Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SR-25 [A&K / P&J]


Recommended Posts

Ja mam pytanko takie:

W mojej sr25 od a&k siedzi obecnie promyk 590mm, komora modify, gumka przezroczyta gurader, wszystko kreci bardzo pięknie kulki lecą jak po sznurku nastepną rzeczą za jaką chce sie zabrac to gb , chce wsatwic sprezyne 140 gurdera wymienic głowice tłoka , doszczelnianą dysze i łozyska i to wszsytko na stokowym szkielecie i zębatkach, pytanie czy to wytrzyma ?

Zębatka środkowa wymień na jakaś shs cnc czy cuś zaoszczędzisz sobie problemu z podwójnym dłubaniem w gb

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Taka ciekawostka (tak myślę przynajmniej...):

 

sr-ka:

 

-gearbox stock

-cylinder, głowica cylindra i dysza stock (cylinder wypolerowany)

-tłok SHS niebieski

-głowica tłoka wentylowana POM SHS czerwona

-sprężyna 150 SHS

-prowadnica łożyskowana

 

wszystko szczelne...

 

Wynik z chrono: 595- 600 fps

 

Czy to możliwe???

Link to post
Share on other sites

Taka ciekawostka (tak myślę przynajmniej...):

 

sr-ka:

 

-gearbox stock

-cylinder, głowica cylindra i dysza stock (cylinder wypolerowany)

-tłok SHS niebieski

-głowica tłoka wentylowana POM SHS czerwona

-sprężyna 150 SHS

-prowadnica łożyskowana

 

wszystko szczelne...

 

Wynik z chrono: 595- 600 fps

 

Czy to możliwe???

Zestaw cylindra masz P&J czy A&K ?

Bo ja bez pseudo bu p&j na praktycznie takim samym zestawie na m155 elementa miałem 580-585 fps potem sie ubiła i spadło do 565-570

Wieć chyba mozliwe :P

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

Zestaw cylindra masz P&J czy A&K ?

Bo ja bez pseudo bu p&j na praktycznie takim samym zestawie na m155 elementa miałem 580-585 fps potem sie ubiła i spadło do 565-570

Wieć chyba mozliwe :icon_razz:

 

Wydaję mi się, że P&J (mosiężny cylinder i głowica), przy replice było wcześniej grzebane dlatego nie wszystko daje się zidentyfikować. Faktycznie pseudo bu, bo był zauważalny luz.

Link to post
Share on other sites

Mam małe pytanko :icon_biggrin:

Otóż zastanawiam się nad zakupem PJ25 i chciałbym wiedzieć co musiałbym w niej wymienić. Czy komora (koniecznie king arms?) i gumka (koniecznie czarna systemy) wystarczy? Czy koniecznie będę musiał zakupić też lufę precyzyjną,a może coś jeszcze do wymiany? Nie chcę tuningować jej na snajperkę, tylko chciałem kłaść kałachy na zasięg. Nie będę żałował sypać serią, oczywiście na możliwości repliki. Pozdrawiam!

 

PS Jakby miało to z 470-480 fps więcej czyli 10-20 więcej niż w stocku byłbym zadowolony :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Najbardziej ciekawi mnie ta lufa precyzyjna, bo 590mm 6.04 Systemy kosztuje koło 300 zł za kawałek metalu czy to naprawde tyle daje ile kosztuje? :o

 

Replika- 755zł

Komora- 120zł

Gumka- 25zł

Precka- 300zł

Co jeszcze ?

 

PS Sory za podwójny post, ale nie mogłem go edytować nie wiem czemu.

Edited by Johnnybravo
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

@rolnik4

Ty poskręcaj sobie dobrze te body. Bo wymiana lufy wewnętrznej nie ma nic do luzów frontu czy sztycy kolby. Poza tym są chińskie repliki, które mają luzy z racji złego spasowania elementów, a w takim wypadku to tzreba się trochę namęczyć by to ustabilizować.

Link to post
Share on other sites

Witam, postanowiłem sprawdzić stan bebechów mojej eSRki i zauważyłem, że brakuje śrubki unieruchamiającej kostke stykową :( Czy jest wśród was jakaś dobra dusza, która całkiem przypadkiem zna wymiary owej śrubki lub zna sklep internetowy, na którym można ją zakupić? :)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam, postanowiłem sprawdzić stan bebechów mojej eSRki i zauważyłem, że brakuje śrubki unieruchamiającej kostke stykową :( Czy jest wśród was jakaś dobra dusza, która całkiem przypadkiem zna wymiary owej śrubki lub zna sklep internetowy, na którym można ją zakupić? :icon_smile:

Pozdrawiam.

Dorwij jakikolwiek dysk hdd 2,5 lub 3,5"- stary, spsuty, nieważne. Ważne jest to ze można go rozkręcić, a skręcony jest fajnymi stalowymi śrubkami m3 oraz m2 (oraz m2,5), które to po lekkim przycięciu spasują ci do kostki.

Przy okazji - można przyciąć obudowę dysku, wywalić elektronikę i na ostro podpiąć batkę lipo pod silniczek napędzający talerz. Wychodzi z tego świetna ostrzałka do noży :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...