonych już nawet nie pamiętam. Zastanawiam się teraz nad wymianą lufy Guardera 6.02 650mm na PDI też 650mm. Ile mogę zyskać przy tej mocy na zasięgu? Wiadomo lufa swoje kosztuje i zastanawiam się czy jest to wartę zachodu?

Link to post
Share on other sites

Witam,

Ogólnie sprawa taka posiadam srke moc 592fpsy

komora ka promyk i pytanie jak z gumką hu do tego ustrojstwa znalazłem taką ale nie chcę kupować na ślepo

http://deltashop.pl/p/212/758/silikonowa-gumka-czerwona-2szt-m150-m190-gumki-hop-up-czesci-replik-elektrycznych-czesci-i-dodatki-do-replik.html i jakie do tego kulki dobrać mam 0.4 devile i jest masakra lecą jak chcą wcześniej miałem gumkę g&g zieloną na 0.3 leciało bez problemu ale musiałem hopa mieć na 0, pomogła trochę zmiana gumki na stockową która jest twardsza no ale nadal rozrzuca kulki w każdym kierunku nie wspominając o tym że nie mogę uzyskać stabilnego lotu kulki, prosiłbym o pomoc kogoś kto przez to już przechodził i wie jak to zrobić :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie,

 

Wiem, ze juz pewnie bylo, ale sie juz gubie.

 

Mam pj25 umr, czyli ten co ma tez auto.

Jaki zestaw bore yp pasuje ?

 

Slyszalem, ze pasuje od m16, ale dysze sie bierze z aug bore up.

Tlok trzeba ruszac ? Glowice bym dal ta z m16.

Cylinder stockowy bedzie pasowal do tego zestawu ?

 

Dysza : guarder aug bore up czy deep fire ?

 

Jaki zestaw bore up do m16 polecacie ? To jest to samo co do m4?

 

G gearboxie v2 long podejdzie sprezyna guardera m150? V2 long ma te sama dlugosc sprezyny?

 

Wielkie dzieki za pomoc

 

Mam tez problem :

Jak w midcapie jest wiecej niz 40 kulek to zamiast strzelac, to pluje kulkami.

Sprawdzalem na innej komorze, innych magach, zawsze to samo.

Jak jest mniej niz 40 kulek to strzela ok

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zakładam, że Twoje PJ25 ma te same stockowe bebechy w GB, co każde inne.

 

Bore-up PJ jest czymś pomiędzy standardem, a normalnym Bore-upem, zarówno jeżeli chodzi o średnicę cylindra jak i prowadnicę dyszy. To sprawia, że cylinder również nie będzie pasował, musisz wymienić wszystko. Polecam ten: http://www.specshop....roducts_id=8461, ale może być ciężko z dostaniem go w Polsce. Ja chyba jeden z ostatnich kupiłem miesiąc temu. Mam go u siebie razem z Bore-upem Guardera do AUGa, który pierwotnie właśnie do AUGa kupowałem :icon_smile: Musiałem spiłować spory kawał metalu z głowicy cylindra, ale teraz wszystko pasuje dobrze. Dyszę wymieniłem na Airsoft Engineering, ponieważ Guarderowa słabo się uszczelniała, wstawiłem pod oring kawałeczek taśmy izolacyjnej i oring z dyszy Guardera, w ten sposób dopiero uzyskując 100% szczelność.

 

Zwróć uwagę, że dopóki nie znajdziesz cylindra z normalnym BU do V2 long, nie zrobisz sobie pełnego BU. A moim zdaniem warto, bo różnica w FPS wyniosła ok. 40 względem normalnego rozmiaru. Główna zasługa w tym większęj przepustowości prowadnicy dyszy przy pełnym BU. Obecnie na M170 Guardera mam 3,5J na kulkach 0,43g (ekwiwalent mocy kulek 0,2g przy 610 FPS), a na M190 AirsoftPro 4J na kulkach 0,43g (ekwiwalent mocy kulek 0,2g przy 660 FPS). Mierząc FPS/moc na kulkach 0,2g mam mniejszą moc wylotową, bo moja głowica tłoka Guardera miała awarię i musiałem ją troche rewitalizować. Działa idealnie dopiero, kiedy napotyka na wstępie na większy opór, jaki stawiają cięższe kulki. Lufa 590mm.

 

Tutaj kalkulator, w razie gdybyśmy się nie rozumieli: http://mackila.com/a...atp/10-b-01.htm

Edited by Stopa
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam zakupiony szkielet cnc retro arms ale v2. Tu rodzi się kilka pytań.

Czy ktoś to już montował???

http://www.asg.warsz...-cnc,25129.html

Czy nie będzie to obciążało nadmiernie body przy tuningu powiedzmy z m170???

Oczywiści w niedalekiej przyszłości pewnikiem zakupie longa ale na razie pozostaje v2 zwykly.

Pakuj cnc z przedłużką i nawet nie rozglądaj się za v2 longiem.

Link to post
Share on other sites

Miałem tą konwersję, jeszcze kiedy nie było jej u nas w sklepach zamówiłem z retroarms. Niestety konwersja okazała się za krótka o 1.5mm i komora hop- up uciekała za daleko w body i nie dało się wpiąć magazynka - druga sprawa to dysza którą trzeba było dorabiać ponieważ żadna nie pasowała. Do długich próbach przestałem bawić się z tą konwersją.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sprężyna M145, nowe kable wraz z mosfetem AB, silnik high torque [Tornado F1 - długi], uszczelniona dysza, twardsza gumka HU [75°-80°], do tego podstawowy serwis taki jak podkładkowanie, czy smarowanie i dodatkowo teflonfix. Po co pchać się w lufę 650mm? Przez długość celniejsza się nie zrobi. Wrzuć taką o oryginalnej długości 509mm. Akurat za 312zł na jarmix [Prometheus].

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Panowie, wiecie może jak odkręcić fron ris od body w tej replice? :icon_wink:

A normalnie - popuszczasz śrubki robaczkowe we froncie - trzeba się dobrze przyjrzeć, jest ich kilka, zależnie od producenta, wtedy będziesz mógł deltarig odkręcić i zdjąć front.

Link to post
Share on other sites

Mam Classic Army wiec moze byc inaczej? Robilem to w nocy wiec moglem nie widziec ale znalazlem tylko 1 maly pin pod montazem na muszke (poziomy) jeden od spodu tego elementu ale bez wylotu. Nakretka z deltaringu sie odreca ale sam element sie nie ruszy poniewaz przez caly frony od bodu az po koniec risa idzie "stabilizator", wiec mysle, ze trzeba go najpierw wyjac, a zeby to zrobic trzeba jakos wyciagnac ten element miedzy tlumikiem a frontem ris..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...